Richman 4 Fun
Richman 4 Fun

Richman 4 fun v6.0 APK (Sınırsız Para Birimi) indir


Richman 4 funMOD APK hakkındaHepimizin aslında derinleşme arzuları var, uygun mu? Büyüleyici eğlenceli çevrimiçi oyun – Richman 4 fun MOD APK ile isteklerinizi gerçekleştirin. Başlık şovlarında olduğu gibi, oyuncular teşviklerle eğlenceli aktiviteler

Android Android Bulmaca
4 ( 952 puan )
Fiyat: $0
İsim Richman 4 fun
Yapımcı SOFTSTAR ENTERTAINMENT INC.
Tür Bulmaca
Boyut 178.65 M
Versiyon 6.0
MOD Sınırsız Para Birimi, Hepsinin Kilidini Aç
Orjinal Google Play
Richman 4 fun is the most famous version in the Richman 4 fun series of publisher SOFTSTAR ENTERTAINMENT INC.
Mod Version 6.0

İndir (178.65 M)

Richman 4 funMOD APK hakkında

Hepimizin aslında derinleşme arzuları var, uygun mu? Büyüleyici eğlenceli çevrimiçi oyun – Richman 4 fun MOD APK ile isteklerinizi gerçekleştirin. Başlık şovlarında olduğu gibi, oyuncular teşviklerle eğlenceli aktivitelere katılarak zengin olacaklar. Genellikle sadece para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda eğlence ile doludur. Ancak, ciddi bir şekilde para kazanmak istiyorsanız, oyun tamamen gayrimenkul, hisse senedi gibi finansal yatırım türlerini sağlar. Çok sayıda kişiyle tanışın, nasıl para kazanılacağını daha birçok şey için onlarla konuşun. Oyunlarla ilgili bilgilerin daha sağlıklı olduğu garanti edilir, bu nedenle 3 veya daha fazla yüzyıldan itibaren tüm yüzyıllar için uygundur. En zengin birey olma yarışına başlamak için şimdi katılın.

Uluslararası olarak çok sayıda kasaba ve şehri keşfedin

Genel oyuna girdiğinizde, oyuncular Richman 4’ün ana ekran yazılımını hücrelere bölünmüş yollarla eğlenceli görecekler. Her karonun yanında yeni bir eğlence şehri var. Bu oyunlara katılmak için insanların zarları rastgele atması gerekiyor, zarların üzerindeki sayılar sizin zıplamalarınızı temsil edecek. 1 puanınız olması durumunda, 1 hücresel hareket etmeyi bekleyebilirsiniz ve 6 şey 6 hücreye kadar hareket edecektir. Mutlu olursanız, herhangi bir oyuna katılmadan da gizli bir ödül kazanmayı bekleyebilirsiniz. İlk önce hangi şehre varacaksınız?

İlginç mini oyunlara katılın

Richman 4 fun Coin Catching, God Shooting, Hiding Rabbit olmak üzere 3 ana oyun düzenliyor. Coin Catching’de para dolduran cihazlar bulabilirsiniz, insanlar şanslı jetonlarına düşer. Bu cihaz, parayı iten bir kaydırağa sahip olabilir ve yalnızca şanslı kişi bir sürü nakit toplayabilir. God Shooting’e gelince, oyuncu sunulan kağıttan 3 cihaz figürü seçer ve çeviricinin mutlu sayıları boşaltmasını dört gözle bekler. Tüm sayıları vurmak, büyük teşviklere sahip büyük ikramiyedir. Sonunda Saklanan Tavşan, şanslı tavşanınızı ödül için önceden tahmin edilemeyecek şekilde saklarsınız.

Varlıkları artırın

Doğrudan para kazanmak için oyunların yanı sıra, Richman 4‘ün oyuncuları katılmaya teşvik ettiği çok sayıda başka para kazanma görevi vardır. Arazi satın almak ve kiralık evler inşa etmek gibi, hızla zengin oluyorsunuz, diğer büyük şehirlere gitmek için paraya sahip oluyorsunuz. ve şehirler. Veya paylaşımlara para harcayın, bu video oyunu daha fazla oyuncu çevikliği gerektirir. Borsayı incelemek ve satın alabileceğiniz kodu seçmek, büyük karlar sağlayıp sağlamadığını söylemek zor. Ancak strese girmeyin, bu doğası gereği eğlenceli bir oyun olabilir, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın.


İndir (178.65 M)

Artık indirmeye hazırsınız Richman 4 fun ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir