Remixed Dungeon
Remixed Dungeon

Remixed Dungeon: Pixel Rogue v31.1.fix.17 APK indir (Kilitli/Ücretsiz Öğeler) 2022


Remixed Dungeon, her oyuncunun hamlesinin sürprizler ve rastgeleliklerle dolu olduğu, şiddet ve şiddet unsurlarına sahip bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun ayrıca her şeyi canlı bir şekilde çizmek ve oyuncuların üstesinden gelmesi için en gerçekçi ve

Android Android Rol Oyunu
5 ( 463 puan )
Fiyat: $0
İsim Remixed Dungeon
Yapımcı NYRDS
Tür Rol Oyunu
Boyut 21MB
Versiyon 31.1.fix.17
MOD Kilidi Açılmış/Ücretsiz Öğeler
Orjinal Google Play
Remixed Dungeon is the most famous version in the Remixed Dungeon series of publisher NYRDS
Mod Version 31.1.fix.17
Total installs 1,000,000+
  • Tüm ücretli kozmetik içeriği satın aldı (kraliyet bağışı);
  • Ücretsiz öğeler.


İndir (21MB)

Remixed Dungeon, her oyuncunun hamlesinin sürprizler ve rastgeleliklerle dolu olduğu, şiddet ve şiddet unsurlarına sahip bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun ayrıca her şeyi canlı bir şekilde çizmek ve oyuncuların üstesinden gelmesi için en gerçekçi ve korkutucu ortamı yaratmak için pikselli bir grafik motoru kullanır. Bunun da ötesinde, oyun ekstraları ve sistemleri derinliğe sahiptir ve oyuncuların her zindan katında strateji oluşturmaları için yeni olanaklar yaratacaktır.

Remikslenmiş Zindan: Piksel Rogue

HEYECAN VERİCİ VE ZORLU ZİNDAN Emekleme OYUNU

Oyuncular Remixed Dungeon’a ilk geldiklerinde, en önemli faktör zindanlarda hayatta kalmak ve patronlardan kaçmanın veya öldürmenin bir yolunu bulmaktır. Bununla birlikte, oyuncunun her hareketi onları tehlikeli hale getirebileceği veya güçlü düşmanlarla karşılaşabileceği zaman, oyun işleri daha karmaşık ve tehlikeli hale getirir. Bu nedenle oyunun eğlencesi zorlukla doğru orantılıdır ve herkesin zindanda gezinirken harika anlar yaşaması için en potansiyel ve keyifli deneyimi yaratır.

TİPİK SİPARİŞ TABANLI TARZINA SAHİP SEZGİSEL BİR SAVAŞ SİSTEMİ

Oyundaki savaş sistemi, canavarlarla her karşılaşmanın oyuncular üzerinde çok fazla izlenim bırakabileceği yanma tabanlı türün tanıdık unsurlarını benimseyecek. Ayrıca birçok özel düşman veya durumla başa çıkmak için doğrudan sinerjik eylemler veya beceriler gerçekleştirebilirler. Oyuncunun taktik becerilerine bağlı olarak, sistem ilerlemelerine otomatik olarak uyum sağlayacak ve zindanın derinliklerine indikçe işleri daha karmaşık hale getirecektir.

KARAKTERİ ÖZELLEŞTİRİN VEYA BELİRLİ BİR YOLLA YÜKSELTİN

Oyuncular zindanda hayatta kalmak istiyorlarsa, yol boyunca her zaman en iyi ekipmanı geliştirmeleri veya kullanmaları ve hatta bir şeyleri karıştırmaları gerekir. Remixed Dungeon, bir zindanda birçok farklı kat sunacak ve hepsinin silah, beceri veya diğer buff’lar gibi birçok sürprizi var. Oyuncular, sağlam yapılar oluşturmak ve çeşitli tehlikeli canavarlarla karşı karşıya kaldıklarında onlara birçok avantaj sağlamak için şeyleri birleştirebilir.

Remikslenmiş Zindan: Piksel Rogue Remikslenmiş Zindan: Piksel Rogue

ZİNDAN VE SAVAŞTA YERLEŞTİRİLMİŞ KOMİK MEKANİZMALAR

Oyuncuya savaşırken veya zindanda gezinirken eşlik eden rastgele sistemler komik ama çok fazla potansiyele sahip. Her şeyin hasar miktarı veya isabet oranı değiştiğinde ve diğer birçok faktörü etkilediğinde bazen oyuncuları heyecanlandırır veya hayal kırıklığına uğratır. Seçtikleri ekipmana veya becerilere bağlı olarak, rastgele sistemler ortaya çıkacak ve oyunu daha canlı ve karmaşık hale getirecektir.

OYNAMAK VE KİŞİSELLEŞTİRMEK İÇİN BİRDEN FAZLA KARAKTER

Remixed Dungeon’daki karakterlerin çeşitliliği, oyuncunun strateji oluşturmasında yeni kapılar açtığı için oyun açısından da bir avantajdır. Her karakterin kendine özgü beceri sistemi vardır ve oyuncular, dövüş stillerini tatmin etmek için bunları birçok şekilde geliştirebilirler. Oyuncular bunları özel para birimleri aracılığıyla bireysel özelliklerle yükseltebilir ve hatta hızlı zindan ilerlemeleri için başlangıç ​​donanımını değiştirebilir.

MUHTEŞEM DEĞİŞİKLİKLERLE EPİK BOSS MÜCADELELERİ

Patronlarla savaşlar, oyuncuların daha derine inmesi ve zindanlardan kaçması için anahtar olarak görülebilir, ancak işler basit olmaktan uzaktır. Her patron türünün yeteneklerinde saklı çok fazla potansiyeli vardır ve hatta oyuncuların onları yok etmek için daha önce hiç görmediği gülünç şeyler yapar. Buna rağmen, patron dövüşlerinden gelen ödüller her zaman cömerttir ve aynı zamanda oyuncunun gücünü yeni zirvelere çıkararak daha büyük zorluklarla karşılaşabilmelerini sağlar.

Remixed Dungeon, oyunculara en şiddetli savaş alanını deneyimlemeleri için oyun derinliği ve heyecanı vermek için birçok ilgi çekici konsept kullanır. Ayrıca, her şeyi dostça yapmak için retro piksel grafikleri kullanır, ancak nadir görülen zindan korkusu veya rastgele görünen düşmanlar yayar. Oyun ayrıca taktik unsuru da vurgular ve her zaman oyuncunun birçok unsur veya rastgele sistemle savaşma becerisine meydan okur.

Remikslenmiş Zindan: Piksel Rogue Remikslenmiş Zindan: Piksel Rogue

ÖZELLİKLERİ

  • Oyuncuların yeni katlara ulaşmak için tüm engelleri aşmak için körlük içinde gezindiği eğlenceli bir zindan paletli oyun.
  • Yenilikçi ve büyüleyici sıra tabanlı savaş mekanizması, farklı bir düşmanla karşı karşıya kalırken oyuncuların stratejik düşünmesini teşvik eder.
  • Savaş yoğunluğunu çeşitlendirmek veya benzersiz işlevlerle zindanı keşfetmek için karakterleri çeşitli yollara veya tarzlara göre özelleştirin.
  • Her karakteri sonsuza kadar yükseltin ve yeni zindanlara girerken iyi bir başlangıç ​​yapmak için yeni başlangıç ​​ekipmanları edinin.
  • En destansı patronlarla yüzleşin ve zindanın gülünç faktörlerinden veya gizli tehlikelerinden kurtulurken onlarla olağanüstü savaşlar yapın.


İndir (21MB)

Artık indirmeye hazırsınız Remixed Dungeon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir