Resize Me! Pro
Resize Me! Pro

Resize Me! Pro v2.01.4 APK (Ücretsiz) indir 2022


Beni Yeniden Boyutlandır! Pro, kullanıcılara görüntüleri birçok seçenekle yeniden boyutlandırma olanağı veren bir uygulamadır. Başka bir temel düzenleme ile birleştirildiğinde, mükemmel görüntüler oluşturacak ve işiniz için kullanılacaktır.

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 218 puan )
Fiyat: $0
İsim Resize Me! Pro
Yapımcı XnView
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 7MB
Versiyon 2.01.4
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Resize Me! Pro is the most famous version in the Resize Me! Pro series of publisher XnView
Mod Version 2.01.4
Total installs 100,000+

İndir (7MB)

Beni Yeniden Boyutlandır! Pro – Photo & Picture resizer, kullanıcılarına ilginç fotoğraf düzenleme yetenekleri sağlayan bir uygulamadır. Sık sık fotoğrafları manipüle etmek zorunda olan bir işi olan biriyseniz, bu kesinlikle sizin için gerçekten uygun bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcılar, sonuçta görüntü boyutuyla ilgili farklı özelleştirmeleri kolayca elde edebilecekler.

FOTOĞRAFIN BOYUTUNU ÖZELLEŞTİRİN

Uygulamanın önemsediği ve kullanıcılarına sunduğu en önemli özelliklerden biri fotoğrafların yeniden boyutlandırılması olacaktır. Dijital görüntülerle çalışanlar için görüntü boyutu her zaman çözülmesi gereken büyük bir sorundur. Ve Twitter, Facebook, Instagram vb. gibi her farklı uygulamanın bile farklı bir boyuta ihtiyacı var, bu yüzden bu harika bir özellik olacak.

Beni Yeniden Boyutlandır! Pro – Fotoğraf ve Resim boyutlandırıcı Beni Yeniden Boyutlandır! Pro – Fotoğraf ve Resim boyutlandırıcı

TEMEL GÖRÜNTÜ DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

Üreticinin kullanıcılara getirmek istediği ana özelliğin yanı sıra, diğer çekici özellikleri de kullanabileceksiniz. Resimlerle ilgilenen kullanıcılar için bir diğer önemli özellik de temel düzenleme olacaktır. Bazen kullanıcıların gelişmiş düzenlemeye ihtiyacı olmayabilir, ancak resimleri döndürme veya resimleri hızlı bir şekilde kırpma gibi bazı özellikler faydalı olacaktır.

GÖRÜNTÜLERİ BİRÇOK FORMDA KAYDET

İşlemleri düzenledikten sonra, kullanıcılar genellikle uygulama içinde görüntüleri kaydetme yeteneğiyle çok ilgileneceklerdir. Dijital platformdaki birçok farklı işin yanı sıra, görüntünün farklı olacak şekilde kendi kaydedilmiş formatlarına sahip olmasını gerektirmesi gerekecektir. Ve Resize Me’ye gel! daha sonra, kullanıcılar görüntüleri en temel iki format olan JPEG veya PNG ile kaydetme olanağına da sahip olacaklar.

GÖRÜNTÜ DUVAR KAĞIDI OLARAK AYARLA

Fotoğraflarınız üzerinde manipülasyon yapabilmenizin yanı sıra uygulama, sizi yeni özelliklerle de donattı. Belirli bir fotoğrafı düzenlemeyi bitirdiyseniz ve onu duvar kağıdı olarak kullanabilmek istiyorsanız, bu uygulama da size yardımcı olabilir. Yerleşik özelliklerle, kullanıcıların yalnızca birkaç basit seçim yapması gerekecek ve sistem onlar için en iyi işleri destekleyecektir.

EN HIZLI FOTOĞRAF PAYLAŞIMI

Bir resim düzenleme uygulaması için son derece önemli kabul edilen özelliklerden biri de paylaşım olacaktır. En iyi canlı paylaşım özelliklerine sahip bir uygulama, kullanıcılarına harika bir deneyim sunabilecektir. Ve kullanıcıların ihtiyaçlarını anlayan uygulamanın üreticisi de sizi çok basit ve kullanımı kolay bir canlı paylaşım özelliği ile donatmış ancak uygulama çok yüksek.

Beni Yeniden Boyutlandır! Pro – Fotoğraf ve Resim boyutlandırıcı Beni Yeniden Boyutlandır! Pro – Fotoğraf ve Resim boyutlandırıcı

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Bir uygulamanın, kullanıcılarına en eksiksiz deneyimi sunmak için her zaman ilgilenmesi gereken son şey, kullanıcı arayüzü olacaktır. Beni Yeniden Boyutlandır! kullanıcıları için son derece sezgisel ve kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü araştırırken ve tasarlarken çok karmaşık olmuştur. Bu nedenle, uygulamaya gelirken kullanılabilirliğiniz önemli ölçüde artacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, görüntüyü birçok farklı uygulamaya uyacak şekilde yeniden boyutlandırma özelliğini getiriyor.
  • Temel düzenleme özellikleri, kullanıcılara işlemleri en uygun şekilde tamamlama yeteneği verecektir.
  • Bitmiş görüntüyü kaydetmek, JPEG veya PNG gibi temel formatlarla son derece basittir.
  • Bitmiş görüntüyü diğer uygulamalarla, diğer kullanıcılarla doğrudan son derece hızlı bir şekilde paylaşma yeteneği.
  • Kullanıcı arayüzü, kullanıcılara iyi bir uygulama manipülasyon deneyimi sunmak için ayrıntılı olarak tasarlanmıştır.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Resize Me! Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir