Rick And Morty
Rick And Morty

Rick and Morty: Pocket Mortys v2.29.3 APK indir (Sınırsız Para/Bilet) 2022


Rick and Morty: Pocket Mortys, birçok insanın sevdiği eski bir bilim adamı olan çılgın bilim adamı Rick Sanchez olacağımız yetişkin yüzme oyunu yayıncısı tarafından geliştirildi. Rick, Morty'nin keşfetmeyi seven ve dinlemeyen dedesidir; Gizemli Rick'

Android Android Simülasyon
5 ( 503 puan )
Fiyat: $0
İsim Rick and Morty
Yapımcı [adult swim] games
Tür Simülasyon
Boyut 162M
Versiyon 2.29.3
MOD Sınırsız Para/Bilet
Orjinal Google Play
Rick and Morty is the most famous version in the Rick and Morty series of publisher [adult swim] games
Mod Version 2.29.3
Total installs 10,000,000+
 • 1. Sınırsız Kupon
 • 2. Sınırsız Schmeckles


İndir (162M)

Rick and Morty: Pocket Mortys, birçok insanın sevdiği eski bir bilim adamı olan çılgın bilim adamı Rick Sanchez olacağımız yetişkin yüzme oyunu yayıncısı tarafından geliştirildi. Rick, Morty’nin keşfetmeyi seven ve dinlemeyen dedesidir; Gizemli Rick’in başka bir versiyonu kapıdan fırlayıp Rick’in işini mahvettiğinde, Rick her zaman Morty’ye garajında ​​bağırmak zorundadır. Bizi Morty’nin topladığını ve savaştığını keşfettiğimiz başka bir boyutta hapsedecek, çoklu evrende yeni bir trend.

Rick ve Morty: Cep Mortys

ÇOKLU BİR YOLCULUKTA BAŞLAYIN

Rick and Morty: Pocket Mortys, bizi farklı koşullara ve süper güçlere sahip sayısız Morty versiyonunun bulunduğu çok evrenli bir alana götürecek. Oyunda, Morty versiyonlarını bulacağız, sonra onları bir grup olarak toplayacağız ve Rick’in kötü versiyonunu yenmek için birlikte gideceğiz.

300’den fazla benzersiz ve egzotik Morty’ye sahip çoklu evrendeki Morty’nin diğer versiyonları, Cronenberg Morty, Pickle Morty, Car Morty gibi Mortys olarak adlandırılabilir… İşte adlandırabileceğim bazı Morty’ler ve birçok benzersiz ve garip var Morty versiyonları onları bulmamızı, iyi Rick’e katılmamızı bekliyor.

Rick ve Morty: Cep Mortys

NOSTALJİK OYUN

Rick and Morty: Pocket Mortys bana eski Pokemon oyunlarının oynanışını hatırlatıyor; Oyuna giren oyuncular ayrıca Pokemon versiyonlarını toplamalı ve ardından liderleriyle birlikte savaşa gitmelidir. Rick ve Morty aynı oynanışa sahip; Tasarımcılar ekibi daha önce olduğu gibi Pokemon toplamak yerine etkileyici şekiller ve benzersiz çizimlerle Mortys versiyonlarını yarattı; Morty’yi evcilleştirmeye gideceğiz ve çoklu evrende bekarete gitmek için Rick ile çalışacağız. Rick’in o kötü versiyonunu yenebilmek için. Ekip, Rick ve Morty’yi tasarladı ve eski bir temel üzerine yeni bir stil çizdi; Bu yeni tarzdan çok etkilendim.

Rick ve Morty: Cep Mortys

ÖZEL EFEKTLER İLE BİRLİKTE GRAFİKLER

Rick and Morty: Pocket Mortys Bu oyunun grafikleri için yayıncının tasarım ekibinden birçok övgü aldım. Morty versiyonlarının yaratılmasını seviyorum ve Morty aranjmanları o kadar yaratıcı bir şekilde tasarlanmış ki, böyle eşsiz ve tuhaf Morty versiyonlarını çizebileceklerine inanmıyorum. Sadece bu değil, Morty’nin de oldukça göz alıcı efektlerle harika hareketleri var.

Senden bahsetmişken, senden bahsetmeyi unutamam. Bilim adamı Rick de, kendisinin farklı versiyonlarıyla ayrıntılı ve eşit derecede harika çizimlerle çizildi. Tasarımcının vuruşlarının her biri, her tasarımımda gerçekten özel bir ruh kimliği yarattı.

Rick ve Morty: Cep Mortys

KENDİ SEÇİMİNİZ

Rick ve Morty, oyuncuların diğer oyuncuların kadrolarından farklı olarak kendi kadrolarını seçmelerine izin verir. Bu oyun tarzı, her oyuncunun kendi kişiliğine göre çeşitli oyun tarzları yaratır; Oyuncular kendi oyun tarzlarına sahip olduklarında, oynamak için daha heyecanlı hissedecekler çünkü oyuncular ordularında ustalaşabileceklerini kesinlikle biliyorlar. Bu, yayıncı için övgüye değer bir noktadır; her oyun oyununun farklı doğaları ve kişilikleri ile oyuncular için ayrı bir evren yarattılar.

OYUN ÇIKARMAK ÜCRETSİZDİR.

Rick and Morty: Pocket Mortys, yayıncı tarafından piyasaya sürüldü ve çoklu evrenimize daha fazla oyuncu çekmek için bu oyunu ücretsiz oynamamıza ve deneyimlememize izin verdi. Yayıncı tarafından kendi ücretli yükseltme paketlerimizi oluşturmak için tasarlanan daha değerli öğelere kolayca sahip olmak için yine de daha fazla para harcayabiliriz.

Rick ve Morty: Cep Mortys

ANA ÖZELLİKLER

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse 300 farklı Morty var. Cronenberg Morty, Pickle Morty, Car Morty ve bir sürü başka karakterimiz var.
 • Morty’leri eğiterek, birleştirerek ve geliştirerek ideal Morty Deck’inizi yaratın.
 • Çok oyunculu modda, arkadaşlarınız ve düşmanlarınızla savaşabilir ve Morty’leri değiştirebilirsiniz.
 • Sürdürülebilir kaynaklı morty sesleri.
 • Bir Seferde, evrende bağımsızlığınız için savaşmalısınız.
 • Morty oyunlarında, çok katmanlı zorluklarla mücadele etmelisiniz.
 • Servetinizi arttırmak için bir şeyler yapabilir, yan görevleri tamamlayabilir veya yatırım yapabilirsiniz.
 • Programda pek çok karakter, imalar ve hoşunuza giden her şey var.
 • Anlamsız hayatından kaçmak için saatler.

Rick and Morty: Pocket Mortys, eleştirmekten çok iltifat eden, beni çoklu evrendeymiş gibi gösteren bir oyun; garip ve komik şekillerle rahatlamama yardımcı olan bir oyun.


İndir (162M)

Artık indirmeye hazırsınız Rick and Morty ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir