Robot Warfare
Robot Warfare

Robot Warfare v0.4.1 MOD APK + OBB (Sınırsız Cephane) indir 2022


Robot Warfare: PvP Mech Battle, çeşitli rakiplerle birçok eğlenceli savaşta benzersiz bir atış oyunudur. Burada, tüm düşmanları yenmek için güçlü olmak için robotunuzu yükseltebilirsiniz.

Android Android Aksiyon
4 ( 788 puan )
Fiyat: $0
İsim Robot Warfare
Yapımcı Azur Interactive Games Limited
Tür Aksiyon
Boyut 80M
Versiyon 0.4.1
MOD Sınırsız Cephane
Orjinal Google Play
Robot Warfare is the most famous version in the Robot Warfare series of publisher Azur Interactive Games Limited
Mod Version 0.4.1

İndir (80M)

Robotlara ve atış oyunlarına meraklıysanız bu oyun doğru seçimdir. Oynarken, bu güzel robotların birçok benzersiz özelliğini hayranlıkla görme ve keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Bu oyunu olabildiğince çabuk fethetmek için daha fazla silah bulun ve tüm teknikleri ve stratejileri kullanın.

Robot Warfare: PvP Mech Battle

BİRÇOK OLAĞANÜSTÜ EŞSİZ VE SEVİMLİ ROBOT ALIN

Robot Warfare’e gelen oyuncular, 25’ten fazla farklı robotu alma ve keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Bu oyun için benzersiz bir vurgu yaratan, olağanüstü çeşitliliğe ve göz alıcı bir şekle ve renge sahipler. Bunun da ötesinde, birçok benzersiz ve harika dövüş yeteneklerine de sahipler. Sadece basit bir sıçrama ile binadan binaya hızla geçebilirler. Robotlar, düşmanın dikkatini çekmemek için bazı büyük binaların arkasına saklanacaklar. Bilmeniz gereken en dikkat çekici şey ise bu oyunda en çok etkilendiğiniz robotu kendinize seçme ve bu maçlara eşlik etme ve kazanma hakkınız var.

Robot Warfare: PvP Mech Battle

BU OYUNDAKİ GÖRÜNTÜLER VE RENKLER ÇOK NET VE GÖRÜLMESİ KOLAYDIR

Robot Warfare, oyuncuları yeni ve destansı efektlerle canlı bir savaş alanının keyfini çıkarmaya getirecek. Ayrıca, çevredeki manzara da gerçekçi bir şekilde çizilerek oyuncuların kendilerini oyuna kaptırarak konsantrasyonlarını artırmalarına ve hızlı bir şekilde gönül rahatlığı kazanmalarına yardımcı olur. Akıllı bir oyuncu olabilir ve bu oyuna nasıl yaklaştığınıza ve en akıllı oyunu bulmak için öğreneceğiniz ve keşfedeceğiniz bilgi birikimine bağlı olarak kazanabilir veya kazanamayabilirsiniz.

OYUNCULAR İÇİN ÖZEL VE ​​NET BİR ŞEKİLDE HARİTA SİSTEMİNİ DESTEKLEYİN

Oyuncular, şeffaf bir harita sistemi nedeniyle bu oyuna katılırken muharebe kuvvetlerini ayarlamayı ve dağıtmayı kolay bulacaklar. Düşmana saldırma sürecinde bir avantajınız var ve daha fazla zaman kazanıyorsunuz. Ayrıca, savaş sürecinize daha sorunsuz ve mükemmel bir şekilde hizmet etmek için Robot Savaşında bulunan bazı çekici özelliklerden tam olarak yararlanmanız yardımcı olacaktır.

Robot Warfare: PvP Mech Battle

ROBOTLARI DÜZENLİ OLARAK YÜKSELTİN

Robot Warfare, robotun bazı işlevlerini yükseltmenize ve iyileştirmenize olanak tanır. Daha yeni bir sürüme yükseltildikten sonra, daha sağlam özelliklere sahip olacaklar ve düşmanları daha kolay yok edecekler. Ayrıca, bu oyunda eşit derecede önemli bir faktör, oyuncunun kontrolü ve hakimiyetidir. Zekanız ve sahip olduğunuz biraz deneyimle, tüm büyük düşmanları yok etmek için en parlak planı yapın.

Robot Warfare: PvP Mech Battle

EĞLENCE VE HAREKETLİ BİR EĞLENCE ALANINDAN KEYİF AL

Hayattan çok stresli ve yorgunsunuz ve rahatlamanıza ve daha fazla eğlenmenize yardımcı olacak bir şey istiyorsunuz. Robot Savaşıdır. Bu oyun size son derece unutulmaz anlar yaşatacak, kendiniz ve rakipleriniz için çok eğlenceli olacak. Her savaş her zaman birçok zorluk ve zorluk içerir ve göreviniz bunları hızlı ve zamanında tamamlamaktır. Esas olarak, oyunculardan çok sayıda değerli ödül alacaksınız. Ayrıca, savaş becerilerinizi geliştirebilir ve kuvvetleri dağıtmak ve saldırmak için daha fazla yol öğrenebilirsiniz.

Robot Warfare: PvP Mech Battle

ANA ÖZELLİKLER

– Oyuncular, her biri benzersiz şekil ve dövüş yeteneğine sahip 25’ten fazla robot alabilir.
– Oyunculara, güçleri bölmek için daha erişilebilir, net ve eksiksiz bir harita sistemi sağlayın.
– Oyunculara savaş sırasında daha fazla ilham veren canlı ve keskin grafiklerin keyfini çıkarın.
– Robotlarınızı daha mükemmel hale getirmek için düzenli olarak yükseltin ve yenileyin.
– Oyunculara ilham veren ve motive eden sağlıklı ve eğlenceli bir eğlence alanının keyfini çıkarın.


İndir (80M)

Artık indirmeye hazırsınız Robot Warfare ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAzur Interactive Games Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir