Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari APK indir 2.1.0 (Sınırsız Para) 2022

Güneşli ve tozlu ıssız yollarda şapka takan, ata binen bir kovboy görüntüsü bize yabancı değil. Peki bir kovboyun birçok farklı hayvanın sırtına atlayıp onları evcilleştirmeye çalışacağını hiç hayal ettiniz mi? Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari APK böyl

Android Android Klasik
5 ( 486 puan )
Fiyat: $0
İsim Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
Yapımcı Yodo1 Games
Tür Klasik
Boyut 70MB
Versiyon 2.1.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari is the most famous version in the Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari series of publisher Yodo1 Games
Mod Version 2.1.0
  • Paralar harcandığında artar!

Güneşli ve tozlu ıssız yollarda şapka takan, ata binen bir kovboy görüntüsü bize yabancı değil. Peki bir kovboyun birçok farklı hayvanın sırtına atlayıp onları evcilleştirmeye çalışacağını hiç hayal ettiniz mi? Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari APK böyle çılgın ve eğlenceli bir oyundur. Bu oyun size benzeri görülmemiş bir eğlence ve deneyim kazandıracak.

ÇILGIN SÜRÜŞLERLE KOVBOY OLUN

Rodeo Stampede, daha önce hiç görülmemiş benzersiz ve ilgi çekici sonsuz bir pist simülasyon oyunudur. Burası, kementli, galon şapkalı ve sonsuz yolculuğunu korkusuzca yapmak için bir inekten diğerine atlayan çekici bir kovboy rolünü oynayacağınız yerdir.

rodeo stampede sky zoo safari apk indir modkiwi com 1 rodeo stampede sky zoo safari apk indir modkiwi com 2

Herhangi bir hayvanı korkmadan evcilleştirebilirsiniz. Bir aslanın, bir atın, bir filin veya yolda karşılaştığınız herhangi bir hayvanın sırtına tırmanabilirsiniz. Uzak Amerikan Batısının hayvanlarının kalbini kazanacaksınız. Bu, siz ve hayvan arkadaşlarınız için uzun, vahşi ve heyecan verici bir yolculuk olacak.

BULDUĞUNUZ ÖZEL HAYVANLARI EVET

Bu oyundaki sonsuz yarış pisti, olağanüstü oynanışı nedeniyle karşı konulmaz bir çekiciliğe sahiptir. Normal yarışlar, parkurun sonuna kadar koşmak, yarışmak veya bir hayvanın sırtına binmek olacaktır. Ancak Rodeo Stampede benzersiz çünkü iplerle donatılacak ve yolda gördüğünüz herhangi bir hayvanla ileri geri zıplayacaksınız. Bu oyunun oynanışı temelde koşuyor ve zıplıyor, ancak hayvanların sırtında.

Temel olarak, sırtlarına binmek kolay değildir. Tamamen deliler ve sizi tanımaya hiç niyetleri yok. Bu hayvanları çabucak evcilleştirmezseniz sizi bayıltacaklar ve bu gerçekten hiç iyi değil. Onları evcilleştirebilirseniz, bazı hayvanlar yol boyunca birçok engeli çiğnemenize ve üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Evcilleştirilmemişse, şiddetli öfkesini serbest bırakmadan önce başka bir hayvanın üzerinden hızla atlayın. Yolda birçok engel var, bu yüzden yarış daha kaotik ve çılgın hale geliyor. Daha hızlı reflekslerle ileri geri atlayışlar yapmalısınız.

KENDİ EŞSİZ Hayvanat Bahçenizi OLUŞTURUN

Bu çılgın koşuya katılmanın amacı, hayvanat bahçesi koleksiyonunuz için hayvanları evcilleştirmek ve toplamaktır. Duvarlar, çitler ve hayvan muhafazaları inşa etmek de dahil olmak üzere her şeyi en temelden inşa edebilirsiniz. Hayvanat bahçenizi mümkün olduğu kadar çok hayvanı barındıracak şekilde inşa edebilirsiniz. O zaman sadece yarışa katılman ve koleksiyonundaki en eşsiz ve özel hayvanları toplaman gerekiyor. Yaygın, nadir ve hatta tarih öncesi hayvanlar olsun, onları toplayabilirsiniz.

rodeo stampede sky zoo safari apk indir modkiwi com 3 rodeo stampede sky zoo safari apk indir modkiwi com 4

Kendi benzersiz hayvanat bahçenizi yaratın. Bu koşu ve hayvanat bahçesi kombinasyonu hiçbir simülasyon oyununda ortaya çıkmadı; bu özel cazibe, Rodeo Stampede’yi kıt bir oyun haline getiriyor. Hayvanat bahçeniz gerçekten iyi hazırlandığında açın ve turistleri karşılayın. Hayvanat bahçeniz ne kadar çeşitli olursa, o kadar çok turist ve geliriniz o kadar yüksek olur. Bu oyuna geldiğinizde hem kaçan gerçek bir kovboy hem de yetenekli bir hayvanat bahçesi işletmecisi olabileceksiniz.

FARKLI IRKLAR, BENZERSİZ HAYVANLAR

Diğer birçok parkurda birçok farklı özel ve nadir hayvan toplayabilirsiniz. Oyuncuların yeni benzersiz koşuların kilidini açmak için çeşitli görevleri tamamlamaları gerekiyor. Her yeni koşu, farklı bir hayvan türüdür; tarih öncesi parkura adım atsanız bile irili ufaklı birçok farklı dinozor türüyle karşılaşacaksınız. Sadece bu da değil, belirli bir yarış pistinde efsanevi hikayelerde görünen hayvanları da bulabilirsiniz; her şey çılgın.

Oyunun güzel piksel grafikleri hayvanları basitleştirdi ve onları nispeten yeni, çılgın bir perspektifte sergiledi. Gerçek hayatta, karakteriniz tarafından çabucak evcilleştirilen ve hayvanat bahçesine getirilen, görülmesi zor vahşi yaşamı toplama olasılığını hayal bile edemezsiniz. Parlak renkler ve yukarıdan aşağıya görünümler, yarışları daha eğlenceli ve ilgi çekici hale getirir.

Çılgın koşu parkurları keşfetmenizi, egzotik hayvanlar keşfetmenizi bekliyor. Daha fazla beklemeyin; Olağanüstü bir kovboy ve şimdiye kadarki eşsiz hayvan bakıcısı olma şansı için şimdi Rodeo Stampede’ye katılın.


İndir (70MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanYodo1 Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir