Reigns
Reigns

Reigns: Her Majesty v1.0 APK (Tam Oyun) indir 2022


Tahtların macera oyunu, son yıllarda piyasaya çıkan ve birçok oyuncunun dikkatini çeken en sıcak konu. Bu oyunlar genellikle bir alanın tahtı için rekabet eden krallıkların yaşamları etrafında dönen hikayelere sahiptir. Bu oyun türünün tipik örnekler

Android Android Kağıt
5 ( 958 puan )
Fiyat: $0
İsim Reigns
Yapımcı DevolverDigital
Tür Kağıt
Boyut 91MB
Versiyon 1.0
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Reigns is the most famous version in the Reigns series of publisher DevolverDigital
Mod Version 1.0
Total installs 100,000+

İndir (91MB)

Tahtların macera oyunu, son yıllarda piyasaya çıkan ve birçok oyuncunun dikkatini çeken en sıcak konu. Bu oyunlar genellikle bir alanın tahtı için rekabet eden krallıkların yaşamları etrafında dönen hikayelere sahiptir. Bu oyun türünün tipik örneklerinden biri Reigns – Her Majesty’dir. Bu macera oyunu, grupları güçlendirmek ve güç savaşına girmek için benzersiz taktik oynanışı içerikle birleştiriyor. Aslında bu oyun serisi günümüzde bazı oyuncuların aşina olduğu ve favori eğlencesi haline geldi.

Reigns: Majesteleri Reigns: Majesteleri

MACERA OYUNUN KRALLIĞININ HİKAYESİ

Reigns’in yeni bir krallık bağlamında bir dizi oyun olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Bu serideki oyunlar, birçok insanın güç için rekabet ettiği orta çağdaki yaşamla ilgilidir. Oyun, bir krallığı yöneten bir tahtta oturan bir prensesle görünür. Özünde, bu oyun şut saltanatlarını izlemek için devrimle ilgilidir. Kültürel bir rönesansın, hayırsever kraliçeye karşı komplo kuran mantıksız derecede açgözlü ve kıskançlar için dünyaya yeni bir bilgi ve aydınlanma çağı verdiği yer burasıdır. Oyuncular oyunu, oyundaki en yeni oynanışa sahip bir kart oyunu olarak görebilirler. Özünde, oyun savaşmak için kartları kullanmakla değil, krallığı seçmek, yönetmek ve yönetmekle ilgilidir.

SİYASİ ÖRGÜTÜN NEYGASYONU ORGANİZASYON KOMPLEKSİDİR

Etrafta her zaman açgözlü insanlar olduğu ve krallığın sahibini öldürmeyi planladığı için, oyuncunun giderek karmaşıklaşan krallığın siyasetinde gezinmesi gerekir. Reigns’de oyuncu, modern zamanlarda kötü ya da iyiliksever ortaçağ kralı rolünü üstlenir ya da krallığa isteğinizi empoze etmek için kraliyet parmaklarını sola veya sağa kaydırır. Çünkü etraftaki insanlar sürekli kraliçeye zarar vermek isterler. Ancak oyuncular, ülkeyi etkileyen gruplar arasında bir denge kurarken danışmanların, çiftçilerin ve müttefiklerin bitmeyen taleplerini karşılamaya çalışmalıdır.

Reigns: Majesteleri Reigns: Majesteleri

BİTKİLERE KARŞI

Oyunun ismine göre oyuncu güzel bir kraliçe rolünü üstlenecek ve bir krallığı ele geçirme görevini üstlenecek. Ancak, devam etmek için daha fazla motivasyon olduğu için kadın oyuncular bu tür dizilerden keyif alacaklardır. Reigns’de bir krallığın kraliçesi olarak oyuncular, etraflarındaki müttefiklerin işgal planlarına karşı savaşma görevini unutmamalıdır. Kraliçe öldüğünde her yıl bir kral devralır. Oyuna ilk girdiğiniz zamanki gibi yeni bir süreç başlatacaklar. Önceki taksitlerin aksine, genellikle güzel sonları var, ancak bu sefer oyun bir zodyak etrafında dönüyor. Bu nedenle oyuncular oyundaki bölümleri gerçekleştirirken bazı zorluklarla karşılaşmak zorunda kalacaklar.

YENİ STOK SİSTEMİNDE ÖZEL ÜRÜNLERİ YÜKSELTİN

Müttefik ve düşman gruplar arasında bir denge sağlamak, oyuncunun krallığı yönetme arayışındaki başarısıdır. Oyuncular, yeni envanter sistemindeki özel eşyaları bulmak ve yükseltmek için Mistik envanteri kullanmalıdır. Ayrıca Reigns, oyuncuların sarayın giderek karmaşıklaşan siyasetinde ve hanedanlarının kişisel ilişkilerinde gezinmelerine de olanak tanır. Ek olarak, oyuncular ayrıca sevmedikleri kartları atmak için sağa veya sola kaydırarak karakterler üzerinde farklı kartlar kullanmak zorundadır. Ayrıca, oyuncu her hikayedeki benzersiz yolların kilidini açmaya devam ettikçe krallığınız için giderek daha karmaşık hale gelmeye başlayacak.

HEDEFE ERİŞİM İÇİN KRALİYET MÜCADELE

Oyuncu, sahasında ne olacağını tahmin edemez. Yeni bir krallıkta oyuncular birçok farklı drama alacak. Oyuncular çeşitli etkinliklerle karşılaşmaya ve katılmaya başladıkça, ortaya çıkan daha fazla yeni kart bulma şansınız olacak. Aslında, oyuncuların sarayınızda görünecek eşyaların gizemlerini öğrenmelerini sağlamak için oldukça akıllıca çalıştırılırlar. Belirli bir hedefe ulaşmak, oyuncunun yeni destelerin kilidini açması ve kraliyet mahkemesi için yeni yönler bulması için merkezi bir görevdir. Ancak, insanlar karar verirken yine de dikkatli olmalıdır. Tarayıcınızı çalıştırma süreci boyunca takip eder. Aptalca siyasi talimatlar verirseniz, mahkemenizdeki hizipleri dengelemenin bir yolunu bulmalısınız.

SICAK OYUNU DENEYİM

Oyunun, oyuncuların çekici oyun deneyimini yaşamaları için başarılı adımlar atması ve en akıcı ve en çekici oyunu tasarlaması övgüye değer. Oyunun nihai amacı, komplo kuran müttefiklerin kraliçeyi öldürmesini engellemektir. Bu bitmeyen savaşa bir son verecek olan siz olacaksınız. Bir rönesans mahkemesini yöneten güçlü kral olun.


İndir (91MB)

Artık indirmeye hazırsınız Reigns ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDevolverDigital

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir