RLB
RLB

RLB – REAL LIFE BRAZIL v1.7.7 APK + OBB indir (Ücretsiz Satın Alma) 2022


RLB size hayattaki zıt hikayeleri getiriyor. Suçluları yakalamak veya bir çete kurup diğer çetelerle yüzleşmek için polis olabilirsiniz. Nasıl seçeceğiniz size kalmış.

Android Android Aksiyon
5 ( 362 puan )
Fiyat: $0
İsim RLB
Yapımcı Oracle Games Studio
Tür Aksiyon
Boyut 34M
Versiyon 1.7.7
MOD Ücretsiz Satın Alma (Lucky Patcher Talebi)
Orjinal Google Play
RLB is the most famous version in the RLB series of publisher Oracle Games Studio
Mod Version 1.7.7

İndir (34M)

Doğduğunuz yeri seçme hakkınız yok ama tüm çabalarınızla gelecekte hayatınızı değiştirebilirsiniz. RLB size yalnızca iyi ve kötü olmak üzere iki farklı okul arasında kanlı savaşlar vermekle kalmaz. Aynı zamanda size hayat hikayeleri getiriyor. Bu yüzden oyuncular bu oyunda yaşam tarzlarına karar verebilirler. Gangsterlere karşı polis olun veya çeteler kurun ve savaşın.

RLB – GERÇEK HAYAT BREZİLYA

ARAÇLARI GÖREV İÇİN ÖZELLEŞTİR

Ne tür bir insan olmaya karar verirseniz verin, asıl göreviniz para kazanmak ve gangsterleri bölgenizden kovmaktır. Bu yüzden hayatınızı dolu dolu yaşamanız ve bu oyundaki tüm görevleri tamamlamanız gerekiyor. Görevi mükemmel bir şekilde yerine getirmek için oyuncu, savaşı desteklemek için araçlar satın alabilir. Motosikletler, tam renkli arabalar, farklı malzemeler ve motorlar olabilir.

RLB – GERÇEK HAYAT BREZİLYA

BELİRTİLEN ZORLUKLARI BAŞARIYLA TAMAMLAMAK

RLB’de kim olacağını seçerken, o sözde ideali korumak için de çok mücadele etmelisin. Doğal olarak, oyuncunun asıl görevi gangsterleri yenmektir. İster polis memuru olun, ister onlar gibi bir suçlu, çalışma şekliniz doğru. Barışçıl sahneyi insanlara geri döndürmek için suç çetelerini yenecek veya hapishanede tutacaksınız.

RLB – GERÇEK HAYAT BREZİLYA

PARA TOPLA VE POLİSLERDEN KAÇ

Bir suç çetesinin lideri olmak kötü bir şey değil. Bu sadece yaşamı sürdürmek ve kendinizi zenginleştirmek için yeraltı dünyasında faaliyet göstermenin bir yolu. Ancak genel olarak yasal da değil ve polisten kaçmak için modu kurmanız gerekiyor. Bu tehlikeyi atlatmak için güvenli alanlarda saklanın veya reklamları izleyin. Her suç için oyuncu istenen miktarı alacaktır.

RLB – GERÇEK HAYAT BREZİLYA

EV, ARABA VEYA SİLAH GİBİ EŞYALAR SATIN ALIN

Çok çalıştıktan sonra, o korkunç gecekondu mahallesinden kaçarak hatırı sayılır bir servete sahip oldunuz. İstediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz, özellikle daha fazla silah kuşanabilir, dövüşebilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz. Ek olarak, RLB’de satın almanız ve yükseltmeniz gereken temel şeyler araçlardır. Maceralı süreçten geçerken, daha iyi bir yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyar.

RLB – GERÇEK HAYAT BREZİLYA

ANA ÖZELLİKLER

  • Motosikletler, birçok farklı motora sahip arabalar gibi türlerle düşman güçlere karşı mücadeleyi desteklemek için araçları özelleştirin.
  • Hangi karakteri seçerseniz seçin, en kritik görev, suç güçlerine karşı savaşmak, insanlara barışçıl bir yaşam kazandırmaktır.
  • Oyuncular, reklam izleyerek veya belirli bir alanda saklanarak polisten kaçacaklar. Her suç işlediğinizde tatmin edici miktarda para alacaksınız.
  • İstenen miktarda paraya sahip olduğunda, oyuncular savaşları için evler, araçlar satın alabilir veya daha gelişmiş silahlar donatabilir.
  • Her gruptaki suç seviyesine bağlı olarak, sizi tutuklamak için polis dalgaları ve birçok düşman güç tarafından kovalanacaksınız.


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız RLB ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir