RISK: Global Domination
RISK: Global Domination

RISK: Global Domination MOD APK indir v3.7.1 (Sınırsız Para) 2022


Tamamen erişilebilir oynanışa sahip, ancak her zaman üstesinden gelmeniz gereken zorluklarla dolu gerçek zamanlı bir strateji oyunu RISK: Global Domination APK . Oyuncular zamanlarını belirli bir haritadaki toprakları fethetmek ve düşmana karşı zafer

Android Android Masa Oyunları
4 ( 99 puan )
Fiyat: $0
İsim RISK: Global Domination
Yapımcı SMG Studio
Tür Masa Oyunları
Boyut 315M
Versiyon 3.7.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
RISK: Global Domination is the most famous version in the RISK: Global Domination series of publisher SMG Studio
Mod Version 3.7.1
  • Sınırsız Jeton
  • Bir çok özellik

Tamamen erişilebilir oynanışa sahip, ancak her zaman üstesinden gelmeniz gereken zorluklarla dolu gerçek zamanlı bir strateji oyunu RISK: Global Domination APK . Oyuncular zamanlarını belirli bir haritadaki toprakları fethetmek ve düşmana karşı zafer kazanmak için harcayacaklar. Aynı zamanda, tamamen farklı ortamlarda kendi yolunuzu eğlendirebilecek ve oyundaki ordu yönetimi becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabileceksiniz.

risk apk indir modkiwi com 1

YENİ HARİTALAR AÇILDI

RİSK’teki ortamların sayısı, oyunda birçok oyuncu veya AI ile savaşı deneyimleyebileceğiniz için tamamen çeşitlidir. Her alan, oyuncuların uygulaması gereken taktikleri etkileyen farklı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, her strateji belirli adımları takip eder, bu nedenle her birinin ilgilenmeniz gereken farklı rolleri vardır. Bu oyunu sevenler için heyecan verici bir şey de harita sayısının artmış olması.

risk apk indir modkiwi com 2

Bu oyunun haritası çok çeşitlidir ve gerçek dünyadaki ülkelerden esinlenmiştir; bazı alanlar, orijinal sürümden daha karmaşık ve ilginç olan yeni sürümler yayınladı. Bunlar Gelişmiş haritalardır ve şu anda bu oyunda görünen Gelişmiş haritalar Brezilya Gelişmiş, Kanada Gelişmiş, Avrupa Gelişmiş ve Rusya 2010 Gelişmiş’tir. Oradan, bu ortamların karmaşıklığı, oyuncuların alışmak zorunda kaldığı zorlu bir oyun sunuyor.

risk apk indir modkiwi com 3

BİRLİKLERİ YOLINIZA HAREKET ETTİRİN

RISK’in oynanışı, bir haritadaki tüm alanları tek bir renge ve aynı zamanda kendi renginize dönüştürmek için zaman harcayacağınız gerçek zamanlı bir stratejidir. Ancak bu hiç de basit değil çünkü ortamda, gerçek bir savaşa benzer şekilde sürekli birbirine saldıracak, siz ve düşman dahil olmak üzere genellikle ikiden fazla renk olacaktır. Aynı zamanda, oyunun, oyuncuların yaklaşması için çok karmaşık olmaması için belirli bir miktarda minimalizme de sahiptir.

Her karakterin kontrol kısmı 3 aşamaya ayrılmıştır ve her birinin rolü vardır. Taslak, ekibi doğru bir şekilde gözlemleyebildiğiniz ve birlikleri düşmana karşı harekete geçirmek için belirli alanlardaki zayıflıkları anlayabildiğiniz zamandır. Alternatif olarak, bir yer düşman için çok küçükse, alanın hemen işgal edilmesi şeklinde açıklanabilir. Bu yüzden birlikleri tamamen makul bir şekilde gözlemlemeniz ve ayarlamanız gerekecek.

risk apk indir modkiwi com 4

Ayarladıktan sonra, taktik unsurun oyundaki alanları sürekli olarak işgal ettiğini göreceksiniz. Belirli bir bölgeye gitmek için gereken birlik sayısını seçeceksiniz ve elbette işgal tamamlandığında düşman sayısına göre birlik sayısı çıkarılacak. Aynı zamanda, önceki durduğun yerde bir birim kalmış olacak. Saldırıyı tamamladıktan sonra, işiniz başkalarına hakkı vermeden önce alanları tekrar güçlendirmektir.

FARKLI DÜŞMAN TÜRLERİYLE MÜCADELE

RİSK’te çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız ve otomatik olarak kontrol edilen AI’lar veya yüksek vasıflı oyuncular olabilirsiniz. Oyunun mekaniğine erişme ve kontrol becerilerinizi geliştirme fırsatına sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca, diğer oyuncularla oynarken, önceki modda olduğundan daha fazla oyuncu bulacaksınız ve elbette onlarla ittifak önerebilirsiniz ancak bu teklife her zaman dikkat edin.


İndir (315M)

Artık indirmeye hazırsınız RISK: Global Domination ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanSMG Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir