Ringtone
Ringtone

Ringtone Maker and MP3 Editor v1.9.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


İndir (7MB)

Ringtone Maker, düzenleme özellikleri getirir ve cihazınız için benzersiz bir zil sesi oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıntılı düzenleme özellikleriyle, onu çeşitli amaçlarla uygulamak için bir kısayol bulacaksınız.

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 639 puan )
Fiyat: $0
İsim Ringtone
Yapımcı JRT Studio Music Players
Tür Müzik ve Ses
Boyut 7MB
Versiyon 1.9.0
MOD Bilgisi Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Ringtone is the most famous version in the Ringtone series of publisher JRT Studio Music Players
Mod Version 1.9.0
Total installs 5,000,000+

Ringtone Maker, ayrıntılı düzenleme ile etkileyici ürünler oluşturabilen bir ses düzenleme uygulamasıdır. Süreyi seçebilir ve istediğiniz ses dosyasının en iyi kısımlarını alabilirsiniz. Aynı zamanda, oluşturduğunuz ürünlerin sayısı, bunları istediğiniz zaman kullanabilmeniz için makul bir şekilde saklanacak ve bunları farklı amaçlar için uygulamak için kısayollar olacaktır.

Zil Sesi Yapıcı ve MP3 Düzenleyici Zil Sesi Yapıcı ve MP3 Düzenleyici

KULLANICININ KULLANIM SÜRECİNİ DESTEKLEYEN ÖZELLİKLER

Ringtone Maker’ın en son sürümü güncellendiğinde birçok dikkate değer öğe vardır. Özellikle, uygulama Android 11 işletim sisteminde kullandığınızda stabilize oldu ve size getirdiği dillerin sayısı da önemli ölçüde artırıldı. Alternatif olarak, ses dosyalarınızı mikrofonla kaydedebilir ve düzenleme için kullanabilirsiniz. Çoklu pencere özelliği, Android N için kullanılan yeni sürümde görünür.

ZİL SESİNİZİ KOLAYCA OLUŞTURUN

Ringtone Maker’da kullanıcılar, tarzlarına uygun bir zil sesi oluşturmayı kolaylaştıran çeşitli özellikler bulacaklar. Aynı zamanda bunları kullanmak için zaman harcamanıza gerek yok çünkü her zaman kullanabileceğiniz kısayollar olacaktır. Çeşitli farklı zil sesleri kullanarak, temel ve tanınabilir unsurlar hakkında kendinizi bilgilendirebileceğiniz söylenebilir. Yararlanabileceğiniz tamamen ayrıntılı düzenleme işlemi.

ZİL DETAYLARINI DÜZENLE VE EN İYİ BÖLÜMÜ SEÇ

Bir zil sesi çoğunlukla nispeten kısa süreler için kullanılır ve aynı zamanda şarkının belirli bir parçasıdır, bu nedenle onu düzenlemek için Ringtone Maker’ı kullanabilmeniz yararlıdır. Farklı müzik parçalarını dinleyebilir ve detaylı olarak girdiğiniz zamanlama parametreleri ile ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, şarkının en iyi kısmına sahip olmak istiyorsanız, bu işlem oldukça zaman alacak ve birçok kez dinlemeyi gerektirecektir.

ÜRÜNLERİ DEPOLA VE ORGANİZE LİSTE ALTINDA TOPLA

Ringtone Maker’da kullanıcılar düzenlemeyi bitirdikleri dosyaları kolayca saklayabilirler ve müzik, alarm, bildirimler gibi hangi tür dosyaların kullanılacağını siz seçersiniz. Aynı zamanda bu ürünleri şurada da bulabilirsiniz. farklı bir liste ve tabii ki bu dosyaları oynatabilir ve cihaz için ses iyileştirme sürecini başlatabilirsiniz. Bu işlem için birçok seçenek bulacaksınız.

Zil Sesi Yapıcı ve MP3 Düzenleyici Zil Sesi Yapıcı ve MP3 Düzenleyici

ZİL SESLERİNİ FARKLI AMAÇLAR İÇİN KULLANIN

Uygulama size çeşitli seçenekler sunacak ve ilgili özellikler tarafından mümkün kılınmıştır. Özellikle, oluşturduğunuz herhangi bir ürünü, telefonunuz için bir zil sesi veya kesinlikle görmezden gelemeyeceğiniz bir bildirim sesi olacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bu sesleri belirli bir kişiye de kolayca atayabilirsiniz ve bunların çoğu sizin için önemli olan kişilerdir ve aramalarını kaçırmak istemezsiniz.

BİRÇOK FARKLI DOSYA TÜRÜNDE KESİM DESTEK

Bir ses dosyasını düzenledikten ve kestikten sonra, uygulamanın destekleyebileceği dosya türlerini kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Serbestçe kullanabileceğiniz dosya türleri MP3, M4A, 3GP ve diğer birçok dosya türüdür. Bu nedenle, diğer birçok ürün türünü oluşturmak için kullanılabilecek yardımcı bir araç olacaktır.

Uygulamanın özellikleri, bir zil sesi oluştururken kullanıcılar için avantajlıdır:

  • Sahip olduğunuz ses dosyalarından etkileyici ses ürünleri oluşturmanıza yardımcı olan ayrıntılı düzenleme özelliğini kolayca bulabilirsiniz.
  • Uygulama, birçok farklı ses dosyasını düzenlemeyi destekler, böylece birçok durumda kolayca kullanabilirsiniz.
  • Oluşturulan ürünler uygun şekilde saklanacak ve organize edilecek ve sizin tarafınızdan başka zamanlarda da kullanılabilir.
  • Kullanıcılar, zil sesi yapmak, basit bildirim sesini değiştirmek ve istediğiniz belirli bir kişiye atamak için uygulamayı kullanabilir.
  • Yeni sürümde kullanıcılar Android 11 için uyumluluk, kayıt desteği ve çoklu pencere bulacaklar.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ringtone ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanJRT Studio Music Players

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.