Reporter
Reporter

Reporter – Scary Horror v3.00 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


Reporter, ürkütücü sahneyi bir korku filmi gibi yeniden yaratıyor. Oyuncular, son cinayetlerin ardındaki komployu ve gizli şeyleri keşfedecekler: şeytan tarafından mı?

Android Android Aksiyon
5 ( 444 puan )
Fiyat: $0
İsim Reporter
Yapımcı AGaming+
Tür Aksiyon
Boyut 27M
Versiyon 3.00
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Reporter is the most famous version in the Reporter series of publisher AGaming+
Mod Version 3.00

İndir (27M)

Gerçek hayatta hiç hayaletlerle tanıştınız mı? Ya da korku türlerini seven birisin. Öyleyse, Reporter sizin için mükemmel bir oyundur. Korkunç ve kasvetli bir sahne örtülür; polisin sakladığı şeylerin ardındaki gerçeği arayan bir kişiye dönüşeceksiniz.

Muhabir – Korkunç Korku Oyunu

SERİ CİNAYET DAVALARINDA SUÇLU BULUNMAZ

Belirli bir şehirde, son birkaç gündür kasvetli bir hava hakim. Çünkü toplu katliam gerçekleşti, ancak polis hala katilin kim olduğuna dair bir cevap bulamadı. Şüpheli bulunamadığı için tüm koşullar bir hayalet olan faili işaret ediyor. Gizlenen bir gizem var gibi görünüyor. İşin aslını öğrenme arzusuyla oyuncu, olay yerinin araştırılacağı eve sızan bir muhabire dönüşecektir.

Muhabir – Korkunç Korku Oyunu

GİZLİ KANITLI KORKUNÇ BİR EV HERHANGİ BİR NESNE OLABİLİR

Bu ev, mağdurların hayattayken ikametgahıydı ve aynı zamanda suç mahalliydi. Girmeden önce kendinizi zihinsel olarak hazırlayın çünkü bir saniye sonra burada olanlardan mideniz bulanabilir. Duvarın her yerinde ürkütücü içerikli yazılar karalanmış; zemin kurumuş kan lekeleriyle karıştırılmış nesnelerle doluydu. Ev çok karanlık ve ışıkları açamıyorsunuz, bu yüzden aydınlatmak için telefonunuzun el fenerini kullanın.

Oyuncu, kurbanın bıraktığı gizli mesajlardan veya nesnelerden ipuçlarını bulmalıdır. Bunun çok zor olduğu konusunda endişelenmeyin çünkü öneriler size yardımcı olacaktır. Bu Reporter’daki odaları keşfedin ve ipuçları için her köşeyi izleyin.

Muhabir – Korkunç Korku Oyunu

HAYALLER ANINDA GÖRÜNDÜ VE SİZE DOĞRU GİDİLER

Evet, yanlış değil. Aniden, yürürken önünüzde veya arkanızda, bazen hemen yanınızda bir hayalet belirir ve size doğru gider, hatta sizi kovalar. Bir hayalet mi yoksa bir yerlerde gizlenen katilin acımasız bir şakası mı olduğundan emin olmak imkansız. Gerçek ortaya çıktığında tüm sorular yavaş yavaş cevaplanacaktır. Seçiminize ve zekanıza göre keşfeden siz olacaksınız. Her şeyin arkasında kimin olduğunu bilmek için sonuna kadar ısrarcı olun?!

Muhabir – Korkunç Korku Oyunu

TEHLİKE YANINIZDA BULUNUR

Bazen ayak sesleri gibi garip bir ses duyarsınız, bir yerde kahkahalar ya da aniden bir ürperme hissedersiniz. Tehlikeli bir şeyin gerçekleşmek üzere olduğunun bir işaretidir. Ne de olsa bu ev aynı zamanda bir seri cinayet davasının da yeri, yani muhtemelen bir sonraki kurban sen olacaksın. Silahlarınızı hazırlayın ve birinin size saldırması ihtimaline karşı etrafınıza bakın.

Reporter’ın en başarılı noktası, heyecanlı ve mantıklı kurgu içeriğinde; Görüntülerden ve seslerden gelen sihir ve beklenmedik unsurlar, korku filmi gibi bir sahne yaratır.

Muhabir – Korkunç Korku Oyunu

ÖZELLİKLERİ

  • Bir evde yaşanan seri cinayet vakası, polis şüpheliyi bulamayıp suçlunun şeytan olup olmadığını sorgulayınca herkesin kafası karışmıştı?
  • Suç mahalline gizlice giren ve gerçeği bulma yolculuğuna başlayan bir muhabire dönüş.
  • Evdeki nesneler, istisnai olarak gizli mektuplar, ipucu olabilir, çözebilir ve daha fazla kanıt bulabilir. Sistemden ipuçları alacaksınız
  • Hayaletler aniden ortaya çıkar ve araştırmanızı engeller. Gerçekten hayaletler mi yoksa beyin tarafından mı ayarlandılar bilmiyoruz, bu yüzden dikkatli olun.
  • Klasik bir korku filmi gibi sahneyi ve ses efektlerini başarıyla canlandırıyor.


İndir (27M)

Artık indirmeye hazırsınız Reporter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir