Rhonna Designs
Rhonna Designs

Rhonna Designs v2.79 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Rhonna Designs, çekici, güzel fotoğraflar ve benzersiz gönderiler oluşturmak için düzenleme yapmanızı sağlayan mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 663 puan )
Fiyat: $0
İsim Rhonna Designs
Yapımcı Rhonna Fresh
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 38MB
Versiyon 2.79
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Rhonna Designs is the most famous version in the Rhonna Designs series of publisher Rhonna Fresh
Mod Version 2.79
Total installs 100,000+

İndir (38MB)

Bu uygulama, güzel fotoğrafları özgürce düzenlemenize ve metin sanatı ve benzersiz yazı tipleri oluşturmanıza olanak tanır. Grafik tasarımcı olma tutkusuyla Rhonda Designs, yeteneklerinizi özgürce sergileyebileceğiniz ve gerekli becerileri kendi başınıza uygulayabileceğiniz bir yerdir. Herkese farklı bir görünüm kazandıran özgün, taze tasarımlar tasarımınızı benzersiz kılar. Bu öne çıkan gönderiler, izleyicilere yeni bir renk katıyor ve herkesin gözünü memnun ederek sempatik bakışlar alıyor.

GÖZ ÇEKİCİ YAZI TİPLERİ VE MEMELERİ SEÇMEK İÇİN ÜCRETSİZ

Sevimli ve esprili meme şablonları ile kullanıcılar, gönderilerini süslemek için kendileri için en uygun çıkartmaları özgürce seçebilirler. Bu uygulama, kullanıcıların en çekici fotoğrafları ve gönderileri özgürce seçmeleri ve oluşturmaları için çeşitli yazı tipi stilleri ve yazı tipleri sağlar. Font şablonları, font setinizi daha zengin ve çeşitli hale getirmek için aylık olarak sürekli olarak güncellenir. Bu tasarımlar ve yazı tipleri, benzersiz ürünler yaratmak için makalelere ve fotoğraflara yaratıcı bir şekilde uygulanır.

Rhonna Tasarımları Rhonna Tasarımları

RENK, IŞIK, BOYUT AYARLA

Rhona Designs’a gelince, kullanıcıların fotoğraflar için tüm güzellik özelliklerini ayarlamasına izin verilir. Fotoğraflarınız ve gönderileriniz için saydamlığı, parlaklığı, parlaklığı, kontrastı, pozlamayı ve vurguyu onlara en iyi şekilde uyacak ve en çekiciliği yaratacak şekilde özgürce artırabilir veya azaltabilirsiniz. Ayrıca kenarlıklarını, boyutlarını ve açılarını da istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Tasarım ve metin özelliklerini kullanabilirsiniz.

FOTOĞRAFLARIN ŞEKLİNİ DEĞİŞTİRİN

Rhona Designs’ın kullanıcılara sunduğu üstün özelliklere dayanan birçok benzersiz ve yeni şekil var. Uygulama, istediğiniz herhangi bir fotoğrafa maske eklemenize olanak tanır ve kullanıcılar ayrıca maskeye birçok tasarım veya özel yazı tipi ekleyebilir. Bu sayede kendi stilinizle kendi güzel ve benzersiz fotoğraflarınızı oluşturabilirsiniz.

BAZI KÜÇÜK HATALARI DÜZELTİN VE ÖZELLİKLERİ YÜKSELTİN

Kullanıcılar birçok dikkat çekici özelliği deneyimleyebilir; Uygulamanın keyfini daha harika bir şekilde çıkarmanız için küçük hatalar da tamamen düzeltildi. Ayrıca uygulama, dekorunuzu zenginleştirmek için daha çekici çıkartmalar da sağlar. Galeriye kaydetme, keskin olmayan görüntüleri yükleme sorunlarını giderir. Silgi araçlarını kullanarak bir filigran veya logo yerleşimi de ekleyebilirsiniz.

Rhonna Tasarımları Rhonna Tasarımları

ANA ÖZELLİKLER

– Kullanıcıların fotoğrafları ve gönderileri için en uygun stilleri özgürce seçebilmeleri için çeşitli yazı tipleri ve benzersiz ve özgün tasarımlar sağlayın.
– Fotoğrafları ve gönderileri düzenlemeyi ve süslemeyi daha çekici ve çekici hale getirmek için çıkartmaları ve sevimli memleri sürekli güncelleyin.
– Fotoğraflarınızın pozlama oranını, parlaklığını, parlaklığını, şeffaflığını ve rengini ayarlamaktan ve vurgular veya logo kaplamaları eklemekten çekinmeyin.
– Birçok benzersiz stilin kullanımı sayesinde, kullanıcılar herhangi bir fotoğrafa maske ekleyebilir ve maskelere daha fazla tasarım ekleyebilir.
– Uygulamanın ilk sayfasında sarı kalp altında video eğitimlerini bulmak kolay.


İndir (38MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rhonna Designs ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir