Rocket Star: Idle Tycoon Game
Rocket Star: Idle Tycoon Game

Rocket Star: Idle Tycoon Game v1.53.0 APK (Sınırsız Para) indir


Rocket Star: Idle Tycoon Game, çekici ve ilgi çekici bir iş simülasyon oyunudur. Oyuncular patronlara dönüşecek ve iş için kar elde etmek için her şeyi yönetme hakkına sahip olacak.

Android Android Oyun
5 ( 267 puan )
Fiyat: $0
İsim Rocket Star: Idle Tycoon Game
Yapımcı Pixodust Games
Tür Oyun
Boyut 64.54 M
Versiyon 1.53.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Rocket Star: Idle Tycoon Game is the most famous version in the Rocket Star: Idle Tycoon Game series of publisher Pixodust Games
Mod Version 1.53.0
1. Sınırsız Yıldız Parası* 2. Sınırsız Alan Parası* 3. Sınırsız Taş* *Harcadıkça asla azalmaz

İndir (64.54 M)

Simülasyon oyun türleri genellikle, endişelenmeye eğilimli ve eğlenceli zorluk çeken çok sayıda genç üreten aksiyon ve savaş oyunlarını hedefler. Bu nedenle, giderek daha fazla sayıda çevrimiçi oyun geliştiricisi, yenilikçi ve tasarım oyunları üretiyor. Bunlar, genç yetişkinler için uzay tabanlı silahlar üreten bir oyun olan Rocket Star: Idle Tycoon Game MOD APK oyunundan kesinlikle bahsetmeye değer. Gizemleri ve işçiliği seviyorsan, o zaman bu oyunu kendine iyi bir tavsiye olarak sakla.

ÇAĞDAŞ EKİPMAN MODELLERİ ÜRETMEK

İlk iş adamı finansal yatırımıyla tanınan oyuncu, uzay gemisi fabrikasında birçok iş üreterek, yapı taşlarını koyan ve eserinizi tasarlayan ana kişi olacaksınız. Siz yepyeni teknolojileri incelerken ve yepyeni gezegenleri keşfetmek için çok sayıda uzay gemisi fırlatırken ekibiniz daha yüksek seviyeli roketler geliştirecek. Orada durmadan, tamamlanan her görevde, ürün satın almak ve yükseltme yapmak için büyük miktarda nakit teslim edeceksiniz. Uzakta veya çevrimdışı olsanız bile ilerlemenizi sürdürmenize yardımcı olmak için bölge merkezinizi yönetin ve ücretsiz boşta para kazanın. Bu simülasyon çevrimiçi oyunu, insanlar için hedef ve aylaklığı garanti eden otomatik özelliklerle doludur. Uzay gemilerinin yaratılmasını artırın, fırlatma rampalarından tüm güçlendiricileri ateşleyin ve roketlerinizi oyunculara doğru gönderin; önünüzde bir dizi ilginç görev sizi bekliyor.

GERÇEK ZAMANLI 2D GRAFİKLER

Simülasyon oyunu türü, grafik tasarımına ve resme çok yatırım yapar. Rocket Star da bu tür bir oyun başlığıdır; oyuncular için canlı ve ilgi çekici bir oyun odası yaratmak için, genel oyun ekranları canlandırıcı teknoloji ve en canlı 2D görsel tasarımlarla harcanır. Bu oyunun birçok genç yetişkinin keyif aldığı vurgusu budur. Kendi üretim merkezinizde inşa etme, kullanma, üretme ve çeşitli görevleri yerine getirme deneyimini yaşayın.

Rocket Star: Idle Tycoon Game MOD APK bugün!


İndir (64.54 M)

Artık indirmeye hazırsınız Rocket Star: Idle Tycoon Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPixodust Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir