ReVanced
ReVanced

ReVanced APK v17.26.37 (Premium) indir 2022

ReVanced APK indirKafanızda beliren birçok sorudan biri uygulamanın iyi mi çalışacağı olacaktır. ReVanced, herhangi bir modlanmış YouTube APK'sını tekrardan dağıtmayacağından, bu kesinlikle oldukça coşku verici. Aslen bir yama sistemidir. YouTube Uyg

Android Android Eğlence
4 ( 103 puan )
Fiyat: $0
İsim ReVanced
Yapımcı Vanced
Tür Eğlence
Boyut 100MB
Versiyon 17.26.37
MOD Premium
Orjinal Google Play
ReVanced is the most famous version in the ReVanced series of publisher
Mod Version 17.26.37

ReVanced APK indir

Kafanızda beliren birçok sorudan biri uygulamanın iyi mi çalışacağı olacaktır. ReVanced, herhangi bir modlanmış YouTube APK’sını tekrardan dağıtmayacağından, bu kesinlikle oldukça coşku verici. Aslen bir yama sistemidir. YouTube Uygulamasının mevcut yüklemesini uyumlu bir cihazda yamalayacak.

Vanced veya Youtube Premium Gibi Özelliklere İhtiyacı Olan O Zaman Bu Uygulama Sizin İçin, Youtube ReVanced APK’da Videoyu Küçültebilir Veya Video veya Video Şarkıları Arka Planda Oynatabilirsiniz Ve Hiçbir Videoda Reklam Yok Ve Çok İyi Amoled Black Tema, Bu aslında ilk aşamada Günden güne geliştiriciler gelişir ve size bu uygulamalara daha fazla işlevsellik kazandırır. Bu yüzden biraz bekleyin ve Bunu Deneyin

Revanced Apk A

ReVanced APK Son Sürüm

Ekipten aldığımız bilgilere nazaran ReVanced uygulaması hem rootlu hem de rootlu olmayan Android kullanıcıları için karşınıza çıkacaktır. Köklü kullanıcılar için, YouTube uygulamasının mevcut kurulumunu yamalı bir sürümle değiştirecek. Root erişimi olmayan kullanıcılar için, orijinal uygulamayla beraber yama uygulanmış YouTube Uygulamasının ayrı bir yüklemesi orada olacaktır.

Revanced Apk Indir

ReVanced APK MOD

Size ReVanced ile ilgili güncellemeler sunmaya devam edeceğiz. Bundan dolayı, bizi izlemeye devam edin. Lütfen bunun açık kaynaklı bir proje bulunduğunu ihmal etmeyin. Bundan dolayı, becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, devam edip projeye apkreis sayfasından katkıda bulunabilirsiniz.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız ReVanced ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir