Rise Of Kingdoms
Rise Of Kingdoms

Rise of Kingdoms v1.0.58.19 APK + MOD (Tam Oyun) indir 2022


Rise of Kingdoms, tarihteki ünlü generallerle kendinize güçlü bir medeniyet inşa etmenizi sağlar. Çeşitli birlik türleri, işe alabileceğiniz ve yükseltebileceğiniz doğru generallerle güçlü bir ekip oluşturmanıza yardımcı olur.

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 459 puan )
Fiyat: $0
İsim Rise of Kingdoms
Yapımcı LilithGames
Tür Strateji Oyunları
Boyut 900MB
Versiyon 1.0.58.19
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Rise of Kingdoms is the most famous version in the Rise of Kingdoms series of publisher LilithGames
Mod Version 1.0.58.19
Total installs 50,000,000+

İndir (900MB)

Rise of Kingdoms, tek başınıza güçlü ordulara karşı bir medeniyet kuracağınız bir strateji oyunudur. Farklı savaşlara katılmak için gerçek tarihi medeniyetleri ve güçlü generalleri seçeceksiniz. Aynı zamanda güçlü ordu türleri ile fetih yapmak için kendi başınıza bir ordu geliştireceksiniz.

rise of kingdoms 1

BİRÇOK BİNA İLE UYGARLIĞINIZI BÜYÜTÜN

Rise of Kingdoms’ı deneyimlediğinizde, oyuncu zaten insanların yaşadığı bir köye taşınacak. Tabii ki, oyun içi kaynakları toplayarak ve yeni binalar inşa ederek bu medeniyeti büyütmek için zaman harcayacaksınız. Her seviyede birçok binanın kilidini açacak ve medeniyetinizin ikon haline gelmesine yardımcı olacaksınız. Yani bu oyunun erken oyun aşamalarında temel görevleri yapmak için zaman harcayacaksınız.

rise of kingdoms 2

Yiyecek, odun ve diğer birçok unsur gibi kaynaklar olacak ve bu kaynakları zaman içinde toplamak için özel binalar inşa edebilirsiniz. Bir süre sonra, istediğiniz zaman piyade, okçu ve süvari kilidini açabileceğiniz için askeri amaçlı bazı binalara erişebileceksiniz. Oradan, oyunun görevini tamamlamak için bu oyun içinde düşmanlara karşı savaşlara katılmaya başlayacaksınız.

rise of kingdoms 3

GÜÇLÜ GENELLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Rise of Kingdoms’ı başlattığınızda, karakteristik generallerine karşılık gelen medeniyetleri bulacaksınız. Bu nedenle, okuduğunuz bilgiler üzerinden kullanmak istediğiniz medeniyet seçimini düşünmek için zaman ayıracaksınız. Bu karakterleri yüksek kalitede bir sandıktan açacaksınız. Ayrıca gelecekteki ittifakların kilidini açmanın ve güçlü bir ordu kurmanın bir yolu olarak da görülebilir.

rise of kingdoms 6

Bu paralellikleri kullanmanın ilginç ama aynı derecede karmaşık bir noktası, benzersiz bir beceri ve yeteneğe sahip olmalarıdır. Bu becerilerin her biri, ordunuzu en iyi şekilde desteklemek için oyun boyunca geliştirilecektir, bu nedenle bazı generaller bir tür ordu için uygundur. Aynı zamanda, karmaşıklık noktası yetenek sisteminde bir yetenek ağacına benzer şekilde ortaya çıkar ve kesinlikle içindeki tüm yetenekleri geliştiremezsiniz.

rise of kingdoms 4

ZORLU SAVAŞLAR VE GÜÇLÜ ORDULAR

Oyuncular Rise of Kingdoms’ta farklı savaşların üstesinden gelecek ve sahip oldukları generallerin görünümüne sahip olacaklar. Oradan, sağlam ve uyumlu bir generale sahip olmanın neden bir avantaj olduğunu anlayacaksınız. Aynı zamanda, bu oyundaki savaş mekanizması otomatik savaştır, bu nedenle taktiklere iyi hazırlanmış olanlar genellikle kazanma şansı yakalar. Bu aynı zamanda seçtiğiniz ordu türünden de gelir.

rise of kingdoms 5

Her ordu her zaman büyüyecek, onları eğitmek için binaya girerken görebileceğiniz gibi. Yani güçlü bir kuvvet hazırlamanın yanı sıra, hangi generallerin sahip olduğunuz orduya uygun olduğuna ve hedeflemek istediğiniz tarza uygun olduğuna da başvurmanız gerekiyor.

Çok fazla gelişme potansiyeli olan bir arazi parçası nihayetinde oyuncuları cezbeder çünkü:

  • Oyuncu, medeniyetle ilgili birçok yönü geliştiren ve düşmana karşı savaşlara katılan kişi olacaktır.
  • Eğitebileceğiniz birlik türü artacak ve güçleri uygarlığınıza bağlı olarak artacaktır.
  • Tarihin generalleri zorlu savaşlarda bir kez daha yanınızda olacak ve birliklerinize avantaj sağlayacak.
  • Sandığı açarak birçok generali çağırabilirsiniz ve her birinin karmaşık bir yetenek sistemi ve benzersiz becerileri vardır.
  • Generaller ve birlikler ile oyun tarzınıza uygun güçlü bir ordu oluşturabileceksiniz.


İndir (900MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rise of Kingdoms ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLilithGames

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir