Ride Out Heroes
Ride Out Heroes

Ride Out Heroes v1.400052.525516 APK (Sınırsız Para) indir


Ride Out Heroes MOD APK, yaratıcısı NetEase Games tarafından hazırlanan büyük ölçekli bir Battle Royale Oyunudur. MOD varyasyonunda oyuncular sonsuz miktarda para kazanabilirler.Ride Out Heroes MOD APKMOD özellikleri Sonsuz para Otomatik vesikalık

Android Android Aksiyon
5 ( 886 puan )
Fiyat: $0
İsim Ride Out Heroes
Yapımcı NetEase Games
Tür Aksiyon
Boyut 1.57 G
Versiyon 1.400052.525516
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Ride Out Heroes is the most famous version in the Ride Out Heroes series of publisher NetEase Games
Mod Version 1.400052.525516

İndir (1.57 G)

Ride Out Heroes MOD APK, yaratıcısı NetEase Games tarafından hazırlanan büyük ölçekli bir Battle Royale Oyunudur. MOD varyasyonunda oyuncular sonsuz miktarda para kazanabilirler.

Ride Out Heroes MOD APK

MOD özellikleri

  • Sonsuz para
  • Otomatik vesikalık
  • Çapraz duvar

Online oyunda 100 oyuncu birbirini rüya aleminde arayacak. Ayrıca, onlarca alet, zırh ve diğer kullanışlı şeyleri toplayabilir ve kullanabilirsiniz. Ride Out Heroes, Overwatch veya Paladins gibi rol yapma atış mekaniklerine sahip Battle Royale tarzı bir hayatta kalma oyunudur. Bu video oyunu şu anda Avrupa ülkeleri, Tayland, Vietnam, Japonya, Hong Kong, Tayvan ve Makao dışında birçok bölgede mevcuttur. Üstelik iOS ve Android’de tamamen ücretsizdir. Şimdi modkiwi.com ile bunun hakkında daha fazlasını öğrenelim!

KLPVTotofQ3AXxR129XB4dfaX4mhzVdKV4JBLt3zOYkVuE4JBule7QUcbJ8IJh5Hun62w2800 h1532 rw

Oynanış

Ride Out Heroes, seçebilmeniz için 5 farklı karakter sınıfına sahiptir. Başarı savaşına girmeden önce, Büyücü, Avcı, Suikastçı, Mühendislik ve Savaşçı gibi favori arkadaşlarınızı seçmeniz gerekiyor. Her general, silah kombosunu farklı becerilerle kullanabilir. Ek olarak, her kişilik sınıfı, gizlilik, hızlı hareket, kontrol veya doğrudan zarar verme gibi özel yeteneklerle birlikte gelir. Maç yaklaşımı tasarımı, bu oyuncunun Ride Out Heroes‘un güdülerine bağlı olacaktır.

Doğal olarak diğer insanlarla sinerji yaparak taktiksel seçimlerinize başlamanız mümkün. Apex Legends gibi NetEase’in oyunu da bir diriliş sistemine sahip. Bir takım arkadaşı düşerse, oyuncu onu tekrar hayata döndürebilir. Her general, tamamen farklı bir beceri setine sahip olacak, hatta ikisini birden elde etmek çok daha ilginç iletişimler oluşturacak. Ek olarak, Ride Out Heroes, örneğin Overwatch, Paladins gibi çok sayıda süper öğenin karmaşık bir karışımı olarak kabul edilir…

Yepyeni unsurlar

Öldükten sonra sevimli bir ejderha olmak ve anında canlanmak, bu video oyununun oldukça yeni 2 özelliğidir. Bu gerçekten yenilikçi bir RPG öğesidir. Ek olarak, aktif olmak artık bir sorun değil, sadece tek bir dokunuşla ejderhanızı çağırın ve sürün. Ayrıca bu, Battle Royale çevrimiçi oyun şovu söz konusu olduğunda devrim niteliğinde bir özelliktir.

Knocked-Out artık bir son değil. Çevrimiçi oyun içinde, oyuncu bir ejderhaya dönüşebilir ve 15 saniyeden fazla bekleyebildiğinizde yeniden canlanmaya başlayabilir. Ayrıca Ride Out Heroes, “Saklambaç” gibi diğer ilginç özelliklerle birlikte gelir.

QcBaqOvUMtLhgpgNYQw7sC6oyKhrPZMm 0s sLDetnuIkZ8dy1n8vd EGelFbBcGmQw2800 h1532 rw

Grafik

Mobil oyunlardaki görsellerle ilgili olarak, Ride Out Heroes, büyülü bir 3B dünyaya sahip olduğunuzda da bir avantaj olabilir. Özellikle, burası güzel bir manzaraya ve çeşitli yüzeylere, kaktüslü tropik çöllere, el ağaçlarından büyülü evcil hayvanlarla dolu zengin yeşil ormanlık alanlara sahiptir. O zaman tüm ülke soğuktu, karla kaplıydı ve… Dünya kesinlikle bunalmıştı.

IP8qnssJyXaxANUwkKEeSGO6wffzmfRzeY985NhLKltYPXe XvKPpjWFeXgpO93N kIw2800 h1532 rw

Genel Bakış

Ride Out Heroes, işlemlerin oyun içi mağazada saklandığı ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. NetEase’in Battle Royale serisinin hayranları, Ride Out Heroes’a kesinlikle bayılacak. Geliştirici olmayan alanlar için video oyununu aşağıdaki bağlantıdan kolayca yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi için Ride Out Heroes MOD APK’sını indirin


İndir (1.57 G)

Artık indirmeye hazırsınız Ride Out Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNetEase Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir