Robot Shark
Robot Shark

Robot Shark v3.1 MOD APK (Sınırsız Para, Hız) indir 2022


Robot Shark, sizi şehirde özgürce dolaşmak ve verilen görevleri yerine getirmek için birçok farklı şekle dönüşebilen çok yönlü bir robota dönüştürecek.

Android Android Oyun
4 ( 953 puan )
Fiyat: $0
İsim Robot Shark
Yapımcı Naxeex Robots
Tür Oyun
Boyut 89M
Versiyon 3.1
MOD Sınırsız Para, Hız
Orjinal Google Play
Robot Shark is the most famous version in the Robot Shark series of publisher Naxeex Robots
Mod Version 3.1
Total installs 10,000,000+

İndir (89M)

Bu, süper keskin grafiklere sahip bir simülasyon oyunudur, böylece kendinizi kendi dünyanıza kaptırabilirsiniz. Oyuncunun robotun hayatına başlayacağı ve onu özgürce birçok farklı şekle dönüştüreceği. Bu oyunda, kimse tarafından yasaklanmadan istediğinizi isteyerek yapabilirsiniz, ayrıca bir köpekbalığı olduğunuzu, avlanmadığınızı ya da herhangi bir şey olmadığınızı, sadece hayatta ve aktif kalmak için pili değiştirdiğinizi hayal edin.

robot köpekbalığı

BİR ROBOTA DÖNÜŞMEYE BAŞLAYIN VE HER ŞEYİ KONTROL EDİN

Oyunları dönüştürmeyi seviyor ancak savaş aksiyonu öğelerini bir araya getirmeyi seviyorsanız, Robot Shark size heyecan verici özellikler yaşatmak için mükemmel bir seçimdir. Oyuna başlayarak, oyuncu birçok heyecan verici özelliğe sahip bir robot olacak ve deneyim boyunca sizi destekleyecektir. Oyuncular, oynarken en gerçekçi hissi yaratmak için 3D grafiklerle simüle edilmiş yolların eşlik ettiği, olanaklarla dolu minyatür bir şehre götürülecek.

Ayrıca size verilen görevler birçok farklı lokasyona karşılık geleceği için aynı anda hem denizde hem de karada görev yapabilirsiniz. Ayrıca kontrol yöntemi çok zor olmayacak, bu yüzden karakterinizi özgürce hareket ettirmek için ekrandaki işlemleri yapmanız yeterli.

robot köpekbalığı

HEYECAN VERİCİ SAVAŞLARLA GÖREVLERE DEVAM ET

Robot Shark, diğer problemler hakkında endişelenmeden özgürce çalışabileceğiniz bir yerdir. Ayrıca oyun, oyuncuların özgürce keşfedebilecekleri konumların yanı sıra heyecan verici oyun modları sunarken sizi benzersiz oyun alanlarına götürecektir. Bu oyundaki asıl göreviniz, oyunun verdiği görevler ile şehirde esnek bir şekilde hareket etmektir.

Bu oyunu kontrol etmeniz sizin için çok zor olmayacak, bu yüzden ekranda görüntülenen basit işlemleri gerçekleştirin ve gerekli yerlere gitmek için karakteri esnek bir şekilde hareket ettirin. Ayrıca oyuncuların sürekli olarak acil durumlarla karşılaştıklarında hareket etmeleri ve saldırmaları gerekiyor. Ayrıca görevi tamamlamanız ve isterseniz robot formunu değiştirmeniz gerekiyor.

robot köpekbalığı

POLİSLE VE BİRÇOK YENİ DÜŞMANLA YARIŞIN

Bu oyunda, sizinle aynı şekle sahip bir dizi düşmanla yüzleşmeniz ve bazen polisle karşılaşmanız gerekecek, bu yüzden her zaman yenilmemeye dikkat edin. Oyun, yolunuza çıkanları özgürce deneyimlemeniz ve onlara saldırmanız için size çeşitli bir silah silah sistemi sağlayacaktır.

Görev süresince birçok farklı düşmanla doğrudan karşı karşıya kalacaksınız ancak onlar da sizinle aynı gücü taşıyacaklar yani dikkatli olmazsanız kaybedersiniz. Ek olarak, oyuncular esnek hareketleri birleştirmeli ve sürekli olarak önlerindeki hedeflere saldırmalıdır. Polis her zaman görünecek ve takip edecek, bu yüzden hepsini tekmelemek için karakterinizin dövüş yeteneğini kullanın.

robot köpekbalığı

BİRÇOK EŞSİZ YERİN KİLİDİNİ AÇIN VE MACERA YARATIN

Oynarken sıkıcı olmamanız için Robot Shart size farklı oyun modları ile birçok seviye sunuyor ve şimdi size sadece robot olup şehrinizi dolaşmak kalıyor. Görevleri başarıyla tamamladıktan sonra, oyuncunun daha fazla yeni yerin kilidini açmasına ve istediği zaman keşfetmesine izin verilir. Ayrıca, derinliklere gidebilir ve uzaktaki kumsalda güneşinizi bulabilirsiniz.

Bir başka heyecan verici şey ise, yeni kasabalarla birlikte uçsuz bucaksız bir okyanusla yeni bir dünyanın açılacağı ve aynı zamanda arayışınıza devam edebileceğiniz bir yer olmasıdır. Düşmanlarla yüzleşerek dövüş becerilerinizi sergileyin ve daha hızlı hareket etmek için araçlar kullanın. Aracı veya uçağı değiştirebilirsiniz. Ayrıca tank savaşmak için de kullanılıyor.

robot köpekbalığı

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyunun benzersiz özelliklerine sahip efsanevi bir robot ol ve görevleri yerine getirmek için görünüşünü değiştirmekten zevk al; oyuncular 3D grafiklerle güzel şehrin içinde aktif olacak
  • Oyun, gerçekçi bir şehirde canlı bir alan getirirken basit ama aynı derecede çekici bir oynanışla inşa edilmiştir ve aynı zamanda yeni yerleri deneyimlemek için bir robota dönüşeceksiniz.
  • Göreve iki formdan birine dönüşerek başlayın, okyanusta bir köpekbalığı gövdesinde hareket edebilir veya sokaklarda dolaşabilirsiniz ve seçim size kalmış.
  • Farklı görevlerle farklı deneyim, oyuncunun yanı sıra diğer düşmanlarla da karşılaşacak ve rakipleri yenmek için yüksek hasarlı silahlar kullanması gerekecek.
  • Bir dizi zorlukla yüzleşin ve rahatsız edilmek istemiyorsanız polise saldırmanız, ayrıca kilidini açıp yeni dünyaları keşfetmeniz gerekecek.


İndir (89M)

Artık indirmeye hazırsınız Robot Shark ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNaxeex Robots

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir