Remini
Remini

Remini v2.5.0.202122083 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Remini – AI Photo Enhancer, fotoğraflarınızı düzenlemek ve keskinleştirmek için bir uygulamadır ve bu, eski fotoğrafları keskin yenilerine dönüştürmenize yardımcı olacak değerli bir araçtır.

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 689 puan )
Fiyat: $0
İsim Remini
Yapımcı Splice Video Editor
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 65M
Versiyon 2.5.0.202122083
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Remini is the most famous version in the Remini series of publisher Splice Video Editor
Mod Version 2.5.0.202122083
Total installs 50,000,000+

İndir (65M)

Remini – AI Photo Enhancer, favori fotoğraflarının ve videolarının kalitesini yükseltmek isteyenler için mükemmel bir uygulamadır. Bu gençler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Gelişmiş teknoloji ile bu uygulama, kullanıcıların eski resimleri profesyonel, net fotoğraflara geri yüklemelerine yardımcı olur. Veya kullanıcılar, en kaliteli fotoğraflara düzenlendikten sonra fotoğrafların netliğini artırabilir. Kullanıcılar, bu harika araçla sevdikleri anılarını koruyabilir veya akrabaları veya arkadaşları ile düşük kaliteli fotoğrafları geri yükleyebilir.

BULANIK RESİMLERİ KURTAR

Remini – AI Photo Enhancer, modern AI teknolojisi ile kullanıcıların düşük kaliteli, bulanık fotoğrafları daha keskin ve daha profesyonel hale getirmelerine yardımcı olacak. Kullanıcıların karmaşık düzenleme adımlarından geçmek yerine hafifçe tıklamaları yeterlidir ve AI teknolojisi her şeyi halleder.

Uygulamayı indirdikten sonra, bir hesaba kaydolacak ve tamamen ücretsiz kullanacaksınız. Ancak, günde yalnızca ilk üç fotoğrafı ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz. Kullanmaya devam etmek istiyorsanız, uygulamanın özellikleri için ödeme yapmanız gerekir. Görüntüyü keskinleştirmek için, kullanıcıların görüntüyü seçmek ve görüntünün geri yüklenmesini beklemeye başlamak için Geliştir’e tıklamaları gerekir. Görüntü kurtarma işlemi sırasında kullanıcının çıkış yapmaması gerekir, aksi takdirde baştan başlarsınız. Görüntü kurtarma süresi, görüntülerinizin kalitesine bağlı olarak hızlı veya yavaş olacaktır.

Remini – AI Fotoğraf Geliştirici

ESKİ VİDEOLARI KURTAR

Remini, eski fotoğraf kurtarma özelliğine ek olarak, kullanıcıların eski videoları kurtarmasına da olanak tanıyor. Video seçmek, fotoğraf seçmeye benzer; ve ancak, video kurtarma işlemi uzun zaman alacaktır, bu nedenle daha uzun süre beklemeniz gerekir. Cihazınıza indirmeden önce, kullanıcılar kurtarılan videoyu önizleyebilir. Uygulama, özellikle kontrast, ışık veya görüntünün netliği gibi manuel ayarlarla benzersiz bir fotoğraf özelliği de sağlar.

PRO HESABI YÜKSELT

Ücretsiz hesabı kullanırken, özellikler daha sınırlı olacaktır. Bu nedenle, benzersiz yardımcı programları kullanmak ve diğer harika şeyleri deneyimlemek için kullanıcıların hesaplarını Pro’ya yükseltmeleri gerekir. Gelişmiş fotoğraf düzenleme ve restorasyon araçlarını kullanabilmek için kullanıcıların lisans almak için aylık veya yıllık bir ücret ödemesi gerekiyor. Bir Pro hesabı ile kullanıcılar kendileri için son derece keskin ve gerçekçi fotoğraflar oluşturacaklar.

GEÇMİŞİ DÜZENLEMEK İÇİN FOTOĞRAF VE VİDEOLARI OTOMATİK OLARAK KAYDET

Fotoğrafları veya videoları kurtardıktan ve düzenledikten sonra, Remini bunları otomatik olarak cihazınıza indirecek ve Geçmiş aracına kaydedecektir. Her gün heyecan verici bir destek özelliğiyle, kullanıcıların koleksiyonlarındaki düzenlenmiş fotoğrafları yanlışlıkla silme konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak. Ayrıca düzenleme ve karşılaştırma işlemini tamamladıktan sonra uygulama arayüzünde eski fotoğraf ile düzenlenen fotoğraf arasındaki farkı görebilirsiniz. Fotoğrafınızın her ayrıntısını görmek için görüntülemek veya yakınlaştırmak için parmağınızı dokunup sola veya sağa kaydırmanız yeterlidir. Geliştirici, kullanıcıların iki fotoğraftaki bariz değişikliği net bir şekilde görmelerine ve daha sezgisel bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olan bu harika özelliği sağladı.

Remini – AI Fotoğraf Geliştirici

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Remini’nin arayüzü basittir ve ekran dili İngilizce’dir. Bu nedenle, kullanıcılar kolayca erişebilir ve yetkin bir şekilde kullanabilir. Açıkça bölünmüş depolama öğeleri ve uyumlu renklerle birleştirilmiş düzenleme araçları, kullanıcılara mümkün olan en iyi deneyimi sunar. Kullanıcılar ayrıca doğrudan uygulama üzerinde bir selfie çekebilir ve en tatmin edici ve mükemmel fotoğrafa sahip olmak için onu düzenleyebilir. Birkaç saniye içinde profesyonel bir fotoğrafa sahip olabilir ve yetenekli bir Photoshop sanatçısı olabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Eski fotoğrafları veya videoları nihai tanımla yenileriyle düzenleyin.
  • Düzenlenen fotoğrafları Geçmiş bölümünde saklayın.
  • Kendi benzersiz özelliklerini kullanmak için Pro hesabına yükseltin.
  • İngilizce ekranlı, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay arayüz.
  • Doğrudan uygulamada Selfie yapın ve en tatmin edici fotoğrafı elde etmek için doğrudan düzenleyin.


İndir (65M)

Artık indirmeye hazırsınız Remini ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSplice Video Editor

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir