Rescue Dash
Rescue Dash

Rescue Dash v2.15.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Rescue Dash, şehirde ortaya çıkan sorunları çözmek için sizi bir kurtarma rolüne götürür. Kaynakları toplamaya, işi karaktere makul bir şekilde tahsis etmeye ve ayrılan süre içinde tamamlamaya çalışacaksınız.

Android Android Simülasyon
5 ( 434 puan )
Fiyat: $0
İsim Rescue Dash
Yapımcı Matryoshka
Tür Simülasyon
Boyut 186M
Versiyon 2.15.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Rescue Dash is the most famous version in the Rescue Dash series of publisher Matryoshka
Mod Version 2.15.0
Total installs 1,000,000+

İndir (186M)

Rescue Dash, kurtarıcı olarak oynayacağınız ve insanların isteklerini yerine getireceğiniz bir oyundur. Kullanacak birçok kaynak bulmaya, yoldaki nesneleri kaldırmaya ve kurtarma hedefine ulaşmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda görevin tamamlanmasını hızlandırmanıza yardımcı olmak için göreve katılabilecek karakter sayısı artacak ve kesinlikle size zorluklar getirecektir.

Rescue Dash: zaman yönetimi

BİR KURTARICININ ROLÜNÜ DENEYİN

Rescue Dash dünyasında oyuncular, şehir içinde ortaya çıkan sorunları çözmekle görevli bir kurtarıcı olarak oynayacaklar. Oyun, oyuncu şehir içinde meydana gelen sorunları gördüğünde açılır ve bir aracın yakınında bir kurtarma karakteri gördüğünüzde seviye başlar. Yani oyuna başladığınızda, ilk iş bir kurtarma emri almak ve görevinizi en iyi şekilde yerine getirmeye başlamak için gerekenleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaktır.

Oyuncu göreve başladığında, görevinizi tamamlamak için etkileşimde bulunabileceğiniz birçok nesne görecektir. Hareket etmenin yolu, oyuncuların istedikleri yere hızla gitmeleri için karmaşık değildir ve bu onlara hareket halindeyken biraz zaman kazandırır ve oyun, üstesinden gelmeniz gereken birçok zaman zorluğu sunar.

Rescue Dash: zaman yönetimi

GÖREVİ DOĞRU TAMAMLAYIN

Rescue Dash’in bir seviyesinde oyuncular kaynakları ve hedefleri görecek. Özellikle kaynaklar, önünüzdeki engelleri çözmek için toplayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz şeylerdir. Hedefler, kurtarmanız gereken insanlar veya orijinal yaşam alanlarından ayrılan hayvanlardır. Ayrıca hedefler bölümünde ilerlemenizi kolayca takip edebilecek ve süre dolmadan kurtarmaya devam edebileceksiniz.

Her seviyede görevi tamamlamak için belirli bir süreyi takip etmeniz gerekecek. Bu nedenle kaynakları hızlı bir şekilde toplamak ve yoldaki engelleri kaldırmak için doğru hareket stratejisini seçeceksiniz. Birçok kaynağın göründüğünü ve kullanımlarının da tamamen farklı olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda, temizleme ve kurtarma işlemlerinin sorunsuz ilerlemesi için onları toplamanız gerekecek.

Rescue Dash: zaman yönetimi

Bu oyunda bulduğunuz yaygın bir kaynak, nesneleri temizlemek veya gerekli şeyleri onarmak için size yeterli enerjiyi veren bir hamburgerdir. Aynı zamanda, zaman içinde sürekli olarak yeni kaynaklar ortaya çıkacak ve herhangi bir nesneyi düzeltmenize yardımcı olacak araç kutuları veya gizli nesneleri kazmanıza yardımcı olacak bir kürek gibi zorluklar sağlayacaktır. Bu nedenle, çeşitli seviyelerin sayısı oyunculara heyecan getirecektir.

Rescue Dash: zaman yönetimi

ÇEŞİTLİ ZORLUKLARI AŞMAK

Rescue Dash’ta geçmeniz gereken seviye sayısının tamamen farklı olduğu söylenebilir, bu yüzden sahip olduklarınızı doğru kullanmak gerekiyor. Bir seviyede başarısız olursanız, tekrar başlamanız gerekir. Tabii ki, kullanmak için yalnızca belirli bir miktarda kalp istatistikleriniz olacak ve elbette, bir bekleme süresinden sonra tamamen tahsil edilebilecekler. Ayrıca oyunun başında bazı ödüller de alabilirsiniz.

Rescue Dash: zaman yönetimi

Oyunda bulabileceğiniz değerli yardımlardan biri de destek karakterleri eklemek. Belirli koşullar yerine getirildiğinde onları arayabilirsiniz ve kaynakları toplamak ve yaşadığınız sorunları çözmek için gereken süreyi hızlandıracaklar. Bu yüzden oyunda belirli bir avantaj yaratacak, ancak iki karakteri kontrol ederken konsantrasyonunuzu gerektirecek ve onlara belirli görevler atadığınızda daha karmaşık olacak ve süreklilik gerektirecek.

Oyuncular, oyunda kurtarma ile ilgili heyecan verici bir oyun bulacaklar:

  • Oyuncunun kontrol ettiği kurtarıcı, aldığı istekleri sınırlı bir süre içerisinde tamamlayacak ve birçok engeli aşacaktır.
  • Farklı rollere sahip çok sayıda kaynak bulacaklar ve bunlar arasında hamburgerler seviyelerde ortak bir unsurdur.
  • Kurtarma hedefine ulaşmak ve birçok farklı seviyenin üstesinden gelmek için karşılaştığınız engelleri çözmek için yeterli kaynağa ihtiyacınız olacak.
  • Bazı durumlarda, şu anda sahip olduğunuz kalp sayısı sayesinde belirli sayıda kalbe sahip bir seviyeyi yeniden deneyebileceksiniz.
  • Göreve katılabilecek karakter sayısı artacak ve onları kontrol etmek ve onlara iş atamak için dikkatinizi gerektirecektir.


İndir (186M)

Artık indirmeye hazırsınız Rescue Dash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMatryoshka

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir