Robbery Bob 2
Robbery Bob 2

Robbery Bob 2 APK MOD 1.9.2 (Sınırsız Para) indir 2022

Robbery Bob 2: Double Trouble'da bir soygun stratejisi oluşturduktan sonra harekete geçin . İnanılmaz derecede aptal olduğu bilinen, komik hareketler yapan bir adama dönüşüyorsun. Bob adındaki adam, size tarihe geçecek birçok efsanevi soygun getirmey

Android Android Macera Oyunları
4 ( 332 puan )
Fiyat: $0
İsim Robbery Bob 2
Yapımcı Deca_Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 73MB
Versiyon 1.7.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Robbery Bob 2 is the most famous version in the Robbery Bob 2 series of publisher Deca_Games
Mod Version 1.7.1

Robbery Bob 2: Double Trouble’da bir soygun stratejisi oluşturduktan sonra harekete geçin . İnanılmaz derecede aptal olduğu bilinen, komik hareketler yapan bir adama dönüşüyorsun. Bob adındaki adam, size tarihe geçecek birçok efsanevi soygun getirmeyi vaat eden daha fazla deneyimle geri döndü. Sadece bu değil, bir sonraki bölümdeki bulmaca koleksiyonu keşfetmeniz için sizi bekliyor.

robbery bob 2 apk indir modkiwi com 1

DİĞER VE YENİLERİN KOMBİNASYONU İLGİNÇ ŞEYLER YARATIYOR

Bu dizinin takipçisiyseniz, Robbery Bob 2’nin aynı isimli orijinal versiyonunu bilmeden edemeyeceğiniz kesin. Son zamanlarda sanal dünyada. Yeni kostümler, yeni karakterler ve hikayelerle birleşen bu eskilik, birçok hayranı kendine çeken güzel bir macerada zorluklar getirecek.

robbery bob 2 apk indir modkiwi com 2

ÜRÜNLERİMİZİ KEŞFEDİN

Bu dünyaya amacınız aynı kalır, mümkün olduğunca çok ganimet kazanın. Hırsınızı en üst düzeye çıkarmak için, zorluk ve karmaşıklığı artan 100’den fazla seviye sunuyoruz. Başka hiçbir oyunda kopyalanmayan tamamen yeni, özel bir yaratımdır. Ayrıca, Playa Mafioso, Shamville ve Seagull Bay’de ayak basıp koştuğunuzda daha fazla ödül alırsınız.

robbery bob 2 apk indir modkiwi com 3

CAM GO MÜCADELELERİNİ KAZANABİLİR MİSİNİZ?

Çünkü ilk versiyonda çok başarılıydı. Robbery Bob 2, özellikle balık yakalamak için ormana gitmek ve aslan yakalamak için denize gitmek gibi birçok zorluğun ve zorluk seviyesinin görünümünü sürekli olarak iyileştirmeye çalışır. Dayanıklılığa meydan okur, çok fazla deneyime sahip oyuncular için bile mükemmeldir ve tarihin en efsanevi hırsızı unvanını güvenle talep eder. Ama RC Cars, Teleportation Mines gibi yepyeni numaralarla sizi çıkmaza sokmayacağız…

robbery bob 2 apk indir modkiwi com 4

HER ADIMDA DİKKAT

Cesaret ve eylem riskinin yanı sıra, her adımın hafifliği hayati bir rol oynar. Bu, aynı zamanda, bu kasabadaki en iyi hırsız olmak ve bunu duyan herkesi solmaktan korkmak istiyorsanız, mutlaka sahip olunması gereken bir beceridir. Ev sahiplerinin ve komşuların dikkatinden ve meraklı gözlerinden kaçınmak için, mümkün olduğunca fazla gürültü yapmaktan kaçınmak için dikkatlice ve parmak uçlarında azar azar gözlemlemelisiniz. Sadece bu değil, bekçi köpeğinin dikkatini dağıtmak için özel eşyalar kullanabilirsiniz.

robbery bob 2 apk indir modkiwi com 5

KORUMA GÖRÜNÜMÜNDEN KAÇININ

Robbery Bob 2’ye ayak basarken her zaman ilgilendiğiniz nesneler, ev sahibinin mülkünü koruma görevini yerine getirenlerdir. Bu kapıdan çıktığınızda, tüm değerli ürünleri almak için sahibinin evine gizlice girebilirsiniz. Örneğin apartman güvenlik görevlileri, villa bekçileri ve hatta saldırgan köpekler. Gizli tuzaklardan başarılı bir şekilde uzak dururken dikkatlerini dağıtabilmeye dikkat edin.

robbery bob 2 apk indir modkiwi com 6

EĞLENCE ANLARI İLE EĞLENCE DENEYİMİ

Robbery Bob 2, her zaman sinsi olan ve sonra komik sıkıntılara giren bir adamın dönüşünü memnuniyetle karşılıyor. Buna ek olarak, bir meslektaşınızın büyük bir düğününü planlamak veya uzaylıların varlığını bilmek için keşifler ve deneyler yapmak gibi tamamlamanız gereken birçok görevle oyuna dalıyorsunuz. Bu maceralar size ruhunuzdaki her duygunun mutlak tatminini verir ve zihninizi etkin bir şekilde eğlendirir.


İndir (73MB)

Artık indirmeye hazırsınız Robbery Bob 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir