REVER
REVER

REVER: GPS Navigation v5.0.18 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

REVER – Motosiklet GPS ve Rota Planlayıcı, sürüşünüzün keyfini çıkarmanıza, rotanızı yeniden yaşamanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olacak dünyanın en büyük motosiklet, kar arabası ve arazi GPS uygulamasıdır. REVER, planlamadan navigasy

Android Android Navigasyon
5 ( 619 puan )
Fiyat: $0
İsim REVER
Yapımcı Rever Moto Inc
Tür Navigasyon
Boyut 78M
Versiyon 5.0.18
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
REVER is the most famous version in the REVER series of publisher Rever Moto Inc
Mod Version 5.0.18
Total installs 1,000,000+

REVER – Motosiklet GPS ve Rota Planlayıcı, sürüşünüzün keyfini çıkarmanıza, rotanızı yeniden yaşamanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olacak dünyanın en büyük motosiklet, kar arabası ve arazi GPS uygulamasıdır. REVER, planlamadan navigasyona ve paylaşıma kadar tüm deneyimi geliştirmeyi, her sürüşe kolaylık ve teknoloji sağlarken daha keyifli ve akılda kalıcı hale getirmeyi amaçlıyor.

REVER İLE BİR SEYAHAT PLANLAYIN

Rota keşfi ve navigasyon için özel olarak tasarlanan REVER, cep telefonunuzu motosikletiniz, ATV’niz, kar aracınız veya 4×4 aracınız için tam işlevli bir GPS cihazına dönüştürür. Binlerce güzel yol, parkur ve keşfedilecek ve binilecek en iyi alanlar, özel rotalar için uygulama içi planlama, adım adım GPS navigasyonu, çevrimdışı haritalar, 3D oynatma ve daha fazlasıyla hayalinizdeki sürüş deneyimini yaratın!

REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı ve Keşfet REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı ve Keşfet REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı ve Keşfet

GEZİYİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE KEYFİNİ ÇIKARIN

REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı ve Keşfet, tüm sürüşlerinizde mesafeyi, süreyi, rakımı ve hızı kaydetmenize yardımcı olur. Veya bunları herkese açık tutabilir veya özel olarak işaretleyebilirsiniz. Bu, planlı rotaları mobil cihazınızla oluşturmak ve otomatik olarak senkronize etmek için evde keşif için bir web planlama uygulamasıdır. Buna ek olarak, uygulama uydu haritaları ve rota navigasyonlu topografik haritalar, kamp alanları, benzin istasyonları, restoranlar ve oteller ile ilgi çekici noktalar ile kullanılabilir.

PRO- GELİŞMİŞ SEYAHAT KEYFİ

Uygulamayı kullanmakta özgürsünüz, ancak uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak ve en iyi macerayı yaşamak istiyorsanız bir Pro üyeliği ile katılın. Bir kez orada, tek başınıza seyahatlerde daha fazla rahatlık için sesli navigasyon ile özelleştirilmiş adım adım yol tariflerine erişmenizi sağlar; hava durumu radarı ve uyarıları, uzun yolculuklarda sizi aktif tutar veya mobil ağ kullanmadan uzak diyarlara seyahat ederken haritaları çevrimdışına kaydeder. Uçak modunda yolculukları bile kaydedebilirsiniz.

REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı ve Keşfet REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı ve Keşfet REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı ve Keşfet

BAĞLANIN VE GEZİYİ PAYLAŞIN

Arkadaşlarınızla bağlantı kurarak REVER topluluğundaki markalara, etkinliklere, mitinglere ve arkadaşlara katılabilirsiniz. Uzun yollarda seyahat etmekle aynı hobiye sahip yoldaşlar bulabilmenin yolunu paylaşalım. Rotanızı paylaşın ve maceralarınızın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşın. Kaydedilen gezileriniz, arkadaşlarınızın ve takipçilerinizin beğenip yorum yapabilmesi için geri beslemenizde görünür.


İndir (78M)

Artık indirmeye hazırsınız REVER ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir