Rocket League Sideswipe
Rocket League Sideswipe

Rocket League Sideswipe v1.0 b362874 APK (En Son Sürüm) indir 2022

Rocket League Sideswipe, sizi yarış ve futbolun bir kombinasyonu olan yeni bir spor deneyimine getiriyor. Oyuncular aşırı efektlerle sonsuz bir şekilde uyarılacak ve dünya çapında milyonlarca oyuncuyla rekabet edebileceksiniz.Rocket League Sideswipe,

Android Android Spor
4 ( 373 puan )
Fiyat: $0
İsim Rocket League Sideswipe
Yapımcı Psyonix Studios
Tür Spor
Boyut 900M
Versiyon 1.0
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Rocket League Sideswipe is the most famous version in the Rocket League Sideswipe series of publisher Psyonix Studios
Mod Version 1.0
Total installs 10,000,000+

Rocket League Sideswipe, sizi yarış ve futbolun bir kombinasyonu olan yeni bir spor deneyimine getiriyor. Oyuncular aşırı efektlerle sonsuz bir şekilde uyarılacak ve dünya çapında milyonlarca oyuncuyla rekabet edebileceksiniz.

Rocket League Sideswipe

Rocket League Sideswipe, oynanışı futbolla yarışı birleştirdiğinde olağanüstü bir spor oyunudur. Burada oyuncular, bu yeni ve benzersiz konu ile en üst düzeyde eğlencenin tadını çıkaracaklar. Göreviniz, yarış arabanızı sürmek ve topunuzu hareket ettirmek ve daha zorlu zorlukların üstesinden gelmek için stratejilerinizi ve becerilerinizi kullanmaktır. Ayrıca, benzersiz efektler sizi hiç olmadığı kadar ferahlatacak.

HIZ İLK

Bunun gibi oyunlar için hız, rekabetçi maçları kazanmanıza yardımcı olan önemli bir faktördür. Hızlı refleksler de kazanma şansını artırmak için pratik gerektiren bir beceridir. Kritik durumlarda, beklenmedik toplar hızlanır ve gol atmak veya savunmak için hızlı reflekslerinizi kullanın. Yeni bir oyuncuysanız, temel oyuna alışabilirsiniz ve hızlı refleksler için düzenli pratik yapmanız gerekir.

Rocket League Sideswipe

Rocket League Sideswipe gibi yüksek konsantrasyon gerektiren bir oyunla elbette ilk oyundan netlik kazanamazsınız. Oyun, resmi maçlara girmeden önce size pratik yapmak için biraz zaman tanıyacak. Gerçek maçlara hazır olmak için gereken hareketleri ve temel becerileri kontrol etmek için eğitileceksiniz. Temelde kontrol etmek zor olmasa da, bu konuda uzman olmak için çok fazla pratiğe ihtiyacınız olacak.

OYUNCU VE CANAVAR KOMPLEKSİ

Şimdiye kadarki benzersiz kombinasyon, bu bir kez deneyimlemeniz gereken bir şey. İyi karakterler toplayın ve yetenekleriyle zafer şansınızı artırmanıza yardımcı olacaklar. Ancak, yalnızca daha fazla beceri edinmenize yardımcı olurlar; hamleler ve hedefler size kalmış.

Rocket League Sideswipe

Arabanız için binlerce harika kombinasyon var. Aracınızı öne çıkarmak için çok çeşitli jantlar, çıkartmalar veya diğer donanımlar arasından seçim yapın. Arabanızı harika bir tarzla sürmek ve muhteşem goller atmak kadar güzel bir şey yok ve herkes size hayran kalacak.

SİZİN İÇİN MODLAR

1v1, 2v2 modunda rakibinizle göğüs göğüse savaşabilir veya takım arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Milyonlarca katılımcı insanla etkileşime girecek ve onlarla savaşarak veya sohbet çıkartmaları ile etkileşime gireceksiniz.

Rocket League Sideswipe

Ayrıca, sonraki maçlarda daha güçlü olmak için düzenli olarak pratik yapmanız ve daha fazla beceri geliştirmeniz gerekir. Çevrimdışı veya serbest stil maçlarına katılın ve bu heyecan verici oyun için değerli dersler ve beceriler kazanın.

LİDERLER ÜZERİNDE REKABET

Liderlik tablosu aynı zamanda tüm oyuncuların rekabetini teşvik eden ilginç bir faktördür. Arkadaşlarınızla ve hatta dünya oyuncularıyla rekabet edebilir, pratik yapabilir ve arkadaşlarınızdan kademeli olarak daha yükseğe tırmanabilirsiniz ve eğer dünya sıralamasına girecek kadar kendinize güveniyorsanız, bunu yapın.

Rocket League Sideswipe

Efektler ve efektler, Rocket League Sideswipe’ın çok takdir edilen bir özelliğidir. Arabalar çok yükseğe çıktı ve topu aldı ve güzel bir pas yaptı. Çılgınca geliyor, ama oyunda göreceğiniz şey tamamen bu. Vurmak ve dokunmak, son derece uyarıcı efektler yaratacak ve her vuruşta sonsuz eğlence hissedeceksiniz.

ANA ÖZELLİKLER

– 2 sporun benzersiz kombinasyonu: yarış ve futbol
– Kazanma şansınızı artırmak için refleksler ve hız alıştırması yapın
– Yeni başlayanlar için “Eğitim kursu”
– Arabanızda bir fark yaratmak için binlerce seçenek sizin için seçilir
– Çevrimiçi modda oyunculara karşı oynayın dünya çapında
– Güzel top etkisi efektleri


İndir (900M)

Artık indirmeye hazırsınız Rocket League Sideswipe ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir