Retrica
Retrica

Retrica 7.4.3 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Retrica – Orijinal Filtre Kamera, benzersiz özellikleri sayesinde tüm kullanıcılara mükemmel fotoğraflar sunar. Fotoğraflar her zaman bilgi ve hatıraların saklandığı bir yer olacaktır, bu nedenle fotoğraf çekmeyi seçmek her durumda her zaman harika b

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 342 puan )
Fiyat: $0
İsim Retrica
Yapımcı Retrica Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 46MB
Versiyon 7.4.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Retrica is the most famous version in the Retrica series of publisher Retrica Inc
Mod Version 7.4.3
Total installs 100,000,000+
 • Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.

Retrica – Orijinal Filtre Kamera, benzersiz özellikleri sayesinde tüm kullanıcılara mükemmel fotoğraflar sunar. Fotoğraflar her zaman bilgi ve hatıraların saklandığı bir yer olacaktır, bu nedenle fotoğraf çekmeyi seçmek her durumda her zaman harika bir yol olacaktır. Ancak size en iyi kaliteyi sağlamayan bir fotoğraf çekmek korkunç bir deneyim olacaktır. Bu uygulamanın en iyi fotoğraflara sahip olmanıza yardımcı olmasına izin verin.

RENKLİ BİR FOTOĞRAF İÇİN BİRÇOK FARKLI FİLTRE

İyi bir fotoğraf, fotoğrafçıdan kendini iyi hissettiren bir fotoğraf olacaktır. Resmin belirli bir mesaj vermediğini düşünüyorsanız, kesinlikle kötü bir deneyim olacaktır. Göndermek istediğiniz mesajı iletebilmek için konuşulacak en iyi araçlardan biri resmin rengi ve stilidir. Fotoğraflarınıza birkaç vurguyla harika bir renk vermek, birçok insan için mükemmel bir çözüm olacaktır.

O zaman Retrica’nın bunu en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olmasına izin verin! Kullanıcıların yaşadığı sorunları anlayan uygulamanın yapımcıları çok fazla araştırma yaptı ve yardımcı olabilecek harika bir uygulama yayınladı. Uygulama, kullanıcıların fotoğraflarının suyunu değiştirebilmeleri için 190’dan fazla farklı renk filtresine sahiptir. Her filtre, görüntüye farklı duygularla farklı bir stil verecektir. Her filtreyi deneyin ve fikrinizi belirtin.

Retrica – Orijinal Filtre Kamerası Retrica – Orijinal Filtre Kamerası

KENDİ HİSSİNİZİ VEREN ÖZEL ETKİLER

Ayrıca, fotoğrafın hissini artırmak için fotoğrafı farklı renk filtreleriyle değiştirebileceksiniz; özel efektler de ekleyebilirsiniz. Çünkü sadece mükemmel bir filtreye sahip bir fotoğrafınız size güzel fotoğraflar vermekle kalmayacak, aynı zamanda bazı özel efektlerle de oluşturabilirsiniz. Bunlar, normal bir fotoğraf düzenleme uygulamasında nadiren göreceğiniz son derece profesyonel efektler olacaktır.

Uygulamanın birkaç efekti ile fotoğraflarınız kesinlikle herkes için son derece özel hale gelecek. Uygulama, fotoğraflarınızın daha canlı olması için vinyet efektleri veya parçacık efektleri gibi efektler hazırlamıştır. Ayrıca, fotoğrafınızın mekanik bir kameradan çekilmiş gibi klasik bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, arka plan bulanıklığı efekti de etkili olacaktır. Fotoğrafı değiştirebileceğiniz birkaç basit adımla, neden hemen denemiyorsunuz?

Retrica – Orijinal Filtre Kamerası Retrica – Orijinal Filtre Kamerası

GERÇEK ZAMANLI FOTOĞRAF VEYA DÜZENLEME SONRASI

Fotoğraflarınızı nasıl çarpıcı hale getireceğinizi seçebileceksiniz. Bunun söylenebileceği iki ana yol, gerçek zamanlı filtrelerle fotoğraf çekmek veya daha sonra düzenleme yapmaktır. Gerçek zamanlı fotoğraf çekimi ve filtrelerle, fotoğraflarınızın nasıl görüneceğini tamamen tanımlayabilecek ve istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Ayrıca, doğru renkler ve efektlerle tam bir fotoğrafa sahip olmak istiyorsanız, görüntüyü çektikten sonra düzenlemeyi seçmek iyi bir yöntem olacaktır. Telefonun orijinal kamerasından gelen renkler ve ışıkla fotoğraf çektikten sonra, düzenlemeyi kolaylaştırmak için en net, en ayrıntılı fotoğrafı elde edeceksiniz. Bu resimden, size en uygun şekilde temelden gelişmişe kadar olan işlemlerle uygulama üzerinden düzenleme yapabileceksiniz.

Renklerden, efektlerden, ışıktan, çizgilerden mükemmel bir fotoğrafa sahip olmak kolay bir iş olmayacak. Ancak bir fotoğrafı mükemmel bir şekilde düzenlemek Retrica ile tamamen mümkündür. Uygulama, kullanıcıların daha iyi bir fotoğraf elde etmek için çeşitli özelliklerle görüntüleri düzenlemesine izin verecek. Yerleşik filtreler sayesinde gerçek zamanlı olarak harika bir fotoğraf bile çekebilirsiniz. Uygulamayı deneyimleyin ve harika fotoğraflar elde edin.


İndir (46MB)

Artık indirmeye hazırsınız Retrica ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir