ROBLOX
 ROBLOX

ROBLOX APK MOD v2.536.458 (Sınırsız Robux Hilesi) indir 2022

ROBLOX APK v2.530.290 MODOyunlar, insanların hayal gücünün gerçeğe dönüştüğü yerdir ve başkalarını eğlendirmek için istedikleri her şeyi yapmalarına izin verir. Bununla birlikte, çok az insan sürekli genişleyen ve diğer oyuncuları içeren bir oyun pla

Android Android Oyun
4 ( 583 puan )
Fiyat: $0
İsim ROBLOX
Yapımcı Roblox Corporation
Tür Oyun
Boyut 108MB
Versiyon 2.536.458
MOD Sonsuz Özellik/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
ROBLOX is the most famous version in the ROBLOX series of publisher
Mod Version 2.536.458
 • MOD MENÜSÜ
 • Tanrı Modu (bazı hasarlara karşı bağışıklık)
 • atlama hilesi
 • Kaydırıcı Atlama Yüksekliği
 • Uçmak
 • Geçiş Duvarları (bazı çevresel tehlikelere karşı bağışıklık sağlar)
 • Kamera Görüşünü Kilitle
 • Gece modu
 • Trol özellikleri

ROBLOX APK v2.530.290 MOD

Oyunlar, insanların hayal gücünün gerçeğe dönüştüğü yerdir ve başkalarını eğlendirmek için istedikleri her şeyi yapmalarına izin verir. Bununla birlikte, çok az insan sürekli genişleyen ve diğer oyuncuları içeren bir oyun platformu oluşturmayı düşünüyor. Bu oyunlar, açık kaynaklı oldukları için oldukça popülerdir ve oyuncular bunları herhangi bir platformda katılabilir ve geliştirebilir. Bu unsurlara uyan bir oyun, herkesin sevdiği en büyük ve en sağlıklı oyun alanı olan ROBLOX APK . Dahası, oyun insanlara her zaman çekici ve olağanüstü içerikler sunar, hatta içindeki birçok oyunda ünlü oyunlara referanslar vardır.

ROBLOX Hileli APK ROBLOX Hileli APK

Roblox Robux Hilesi kodu

ROBLOX her zaman birçok unsurla ünlü olmuştur, ancak en belirgin olanı, her bir sunucudaki çeşitlilik ve zenginliktir ve oyunculara oyunun tadını çıkarmak ve eğlenmek için birçok seçenek sunar. Dahası, tam bir oyun değil, çeşitli tarzlar ve faktörlerle daha küçük oyunlar yapmak için bir yer. Ana sayfasında tüm sunucular ve öne çıkan içerik yer alacak ve dünya çapında milyonlarca oyuncu sürekli olarak bunları oluşturuyor ve oyuncular arkadaşlarını bunlara katılmaya davet edebilecek. Her sunucunun benzersiz özellikleri vardır ve aksiyon, eğlence, gündelik, simülasyon, hayatta kalma, RPG ve daha fazlası gibi çeşitli oyunlara yol açar. Bununla birlikte, ROBLOX ile ilgili en iyi şey, farklı platformlarda oynayan insanların birbirleriyle özgürce etkileşime girebildiği çapraz oyun mekanizmasıdır.

ROBLOX APK

Oynanışın çeşitliliği, farklı kontrol mekanizmalarına yol açacak ve her oyun, oyuncular için her şeyi otomatik olarak ayarlayacak ve ortama hızla adapte olmalarına yardımcı olacak. ROBLOX oyunlarının neredeyse tamamı, insanların farklı etkinliklerde birbirlerine eşlik ettiği veya karşı karşıya geldiği çevrimiçi oyun işlevleriyle entegre edilmiştir. Oyuncular kontrolleri özelleştirebilir, hızlı bir şekilde uyum sağlamasına yardımcı olabilir ve karakter hareketleri aracılığıyla takım arkadaşlarıyla kolayca etkileşime girebilir. Dahası, ROBLOX çapraz oynamaya izin verdiğinde oyunun mobil platformlara karşı çok fazla önyargısı olacak ve herkes adil bir ortamın keyfine varacak.

ROBLOX Duvar Hile Apk

Her oyuncunun, oynadıkları en son sunucuların ilerlemesini saklayan özel bir kütüphanesi vardır. Özellikle, her sunucunun ilerlemesi kaydedilecek, böylece oyuncular herhangi bir tek tip seviyeye sahip olmayacak. Kitaplıkları kişiselleştirmek ve düzenlemek, ROBLOX oynatıcılar için bir zorunluluktur ve her bir sunucunun performansını etkileşimli olarak veya özelleştirmelerini sağlar. Oyuncular oyun dünyasına ve sunucularına derinlemesine daldıkça, oyun yavaş yavaş kütüphaneye yeni içerik ekler ve oyuncunun deneyimini yeni boyutlara taşır.

roblox mod menu 2 roblox mod menu 3

ROBLOX APK Son Sürüm indir

ROBLOX’taki karakter tasarım sistemi etkileyici ve zengindir ve kullanıcılara en etkileyici karakteri tasarlamaları için geniş bir seçenek sunar. Oyun ilerledikçe oyuncular saç stilleri, kostümler, mücevherler ve karakter tasarımları için diğer ayrıntılar dahil olmak üzere yeni içeriğin kilidini yavaş yavaş açacak. Bu, oyuncular için motivasyon yaratır ve olağanüstü kostümler giydirmek ve farklı tarzlara sahip karakterler tasarlamak için çeşitli etkinliklere özgürce katılabilirler. Daha da etkileyici olanı, oyuncuların karakter setlerini farklı ön ayarlarda kaydedebilmesi ve tüm oyuncuların istediği kullanışlı bir işlevdir.

Roblox APK Robux Hilesi

ROBLOX, insanların yaratıcı, esnek olabileceği ve dünyanın en iyisinin tadını çıkarabileceği sağlıklı bir oyun alanı yaratmayı amaçlamaktadır. Oyun, oyuncuları binanın sistemi, tasarımı, ayarı, kodlaması ve daha fazlasıyla tanıştıracak. Oyuncular bile özel bir sunucu oluşturabilir ve onları istedikleri gibi tasarlayabilir. Sistem oldukça geniştir ve oyuncuların keşfedebileceği çok sayıda şeye sahiptir, böylece herkesin arkadaşlarla eğlenmek için bir dünya inşa etme hayal gücünü tatmin edebilir. ROBLOX’taki tüm dünyalar sunucu olarak adlandırılır ve her bir kişinin istediği şeyi geliştirip eklediği yerdir; oyun bile tüm kolaylıkları ve araçları sağlar.

Roblox APK Sınırsız Robux indir

ROBLOX, dünyaları ve sunucuları ile tanınmaz, daha çok bir blok grafik biçimi olmasına rağmen karakterler arasındaki etkileşim, hassasiyet, esneklik ve mizah gösterir. Dahası, oyun mükemmel aydınlatma efektlerine sahip bir 3D grafik motoru kullanıyor ve her şeyi öne çıkarıyor ve görsel deneyimini canlandırıyor. ROBLOX çapraz oynama modu ile tasarlandığından emote öğesi en önemli faktördür. Oyuncular, çekici ve esprili içeriğe sahip devasa bir ifade kütüphanesine erişebilecek ve oyuncuların herkesle dostane bir şekilde etkileşim kurmasına yardımcı olacak.

ROBLOX’un büyüklüğü sonsuzdur ve sadece onu doğrudan deneyimlediklerinde oyuncular onun tüm özünü anlayacaklardır. Oyun, kostümler, ifadeler ve premium özellikler gibi yeni içeriği sürekli olarak güncelleyecektir. Oyuncular, sunucularını geliştirebilir ve dünya çapındaki herkes için açık bir oyun alanı oluşturmak için birçok şey ekleyebilir. Daha fazla uygulama için android uygulama kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın..


İndir (108MB)

Artık indirmeye hazırsınız ROBLOX ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Medila

Cok guzel

Yanıtla -
Hasan

2000000000 robux istiyorum

Yanıtla -
FAFAFA

peki çalışıyormu çaışırsa yüklerim ama ilk cevap almam lazım çalışıyormuuu çalışıyorsa indircem baya sitelere girdim de soram dedim

Yanıtla -

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir