Rhythm Hive
Rhythm Hive

Rhythm Hive v5.0.1 APK indir (Premium) 2022

Rhythm Hive, BTS, Tomorrow X Together ve ENHYPEN gibi üç ünlü gruba sahip bir Kpop müzik oyunudur. Oyuncular en sevdikleri sanatçıların hit parçalarını ve benzersiz dans stillerinin keyfini çıkaracaklar. Buna ek olarak, oyuncular en yüksek puanı elde

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 637 puan )
Fiyat: $0
İsim Rhythm Hive
Yapımcı HYBE Co Ltd
Tür Müzik ve Ses
Boyut 126M
Versiyon 5.0.1
MOD Premium
Orjinal Google Play
Rhythm Hive is the most famous version in the Rhythm Hive series of publisher HYBE Co Ltd
Mod Version 5.0.1
Total installs 1,000,000+
  • Allways Tap Marvelous , (sadece dokunun ve bir musluğu kaçırmayın çünkü sonuç kaçırılır)

Rhythm Hive, BTS, Tomorrow X Together ve ENHYPEN gibi üç ünlü gruba sahip bir Kpop müzik oyunudur. Oyuncular en sevdikleri sanatçıların hit parçalarını ve benzersiz dans stillerinin keyfini çıkaracaklar. Buna ek olarak, oyuncular en yüksek puanı elde etmek ve diğer oyuncuları geçmek için çekici atlama unsurlarını birleştirmeye ve harika kombinasyonları sürdürmeye çalışmalıdır. Çeşitli şarkılarla oyuncular, idollerin kartlarını toplayabilecek ve oyunculara eğlenceli bir deneyim yaşatabilecek.

Ritim Kovanı:BTS, TXT, ENHYPEN!

RİTİM HIV HAKKINDA

Bu basit bir oyundur, bu nedenle oyuncu arayüzünün kullanımı da çok kolaydır. Ayrıca oyun, oyuncuya dans hareketlerini kontrol etmesi için açık ve ayrıntılı bir kontrol paneli de sağlar. Oyuncular, heyecan verici oyun modlarında diğer birçok oyuncuyla savaşmak için farklı karakterler seçebilirler. Aynı zamanda, yeteneklerini güvenle gösterebilmeleri için karakterin becerilerinin kilidini açmalısınız. Oyun, oyuncuların seviyelerden en iyi şekilde eğlenmeleri için birçok benzersiz yeni özelliğe sahiptir.

ÜÇ ÜNLÜ GRUP İLE MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyuncular BTS, TXT, ENHYPEN gibi ünlü gruplarla hit Kpop şarkılarını deneyimleyecek ve idollerini izleyecek. Oyuna başlamak için oyuncuların destekleyecekleri favori grubu seçmeleri ve ardından oyunu temel talimatlarla başlatmaları gerekir. yavaş yavaş bu oyun tarzına alışacak ve reflekslerinizi geliştireceksiniz.

Ritim Kovanı:BTS, TXT, ENHYPEN!

Her oyun ekranı 4 turdan oluşur ve ekranın sonunda beyaz bir yatay çubuk belirecektir. Göreviniz, o beyaz çubukla eşleştiğinde renkli müzik çubuklarına tıklamak, bu müzik çubuklarının çalışma hızı giderek daha hızlı hale gelecek ve oynatıcının son derece hızlı geçmesini gerektiriyor. Aynı zamanda, müzik çubuğunun ucunu çekene kadar oynatıcının yakalaması ve basılı tutması gereken şekilde uzanan bazı müzik çubukları vardır. Bu çeşitli müzik öğeleriyle oyuncular canlı ritimlerin keyfini çıkarabilirler.

Ritim Kovanı:BTS, TXT, ENHYPEN!

ÇEŞİTLİ ŞARKILAR VE ZORLUKLAR

Her seviyede, katılan çok sayıda oyuncu olacak ve sıralamada yüksek puanlar almak için onlarla rekabet etmeniz gerekiyor. Favori şarkınızı seçtikten sonra karşınıza diğer üyeleri gösteren bir bekleme arayüzü gelecek ve katılan oyuncu sayısı 7 kişiye ulaştığında oyun ekranı başlayacaktır. En yüksek puanı alabilmek için Rhythm Hive’daki öğeleri birleştirmeniz gerekir. Müzik çubuklarından herhangi birini kaçırırsanız, baştan başlamanız gerekir.

Ritim Kovanı:BTS, TXT, ENHYPEN!

Ek olarak, oyuncu, kuyruklarla eşleşen veya bazen bu öğelerin kuyruklarının düz çizgiler olmadığı gibi karmaşık öğeler görebilir. Bu yüzden oyuncuların kaçırmamak için hızlı bir şekilde birleştirmeleri gerekiyor. Bu zorlu mücadelelerin yanı sıra şarkı ve diğer bazı unsurlar da oyunun ve K-pop sanatçılarının cazibesini hissetmenize yardımcı oluyor. Özellikle oyuncular, ziyaretçi defteri aracılığıyla hayranlarla iletişim kurmak için profil arayüzlerini etkileyici bir şekilde dekore edebilirler.

Ritim Kovanı:BTS, TXT, ENHYPEN!

İTHALAT KARTLARINI TOPLA

Rhythm Hive’da oyuncular, idollerinin harika şarkılarının keyfini çıkarabilir ve kendilerini müzik dünyasına kaptırabilir ve idollerin resimlerini içeren kartlar toplayabilir. Ek olarak, grupların sanatçıları bölünecek, böylece oyuncular idolleriyle deneyimliyormuş gibi hissedecekler. İdol kartlarını toplayın, seviye atlayın ve sanatçıların özel özçekimlerini kaçırmayın. Çok çeşitli kartlarla oyuncular, nadir kartların kilidini açmak için şarkılara daha fazla ilgi duyacak.

Ritim Kovanı:BTS, TXT, ENHYPEN!

ANA ÖZELLİKLER

  • Ünlü gruplarla müziğin keyfini çıkarın: BTS, TOMORROW X TOGETHER ve ENHYPEN.
  • Sanatçıların UR Sınıfı ses ve mesaj kartlarını toplayın.
  • Dünyanın her yerinden diğer birçok oyuncuyla oynayın.
  • Giriş yaptığınızda ve görevleri tamamladıktan sonra ödüller kazanın.
  • Çeşitli şarkı ve sanatçı türleri, her oyun düzeyine göre bölünmüştür.


İndir (126M)

Artık indirmeye hazırsınız Rhythm Hive ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir