RetroArch
RetroArch

RetroArch v1.9.12_GIT APK + MOD (Optimize Edilmiş) indir 2022


RetroArch, kullanıcıların belirli oyunlar, konsollar ve daha fazlası için gelişmiş yapay zeka ve destek ile çeşitli platformlar veya emülatörler oluşturması için geliştirilmiş ve sıra dışı bir program oluşturma uygulamasıdır.

Android Android Aksiyon
4 ( 207 puan )
Fiyat: $0
İsim RetroArch
Yapımcı Libretro
Tür Aksiyon
Boyut 567M
Versiyon 1.9.12 (2021-11-03)
MOD Optimize edilmiş
Orjinal Google Play
RetroArch is the most famous version in the RetroArch series of publisher Libretro
Mod Version 1.9.12 (2021-11-03)
Total installs 1,000,000+

İndir (567M)

RetroArch, kullanıcının öykünme konusunda uzmanlaşmış diğer özel programları özelleştirmesi veya oluşturması için platformlar arası açık kaynaklı bir uygulamadır. Ayrıca, birçok gelişmiş özellik ve kullanıcıların programların mutlak kalitesini elde etmek için bir şeyleri iyileştirmeleri veya ince ayar yapmaları için kapsamlı destek ile birlikte gelir. Bunun da ötesinde, yüksek kaliteli uygulamalar tasarlarken kullanıcı yaratıcılığındaki yeni potansiyelleri ortaya çıkarmak için bir Liberto arayüzü sunar.

RetroArk

YENİLİKÇİ VE MODERN ARAYÜZ TASARIMLARI

RetroArch’ın ilk ve en belirgin avantajı, kullanıcıların uygulama veya daha fazlasını geliştirmeye başlaması için derin ve sofistike arayüzüdür. Bu arada, kullanıcıların geniş uyumlulukla kolayca bir uygulama oluşturmaları için çok platformlu ve çapraz platform olan daha fazla Liberto arayüzü sunacak. Ayrıca, arayüzdeki entegre özellikler, kullanıcıların rahatça çalışması ve uygulama geliştirirken tüm verimliliği artırması için yeni potansiyeller açacak.

DAYANIKLI VE İYİ YAPILMIŞ YAPILARLA YENİ BİR EMULATÖR OLUŞTURUN

Uygulamanın birincil işlevi, amaç için gerekli tüm özellikleri sağlarken tasarımcı veya geliştiricinin belirli platformlar için emülatör uygulamaları oluşturmasına yardımcı olmaktır. Bundan önce, en önemli yapıları çalıştırmak için bazı temel programları veya dosyaları hazırlamaları ve ardından arayüzü ve ek özellikleri tasarlamaları gerekir. Uygulamada yerleşik olarak bulunan kapsamlı ve çok yönlü destek sayesinde, kullanıcılar birinci sınıf emülatörleri özgürce oluşturabilirler.

RetroArk

OYUNLAR VE DAHA FAZLASI İÇİN VAKFI KULLANIN

RetroArch, öykünücüler oluşturmanın yanı sıra, kullanıcıların karmaşık ancak basit oyunlar tasarlamaları için gerekli platformları veya şablonları sunar. Bu arada, oyun tasarlarken sonraki adımlara hazırlanmak için özel işlevleri veya grafik motorlarını içe aktarmaları gerekir. En iyi yanı, kullanıcıların yerleşik Liberto arayüzü aracılığıyla geliştirdikleri oyun için doğrudan uyumlu emülatörler oluşturabilmeleridir.

ÇEVRİMİÇİ DAHA FAZLA PROGRAM ÇEKİRDEK İNDİR

Kullanıcılar daha fazla proje geliştirmek isterse, uygulama tüm belgeleri çevrimiçi olarak indirmek için ekstra kaynaklar sağlar. Tüm kaynaklar sisteme entegre edilmiştir ve kullanıcı, çekirdek yapılarla etkileşim kurmak için dolaşabilir, ardından ayrıntıları değiştirebilir ve farklı bir oyun geliştirebilir. Bu kaynaklar, bir kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir; oyunlar, uygulamalar, öykünücüler ve daha fazlası olsun, her şey zengin ve bol seçenekli.

RetroArk

BELİRLİ OYUNLAR İÇİN HİLELER OLUŞTURUN VEYA İTHALAT

RetroArch, kullanıcıların oyun veya uygulama oluşturmasına yardımcı olabilir, ancak en iyi yanı, kullanıcıların hile dosyaları oluşturması için daha birçok işlevi entegre etmesidir. Sadece bu değil, mevcut oyunlara özgü ek hileleri içe aktarabilir ve belirli bir arayüz aracılığıyla onlarla etkileşime girebilirler. Uygulama ayrıca, tespit ettiği tüm hileleri otomatik olarak analiz eder ve kullanıcı, her şeyin sorunsuz veya başarılı bir şekilde çalışması için bunları değiştirebilir veya düzeltebilir.

RetroArch, günümüzde oyunlar veya emülatörler için en popüler programlama platformlarından biridir ve birçok özelliği veya yüksek kaliteli otomatik sistemleri entegre eder. Her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına bağlı olarak, çok sayıda yenilik oluşturmakta ve buldukları yapıları çevrimiçi kaynaklar aracılığıyla test etmekte özgürdürler.

RetroArk

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların her şeyle sorunsuz bir şekilde çalışması ve etkileşimde bulunması ve hatta yeni programlar oluştururken büyüleyici bir kullanıcı deneyimi için özelleştirmesi için esnek ve yenilikçi bir arayüz.
  • Kullanıcıların programlarını belirli bir platform için farklı zevkler veya özelliklerle tasarlamaları ve geliştirmeleri için yerleşik oyun ve emülatör oluşturma.
  • Oyunlar, uygulamalar ve daha fazlası için çevrimiçi olarak daha fazla yapı arayın veya indirin, ardından bunları çeşitli amaçlar için tamamen düzenleyin veya yeniden oluşturun.
  • Belirli oyunlar için hileleri içe aktarın veya çeşitli konsollardan oyunları taklit ederken çalışmak için daha kapsamlı özellikler veya öğelerle düzenleyin.
  • Profesyonel mod yapımcısı deneyimini ifade eden gelişmiş ince ayar yoluyla oyunları tasarlamak veya düzenlemek için olağanüstü şablonlar.


İndir (567M)

Artık indirmeye hazırsınız RetroArch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir