Resso
Resso

Resso v4.5.8 APK indir (Premium) 2022


Resso APK kullanıcıların dünya çapında sayısız harika şarkıyı dinlemelerini sağlayan bir uygulamadır. Kullanıcıların sadece bir fincan kahve içip uygulamayı açıp en sevdikleri şarkıyı dinlemesi hiç de öyle değil. Uygulama ayrıca kullanıcıların her ye

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 711 puan )
Fiyat: $0
İsim Resso
Yapımcı Moon Video Inc
Tür Müzik ve Ses
Boyut 69MB
Versiyon 4.5.8
MOD Premium
Orjinal Google Play
Resso is the most famous version in the Resso series of publisher Moon Video Inc
Mod Version 4.5.8
Total installs 100,000,000+
  • Ücretli özellikler Kilidi Açıldı
  • İşleri İndir
  • Çevrimdışı Şarkılar Çalışıyor
  • Google Hizmetleri Devre Dışı Bırakıldı
  • Not: Facebook/Telefonla Giriş Sadece Çalışır

Resso APK kullanıcıların dünya çapında sayısız harika şarkıyı dinlemelerini sağlayan bir uygulamadır. Kullanıcıların sadece bir fincan kahve içip uygulamayı açıp en sevdikleri şarkıyı dinlemesi hiç de öyle değil. Uygulama ayrıca kullanıcıların her yerde kullanmasına izin verir; ruh hali ister mutlu ister üzgün olsun, bazı şarkılar onlara yakışıyor. Müzik dinlemek, kullanıcıların daha rahat olmalarına ve kendilerine daha doğru olmalarına yardımcı olacaktır.

Resso – Şarkılar, Sözler ve Radyolar Resso – Şarkılar, Sözler ve Radyolar

DÜNYADA ÇOK GÜZEL MÜZİK VAR

Kullanıcılar, kendi ülkelerinin sayısız şarkısını veya dünyaca ünlü şarkılarını kullanıcılara sunduğu için yabancı müzik tutkunları ise harika uygulamayı görmezden gelemezler. Kullanıcının işi telefonu açmak, uygulamaya gitmek ve ardından boş zamanlarında dinlemeyi sevdiği bir şarkı seçmektir. Gerçekten de kullanıcılar uygulamada müzik dinlerken kendilerine daha çok aşık olacaklar, hayatı ve çevrelerindeki insanları daha çok sevecekler.

SÖZ SÖZLERİNİ ARAŞTIRABİLİRSİNİZ

Bir kullanıcı müziğe tutkuluysa ve şarkıcı olmak istiyorsa veya müzik dinlerken şarkı söylemekten zevk alıyorsa, kullanıcıların beğendikleri şarkıyı hatırlayıp akıcı bir şekilde söyleyebilmeleri için sözleri görmeleri gerekir. Aynı zamanda Resso – Şarkılar, Sözler & Radyolar, kullanıcıların uygulama üzerinde sıklıkla yabancı şarkılar dinledikleri ve kendilerine daha fazla kelime eklemek için eşlik ettikleri zaman yabancı dil öğrenmelerini kolaylaştıracak.

Resso – Şarkılar, Sözler ve Radyolar Resso – Şarkılar, Sözler ve Radyolar

BEĞENDİĞİNİZ ŞARKILARA YORUM YAPIN

Uygulamada ayrıca kullanıcıların beğendikleri şarkılara yorum yapmalarını sağlayan bir özellik de bulunuyor. Bu özellik, kullanıcıların şarkının konusuna yönelik duygularını ifade etmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda, yazarın kullanıcılar için birçok benzersiz eser yaratması için daha fazla motivasyona sahip olmasına da yardımcı olur. Daha spesifik olarak, kullanıcılar, herkesin o mutlu anın tadını çıkarması için sosyal ağlarda paylaşmaktan hoşlandıkları şarkı sözlerinden bir parça alıntılayabilirler.

Resso, Google Play’deki herhangi bir cihaza ücretsiz olarak indirilebilir. Bu nedenle, kullanıcıların cihazlarının kodu indirmemesi ve sevdikleri müzik dünyasına dalma anlarının tadını çıkarması konusunda çok fazla endişelenmelerine gerek yoktur. Kullanıcılar herhangi bir sorun yaşarsa, en erken destek personeli için uygulamanın e-posta adresiyle iletişime geçebilirler.


İndir (69MB)

Artık indirmeye hazırsınız Resso ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanMoon Video Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir