Rodeo Stampede
Rodeo Stampede

Rodeo Stampede v2.7.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Rodeo Stampede, oyuncuların kendi hayvanat bahçelerine sahip olacağı ve ziyaretçileri çekmek için yeni hayvanlar yakalamaya çalışacakları bir oyundur. Vahşi alanlara gideceksiniz ve birçok farklı hayvan bulacaksınız. Aynı zamanda farklı hayvanlara bi

Android Android Macera Oyunları
4 ( 118 puan )
Fiyat: $0
İsim Rodeo Stampede
Yapımcı Yodo1 Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 595MB
Versiyon 2.7.0
MOD Sınırsız Para/Aptal Bot
Orjinal Google Play
Rodeo Stampede is the most famous version in the Rodeo Stampede series of publisher Yodo1 Games
Mod Version 2.7.0
Total installs 10,000,000+
MOD 1
  • sınırsız para
Not: Daha yüksek altın elde etmek için günlük ödülü almanız gerekir.
MOD 2
  • MENÜ MODU
  • Ücretsiz alışveriş
  • Hayvanlar öfke değildir
  • Hayvanlar hızlandırılmaz
  • Hızlı Yakala

Rodeo Stampede, oyuncuların kendi hayvanat bahçelerine sahip olacağı ve ziyaretçileri çekmek için yeni hayvanlar yakalamaya çalışacakları bir oyundur. Vahşi alanlara gideceksiniz ve birçok farklı hayvan bulacaksınız. Aynı zamanda farklı hayvanlara binme ve becerilerinizle binekleri değiştirme fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca oyun sırasında eylemleri doğru bir şekilde gerçekleştirmeye çalışacak ve ortaya çıkan sorunlardan kaçınacaksınız.

GÖKYÜZÜNDEKİ ZOO’YU İŞLETİN

Oyuncuların Rodeo Stampede’de bulacağı oyun, vahşi doğada canavarları toplamanıza odaklanıyor ve geldiğiniz ilk yer Savannah. Vahşi doğada hayvanları toplamanın amacı, onları işletmeniz için bir hayvanat bahçesine geri getirmektir. Ama büyük bir tekneye konulduğu ve havada asılı kaldığı için sıradan bir hayvanat bahçesi değil. Güverte, yakaladığınız hayvanların kafeslerini kuracağınız yer olacaktır.

Herkesin seveceği keyifli tasarımlarla bir piksel dünyasına gireceksiniz. Aynı zamanda oyun içinde yakalama ve hareket etme işlemi dokunarak ve kaydırarak yapılabilmektedir. Bu da sadece bu aktiviteleri doğru yapmanız gerektiği ve çok yol kat edeceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda yakalayabileceğiniz yeni hayvanlar keşfetmenize ve onlarla yakınlaşmanıza yardımcı olan bir faktördür.

Rodeo Stampede: Gökyüzü Hayvanat Bahçesi Safari Rodeo Stampede: Gökyüzü Hayvanat Bahçesi Safari

VAHŞİ ALAYI KEŞFEDİN VE ÇEŞİTLİ CANAVARLARI TOPLA

Rodeo Stampede’de yapacağınız ilk iş, hayvanat bahçenizi daha etkileyici ve çeşitli hale getireceği için mümkün olduğunca çok hayvan yakalamaya çalışmaktır. Yani zeplin topundan vurulduğunuzda, hareket etme sürecine başlayacaksınız. Momentumu gerçekleştirmek için basılı tutacaksınız ve eli bıraktığınızda karakter dışarı fırlayacak. Oradan, yeni bir hayvanın yanına atlarsa, onu sürmek için ekrana dokunabilirsiniz.

Bir hayvandan diğerine geçmenin yolu çok önemlidir çünkü onları uzun süre sürdüğünüzde kırmızı bir ünlem işareti çıkacaktır. Uyarı, hareket etmeye devam etmek için bir hayvana atlamanız gerektiğini gösterir. Ayrıca, normal durumda, çevreleyen öğelerden kaçınmak için sola veya sağa kaydıracaksınız. Uyarı öğesi belirdiyse ve bunu değiştirmezseniz, binen hayvan kontrolünü kaybedecek ve bazen bir kayaya çarparak seviyenin yeniden başlamasına neden olacaktır.

Oyuncular sürekli olarak engelleri aşmaya ve binekleri değiştirmeye çalıştıkları için oynanış sonsuza kadar süren oyunlara benzer. Ayrıca yeni kelimesi geçen bir hayvanı gördüğünüzde, fethetmeniz gereken bir sonraki hedef de budur. Sırtına bindikten sonra, samimi barın doldurulması için onu manipüle etmeniz gerekecek. Hayvan ayrıca, oyundan uyarı öğesini aldığınızda olduğu gibi aynı isyankar eylemlere sahiptir.

Rodeo Stampede: Gökyüzü Hayvanat Bahçesi Safari Rodeo Stampede: Gökyüzü Hayvanat Bahçesi Safari Rodeo Stampede: Gökyüzü Hayvanat Bahçesi Safari

Hayvanat Bahçesi İLE KÂRINIZI ARTIRIN

Rodeo Stampede’de bir engel nedeniyle başarısız olduğunuzda birçok yeni hayvanın yakalandığı tekne arayüzüne geri döneceksiniz. Onlara paranızı kullanarak yaşamak için daha harika bir yer inşa edeceksiniz. Aynı zamanda, kafesler her yeni seviyeye ulaştığında değişimi de görebilirsiniz. Bu, hayvanat bahçesini ziyarete gelen ailelerin bilet fiyatlarını artırmanıza yardımcı olacak bir etki getirecek ve etkileyici ödüllerle görevi atlamamalısınız.


İndir (595MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rodeo Stampede ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanYodo1 Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir