Remote Control For Android TV
Remote Control For Android TV

Remote Control for Android TV v1.2.1 APK MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Android TV için Uzaktan Kumanda kullanışlı bir uygulamadır; kullanıcıların akıllı telefonları aracılığıyla TV'lerini uzaktan kontrol etmelerine izin verilir.

Android Android Araçlar
4 ( 463 puan )
Fiyat: $0
İsim Remote Control for Android TV
Yapımcı SensusTech LLC
Tür Araçlar
Boyut 9MB
Versiyon 1.2.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Remote Control for Android TV is the most famous version in the Remote Control for Android TV series of publisher SensusTech LLC
Mod Version 1.2.1
Total installs 100,000+

İndir (9MB)

Uygulama, oyunculara çok yeni ve kullanışlı bir deneyim sunuyor. Android TV için Uzaktan Kumanda, akıllı telefonunuzu son derece kullanışlı ve kullanışlı bir TV uzaktan kumandasına dönüştürür. Bu uygulama ile TV’nizi daha hızlı ve rahat bir şekilde özelleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz ve artık TV’nin uzaktan kumandasına ihtiyaç duymazsınız. Bu uygulama, TV uzaktan kumandanızın yerini tamamen alabilir ve size daha birçok benzersiz ve kullanışlı özellik sunar.

Android TV için Uzaktan Kumanda | Akıllı TV ve Kutu Android TV için Uzaktan Kumanda | Akıllı TV ve Kutu

TÜM KULLANICILAR İÇİN UYGUN BASİT VE KOLAY BİR YOL KULLANIN

Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcıların basit işlemlerle TV’lerini uzaktan kontrol etmelerine izin verilir. Bu akıllı uzaktan kumandayı kullanarak, kullanıcıların kontrolleri aramak için zaman harcamasına gerek kalmayacak. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmenize hem de eğlenceli eğlence saatlerinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Kullanıcılar her zaman uzaktan kumandanın nerede olduğunu bilirler ve her şeye çok daha hızlı erişmenize ve bulmanıza yardımcı olmak için son derece kolay bir şekilde kullanırlar.

TV’NİN EL KUMANDA UZAKTAN KUMANDASININ DEĞİŞTİRİLMESİ

Bu uygulama, tam özelliklerin yanı sıra ses kontrolleri ve elde taşınan bir uzaktan kumanda gibi kanal değiştirmeye sahiptir. Kullanıcılar, modern TV’lerini kontrol etmek için akıllı telefon ekranındaki düğmeleri kullanır. Ayrıca birçok yeni yardımcı program sağlar ve TV’nizi daha hızlı kontrol etmenize yardımcı olur. Bu aynı zamanda TV’niz için çok modern bir uzaktan kumandadır.

Android TV için Uzaktan Kumanda | Akıllı TV ve Kutu Android TV için Uzaktan Kumanda | Akıllı TV ve Kutu

BİRÇOK FARKLI TV MARKASI İLE BAĞLANAN DESTEK

Bu uygulama, belirli TV markaları tarafından kısıtlanmadan veya sınırlandırılmadan birçok farklı TV markasına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Android TV için Uzaktan Kumanda’nın bu özelliği ile kullanıcılar birçok TV markasını bağlayabilir ve kontrol edebilir. İşiniz bu uygulamayı yalnızca akıllı telefonda kullanmaktır ve dalga ve kontrol senkronizasyonu ile bağlantılı her şey bu uygulama tarafından zaten halledilir. Uygulama ayrıca hızlı bağlantı özelliği ile tasarlanmıştır ve çok hantal değildir ve herkes bağlanabilir.

TV’Yİ SESLE KONTROL ETMEK SON DERECE UYGUN

Kullanıcılar akıllı telefonunuzla diğer TV’leri en rahat şekilde kontrol edebilirler. Kullanıcıların bir ağ kurmasına gerek yoktur, ancak Android TV için Uzaktan Kumanda sizin için otomatik olarak arama yapacak ve bir bağlantı isteyecektir. Ayrıca, bir şeyleri daha hızlı bulmak istiyorsanız, sesli arama özelliğini kullanabilirsiniz. Konuştuğunuz sürece, sistem kelimelerinizi otomatik olarak tanıyacak ve ihtiyacınız olan şeye erişecektir. Bu, aramada size daha fazla zaman ve emek kazandıracaktır.

TÜM TV ETKİNLİKLERİNİ AKILLI TELEFONUNUZDAN KONTROL EDİN

TV’deki tüm etkinlikler bu uygulamanın sisteminde güncellenir. Kullanıcılar, telefonlarındaki klavye aracılığıyla TV’ye metin girebilir. Uygulamanın tüm özellikleri zahmetsiz ve anlaşılır bir kullanım ile sağlanmaktadır. Kullanıcılar ayrıca telefon üzerinden yön ve arama faaliyetlerini ayarlayabilir. Android TV için Uzaktan Kumandayı kullanırken, kullanıcıların bu modern uzaktan kumandanın pili hakkında endişelenmelerine gerek yoktur. Bu akıllı uzaktan kumanda her zaman yanınızda ve uzaktan kumandayı arayarak zaman kaybetmekten veya kaybetmekten korkmayacaksınız.

Android TV için Uzaktan Kumanda | Akıllı TV ve Kutu Android TV için Uzaktan Kumanda | Akıllı TV ve Kutu

EL KUTUSU UZAKTAN KUMANDANIN GETİRDİĞİ HATALARI VE SORUNLARI İYİLEŞTİRİN

Bu uygulama ile kullanıcılar artık diğer elde taşınan uzaktan kumandanın kaçınılmaz riskleri konusunda endişelenmiyor. Uygulama, daha sorunsuz bir deneyim yaşamanıza yardımcı olmak için TV bağlantı hatalarını düzeltti. Farklı ve benzersiz işlevlerle kullanıcılar her şeyin keyfini daha rahat çıkarabilir ve başkalarının uzaktan kumandayı saklaması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu uzaktan kumanda, günlük TV izlemenizi kolaylaştırmanıza yardımcı olur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu uzaktan kumanda ile kullanıcılar her şeyi daha kolay, daha hızlı kullanabilir ve kontrol edebilir, arama yaparken zamandan tasarruf edebilir ve daha iyi bir deneyim yaşayabilir.
  • Birçok farklı TV markasına bağlanır ve kullanıcı uyanık olmadan TV ağlarını otomatik olarak arar ve bağlanır, ağ bağlantısı hakkında endişelenmeden TV izlemenizi daha kolay ve daha rahat hale getirir.
  • Pratik bir uzaktan kumanda olun ve tüm kontrol düğmelerini sağlam tutarken ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bazı çekici ve heyecan verici özellikler eklerken el kumandasını değiştirin.
  • TV’nizi sesle aramak ve kontrol etmek çok uygundur, ayrıca metinle ancak telefonun klavyesinden girilen her şeyi arayabilirsiniz.
  • Akıllı telefonunuz aracılığıyla TV’nin tüm etkinliklerini ve durumunu kontrol edin ve uzaktan kumandanın pili hakkında endişelenmenize gerek yok; kurmana gerek yok.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Remote Control for Android TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSensusTech LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir