Rocket Car Ball
Rocket Car Ball

Rocket Car Ball v2.4 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Roket Araba Topu yeni bir kombinasyon oyunudur; oyuncular kanlı araba savaşlarının tadını çıkarır ve geniş alanları fetheder.

Android Android Spor
5 ( 944 puan )
Fiyat: $0
İsim Rocket Car Ball
Yapımcı Words Mobile
Tür Spor
Boyut 21M
Versiyon 2.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Rocket Car Ball is the most famous version in the Rocket Car Ball series of publisher Words Mobile
Mod Version 2.4
Total installs 10,000,000+

İndir (21M)

Yarış tutkunları Rocket Car Ball’u görmezden gelemezler çünkü onlar tutkularınızı serbest bırakmanıza ve yarış becerilerinizi sergilemenize yardımcı olacaklardır. Oyun geniş arenalar sunuyor ve birçok profesyonel yarış turnuvası düzenliyor. Daha önce hiç olmadığı gibi maçlar oluşturmak için birden fazla otomobil ve futbol savaşı bir araya geliyor. Hızlandırın, rakiplerinizi alt edin ve rakibinizin gollerine topa vurun. Yarış yeteneğinizi gösterin ve profesyonel bir sürücü, yarış ustası olun.

Roket Araba Topu

GENİŞ ÇEŞİTLİ MODERN SİLAHLAR SAĞLAYIN

Rocket Car Ball’a gelince oyunculara füzeler, şok dalgaları ve daha modern silahlar gibi çeşitli ağır silahlar sunuluyor. Her silahın belirli bir kullanımı vardır ve farklı durumlarda size yardımcı olur. Oyuncunun üzerinde bulunan gelişmiş silahlar ile rakibi yenmek ve zirveye çıkmak çok kolay. Tüm rakiplerin üstesinden gelin ve önünüzde uzanan ve diğer oyuncuları hayrete düşüren ve hayran bırakan değerli unvanları talep edin.

Roket Araba Topu

BİRÇOK EŞSİZ VE MODERN ARABA

Oyun size benzersiz tasarım ve renklere sahip onlarca modern araba sunuyor. Her arabanın oyuncuları çekmek için kendine özgü stili ve işlevi vardır. Oyuncular ayrıca arabaları gereksinimlerine ve isteklerine göre iyileştirebilir ve yükseltebilir. Roket Araba Topu, makinenizi yükseltmek veya lastiklerinizi yenilemek ve onları pistteki kaplanlar yapmak için çeşitli parçalar ve ekipmanlar sunar.

Roket Araba Topu

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI, OYUNCULARA FARKLI DENEYİMLER GETİRİYOR

Üç farklı heyecan verici mod ile oyuncular heyecan verici, benzersiz ve etkileyici araba yarışlarının tadını çıkarabilirler. Binlerce farklı zorluk seviyesi gelip onları fethetmeni bekliyor. Oyuncular, oyunun değerini artıran çarpıcı sahnelerde bu fantastik seviyelerin tadını çıkarabilirler ve oyuncular kendilerini daha heyecanlı hissedeceklerdir.

Roket Araba Topu

CANLI SESLE BİRLEŞTİRİLMİŞ GÜZEL 3D GRAFİKLER

Oyuncular, ilk andan itibaren oyunculara sempati getiren net ve keskin bir arayüzle birlikte basit bir oyunun tadını çıkarırlar. Gerçekçi fizik simülasyonu ile birleştirilen son derece net ve derin 3D görüntüler, oyuncuların en doğal hissi hissetmesini sağlar. Titizlikle tasarlanmış arabalar ve arenanın etrafındaki manzara son derece göz alıcı bir arayüz oluşturuyor.

Roket Araba Topu

ANA ÖZELLİKLER

  • Rakiplerinizi ve düşmanlarınızı yenmek için binlerce modern silah sağlayın.
  • Bir dizi farklı çekici seviye, fethetmeni ve onlardan ödüller almanı bekliyor.
  • Profesyonel yarışçıların ihtiyaçlarını karşılamak için farklı işlevlere sahip yüzlerce benzersiz yarış arabası.
  • Son derece yoğun, kanlı yarış savaşları oyuncuların gözlerinin önünde açılıyor ve onlara en gerçekçi hissi veriyor.
  • Basit oyun, yüksek kaliteli grafik sistemi ile birleştirilmiş güzel görüntüler, canlı ses oyunun çekiciliğini ve eğlencesini artırıyor.


İndir (21M)

Artık indirmeye hazırsınız Rocket Car Ball ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWords Mobile

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir