Retouch Remove
Retouch Remove

Retouch Remove Objects Editor v2.1.1.1 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022

Retouch Remove Objects Editor, kullanıcılara sunduğu kullanışlı özellikler nedeniyle herkesin ihtiyaç duyacağı bir fotoğraf düzenleme aracı olacak. Bazen çektiğiniz fotoğraflar çarpıcı ve tatmin edici olabilir, ancak birkaç küçük hata resmin mükemmel

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 634 puan )
Fiyat: $0
İsim Retouch Remove
Yapımcı VideoShow EnjoyMobi
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 75M
Versiyon 2.1.1.1
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Retouch Remove is the most famous version in the Retouch Remove series of publisher VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Mod Version 2.1.1.1
Total installs 5,000,000+

Retouch Remove Objects Editor, kullanıcılara sunduğu kullanışlı özellikler nedeniyle herkesin ihtiyaç duyacağı bir fotoğraf düzenleme aracı olacak. Bazen çektiğiniz fotoğraflar çarpıcı ve tatmin edici olabilir, ancak birkaç küçük hata resmin mükemmel olmamasına neden olur. Elbette bu sizi oldukça rahatsız edecektir çünkü fotoğraf çekmenin bir yolu yoktur, bu yüzden bu uygulamayı bilmeniz gereken zaman budur. Fotoğrafınızı daha önce hiç olmadığı kadar öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

RESİMDEKİ TÜM EKLERİ SİL

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama fotoğrafınızdaki fazla nesneleri kaldırma ve onu daha güzel hale getirme ana özelliğine sahiptir. Aslında hepimizin çok tatmin edici bir fotoğrafı olmuştur ama yakından bakarsanız, kadrajda veya bir nesnede birinin silüetinin belirdiğini görürsünüz. Bu, fotoğrafın dağınık görünmesini ve göze çarpmamasını sağlar, böylece onu sosyal ağlarda yayınlayabilirsiniz. O zaman endişelenme. Rötuş Kaldır Nesneleri Düzenleyici, sadece birkaç hafif dokunuşla hayat kurtarıcınız olacak; istenmeyen nesneleri hızlı bir şekilde anında silebilirsiniz.

Rötuş Nesneleri Kaldırma Düzenleyicisi Rötuş Nesneleri Kaldırma Düzenleyicisi

GÖRÜNTÜLERİN ARKA PLANINI HIZLI BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİN

Uygulamanın size getirmek istediği bir diğer özellik de arka planı kaldırmak, ancak daha spesifik olarak parlak ve kullanışlı AI aracı sayesinde yazı tipini kaldırmaktır. Çok çirkin veya çok dağınık olduğu için arka plandan memnun kalmadığınız fotoğraflar varsa endişelenmeyin. Sadece fotoğrafını buraya at, gerisi uygulamanın işi. AI tanıma özelliği sayesinde, kişinizi mevcut arka plandan ayırabilir ve istediğiniz başka bir arka plan ekleyebilirsiniz. Sadece bu da değil, kendinizi ünlü bir yere eklemek veya en sevdiğiniz şarkıcının yanında durmak için fotoğraflı çıkartma özelliğini kullanabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLERİ KLONLAYIN VE KOLAY KLON ETKİLERİ YARATIN

Fotoğraflarınızın daha çekici görünmesini mi istiyorsunuz? Ardından, kesilen nesneyi birkaç özdeş kopyaya kopyalayabilmek için görüntü kopyalama aracını deneyin. Bunları düzgün bir şekilde bir araya getirin ve kimseye dokunmadan mükemmel bir klonlama efekti oluşturabilirsiniz. Kendinizi fotoğraflara kopyalamak da çok kolay ve fazla zaman almıyor. Arkadaşlarınızın hayran kalmasını istiyorsanız, bu aracı hemen kullanın ve birçok benzersiz fotoğraf oluşturun.

Rötuş Nesneleri Kaldırma Düzenleyicisi Rötuş Nesneleri Kaldırma Düzenleyicisi Rötuş Nesneleri Kaldırma Düzenleyicisi

HER FOTOĞRAFTA GÜZEL

Elbette bu özellik birçok kadın tarafından en çok ilgi görecek ve sevilecektir, çünkü her kadının özgüvenini artırmada harika bir iş çıkarmıştır. Birçok yüz kusuru olan bir fotoğrafta görünmek, kızların kendilerini bilinçli hissetmelerine neden olur çünkü herkes sosyal ağlarda göründüğünde güzel olmak ister. Bunu anlayan uygulama, yüzdeki morlukları giderme veya gereksiz kusurları gidermeye yardımcı olma özelliğini entegre etmiştir. Sadece hafif bir dokunuşla, düzenleme öncesi ve sonrası arasındaki beklenmedik değişikliği göreceksiniz.

BİRÇOK TEMEL ÖZELLİK DESTEKLENECEK

Fotoğraflarınızın daha canlı ve renkli olmasını istiyorsanız, uygulamanın sunduğu mevcut filtre ve efektlerden bazılarını kullanabilirsiniz. Mükemmel çalışma oluşturmak için parlaklık, kontrast, parlaklık ve hatta sıcaklık gibi birkaç araçla özelleştirin. Ayrıca Rötuş Kaldır Nesneleri Düzenleyicisi ile her boyuttaki resimleri kırpmanız ve sosyal ağlarda yayınlamanız için destekleneceksiniz.


İndir (75M)

Artık indirmeye hazırsınız Retouch Remove ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir