Relax Rain
Relax Rain

Relax Rain v6.3.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Relax Rain, insanların hayatı gürültüsüz yaşarken huzurun tadını çıkarabilecekleri bir alan daha getiriyor. Sistem, yağmur ve gök gürültüsü gibi doğal sesler sağlar ve yumuşak melodilerle mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Bu, çalışırken, uyurken ve

Android Android Araçlar
5 ( 443 puan )
Fiyat: $0
İsim Relax Rain
Yapımcı mikdroid
Tür Araçlar
Boyut 64M
Versiyon 6.3.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Relax Rain is the most famous version in the Relax Rain series of publisher mikdroid
Mod Version 6.3.1

İndir (64M)

Relax Rain, insanların hayatı gürültüsüz yaşarken huzurun tadını çıkarabilecekleri bir alan daha getiriyor. Sistem, yağmur ve gök gürültüsü gibi doğal sesler sağlar ve yumuşak melodilerle mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Bu, çalışırken, uyurken veya meditasyon yaparken odaklanmaya yardımcı olacak müzik arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Hatta onları yeni bir gün için kullanabilirsiniz; öfken de dahil her şey daha rahat olacak.

Relax Rain – Yağmur sesleri: uyku ve meditasyon Relax Rain – Yağmur sesleri: uyku ve meditasyon

GÜNCELLEMELERE BİRÇOK YENİ İÇERİK EKLEYİN

Relax Rain tarafından yayınlanan güncellenmiş sürümde, kullanıcıların daha fazla müziğe erişmesini sağlamak için üç yeni ses eklendi. Yeni sürümden gelen güncelleme ve iyileştirme ile müzik dinleme ve rahatlama süreci sorunsuz ilerleyecektir. Ayrıca artık yağmur sesi, ginseng ve eşlik eden müziğin sesini aynı anda sorunsuz bir şekilde çalabilirsiniz. Her sesin seviyesi de genel alana daha iyi uyacak şekilde ayarlanır. Üretici, kullanıcıları gelecek sürümlerde geliştirmek için ses kalitesi ve içerik deneyimleri için gereksinimlerini belirtmeye teşvik ediyor.

ARAYÜZDE DESTEKLENEN SES TİPLERİ

Relax Rain’de görünecek sesler arasında yağmur, gök gürültüsü ve yumuşak melodiler bulunur. Sistemin alıcısı, birden çok yerde farklı türde yağmur sesi aramalarını filtreler ve bunları birden çok klasörde sınıflandırır. Kullanıcılar, kendilerini en çok tatmin eden ses biçimini hissetmek ve bulmak için deneyebilir. Bu seslerin her birinin, deneyimi geliştirmek için ayarlayabileceğiniz kendi ses seviyeleri vardır. Yağmur sesiyle birleşen melodiler, tanıdık enstrümanlar kullanılarak oluşturulur. Her ses grubunun farklı özellikleri vardır; 50’den fazla formatla, bizimle dinlemek ve rahatlamak için bolca zamanınız var.

Relax Rain – Yağmur sesleri: uyku ve meditasyon Relax Rain – Yağmur sesleri: uyku ve meditasyon

RAHATLATICI BİR MÜZİK ÇALAR KULLANMANIN FAYDALARI

Kullanıcılar, rahatlatıcı etkisi olan sesleri çalan, uyku ve kulak hastalıklarını iyileştirmeye yardımcı olan uygulamayı deneyimliyor. Ayrıca kitap okuyabilir ve onlarla çalışabilirsiniz; En iyi durumu koruduğunuzda iş verimliliği önemli ölçüde artacaktır. Meditasyon veya hafif yoga gibi rahatlamayı içeren aktiviteler, en iyi çalışma alanını elde etmek için uygulama ile birleştirilebilir. Uygulamalar, tek bir cihazda sorunsuz bir şekilde başka bir uygulamayla yan yana çalışabilir. Gelen aramalar sesi durdurur; müdahale etmediğimiz için hiçbir aramayı kaçırmazsınız.

ÖNEMLİ ŞEYLERİ YENİDEN YÜKLEYİN

Relax Rain’de bulunan önemli içerikler yeniden yüklenebilir. Kullanıcılar, ayarlamak istedikleri içeriği aramak için kurulum dizinini kullanır. Bunlar ses kalitesi, uygulanan ses seviyesi veya karışık ses türlerinin varlığında bazı ayarlamalar olabilir. Kullanıcıların parçaları çalmak için çevrimiçi olmaları gerekmez ve çevrimdışıyken bunları döngüye alabilirsiniz. Ek olarak, ses motorunu ayarlamak da kolayca döngüler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

MÜZİKLE HUZURLU BİR MEKAN DENEYİMİ

Relax Rain, deneyimlerken size bir huzur hissi verecek; kullanılan müziğin ruhunuzu hafifletme ve rahatlatma etkisi vardır. Kullanıcılar kendilerini en iyi durumda tuttuklarında tüm işler daha sorunsuz hale gelir. Ayrıca meditasyon veya yoga gibi rahatlama gerektiren aktiviteler de bu ses türünü kullanabilir. Kendinizi sevdiğinizde ve harika hissetmeye devam ettiğinizde hayat daha anlamlı hale gelir. Yağan yağmurun sesi, hafif gök gürültüsü ve yankılanan melodiler, kullanıcıların yeni bir alana adım atmasına yardımcı olabilir. En iyi deneyimi sunmak için geliştirmeye devam edeceğiz.

Relax Rain – Yağmur sesleri: uyku ve meditasyon Relax Rain – Yağmur sesleri: uyku ve meditasyon

ANA ÖZELLİKLER

  • Melodileri, yağmur ve gök gürültüsünün sesini birleştiren müzik dinleyerek daha sessiz yeni bir dünyayı keşfedin. Kullanıcılar çalışırken, dinlenirken veya uyurken en iyi duyguları yaşarlar.
  • Güncelleme yayınlandığında dikkate değer değişiklikler kullanıcılara bildirilecektir. Her sürüm, kullanıcı incelemelerini tanıma konusunda coşku da dahil olmak üzere harika içerikle doludur.
  • Uygulamada bulunan ses sistemi 50’den fazla farklı tipte; her türün kendine has özellikleri olacaktır; Kullanıcıların favori müziklerini hızlı bir şekilde ayırt edebilmeleri ve kullanabilmeleri için bilgileri net bir şekilde dolduruyoruz.
  • Çeşitli mekanizmalar, hangi içeriğin destekleneceğine ilişkin ayarları belirlemenize ve kontrol etmenize olanak tanır. Buna ses kalitesi, kullanımdaki ses seviyesi, müzik çalarken döngü ayarları dahildir.
  • Uygulamanın kontrol edilmesi ve çalıştırılması kolaydır. Kullanıcılar başka bir uygulamayı kullanabilir ancak ses çalındığında kesintiye uğramaz, gelen aramalar anons edilir ve müzik durur.


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız Relax Rain ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir