Reface
Reface

Reface v2.2.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Yüz takası, son zamanlarda sosyal forumlarda en çok tartışılan konulardan biri haline geliyor. Bu konuyu merak ediyor ve şimdi denemek mi istiyorsunuz? Peki, ne bekliyorsun? Fotoğraflar ve videolar aracılığıyla günümüzün en popüler yüz yüze dönüştürm

Android Android Eğlence
4 ( 184 puan )
Fiyat: $0
İsim Reface
Yapımcı NEOCORTEXT INC
Tür Eğlence
Boyut 28MB
Versiyon 2.2.1
MOD Pro Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Reface is the most famous version in the Reface series of publisher NEOCORTEXT INC
Mod Version 2.2.1
Total installs 100,000,000+

İndir (28MB)

Yüz takası, son zamanlarda sosyal forumlarda en çok tartışılan konulardan biri haline geliyor. Bu konuyu merak ediyor ve şimdi denemek mi istiyorsunuz? Peki, ne bekliyorsun? Fotoğraflar ve videolar aracılığıyla günümüzün en popüler yüz yüze dönüştürme uygulamalarından biri olan Reface ile hemen deneyin. Birçok olağanüstü özellik ve düzenli olarak güncellenen ile hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

SON DERECE POPÜLER YÜZ DEĞİŞTİRME UYGULAMASI

Uygulamanın ana içeriğine dalmadan önce, kullanıcıların yüz dönüştürme teknolojisini net bir şekilde anlamaları gerekir. Bu, kullanıcıların tüm yüzleri arkadaşlarıyla, aile üyeleriyle ve çevrelerindeki insanlarla değiştirebileceği çok yeni bir teknolojidir. Yüz takası size benzersiz ve büyülü bir deneyim yaşatmakla kalmaz, aynı zamanda hayalinizdeki idoller veya sevimli hayvanlarla özgürce değiş tokuş yapma fırsatına da sahip olursunuz.

Reface: Fotoğrafınızla yüz takas videoları ve memler Reface: Fotoğrafınızla yüz takas videoları ve memler

Reface, galerinizdeki videolardan veya resimlerden yüzleri aşılayabilir; Uygulama doğrudan bağlanacak ve görünümlerini değiştirmek istediğiniz tüm fotoğraflara erişecektir. Ayrıca, hit müzik videoları, moda şovları ve hatta birçok heyecan verici film gibi dünyanın her yerinden sayısız ünlü videoyu da sağlar. Tümünü ekran arayüzünde önerecek ve kullanıcıların özgürce seçmesi için değiştirilip güncellenecektir.

BASİT ARAYÜZ, HIZLI ÇALIŞMA

Aynı derecede olağanüstü olan ayırt edici ancak basit bir arayüzle kullanıcılar, yüzleri hızla ve çok fazla zaman almadan değiş tokuş ederek sanat eserleri yaratabilirler. Kullanıcının işinin yalnızca video çekmesi ve kaydetmesi gerekir; uygulama sizin için geri kalan her şeyi otomatik olarak halledecektir. Bu sayede uygulama alanında profesyonel video editörleri ve yeni başlayanlar için uygundur.

Sadece bu da değil, kullanıcılar yüzleri değiştirmeye başlamak için GIF ve video biçiminde resimler de oluşturabilir. Temel işlemlerle oyuncuların bir yüz fotoğrafına basması ve uygulamaya yüklemesi gerekir. Bir sonraki şey, kullanıcılar, sevdikleri ve uygun olduğunu düşündükleri bir video veya GIF seçin; Uygulama, birikmiş süre içinde yüzü başarıyla eşleştirmenize otomatik olarak yardımcı olacaktır. Son olarak, yaptığınız sonuçların tadını çıkarın.

AKILLI EKİPMAN VE ÖZELLİKLER

Özellikle, uygulama yüzünüzdeki her detayı ve sonuçları tamamen dengeleyip düzenleyebildiğinden, kullanıcıların yüzlerinin greftlemek istedikleri resimle eşleşmesine gerek kalmaması sorunu hakkında endişelenmelerine gerek yoktur. Renk, efektler ile en eksiksiz ve gerçekçi çalışmayı üretir. Bu özellik sayesinde ünlü olma hayalinizi gerçekleştirin ve bu yenilikçi özellik ile neyin gerçek neyin sahte olduğunu zorlukla ayırt edebilirsiniz.

Reface: Fotoğrafınızla yüz takas videoları ve memler Reface: Fotoğrafınızla yüz takas videoları ve memler

CİHAZA HIZLI KAYDET

Beğendiğiniz çalışmayı tamamladıktan sonra dilediğiniz zaman tamamen bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Animasyonlu GIF’leriniz ve videolarınız için istediğiniz uzunluk ve kaliteye bağlı olarak indirme süresi hızlı veya yavaş olabilir. Bu sorun da sadece birkaç basit adımla yapılır; ilk önce indirme düğmesine tıklayın, ekran arayüzü video ve GIF dahil olmak üzere iki tür format gösterecektir; kullanıcıların ikincil yapıya tıklaması gerekir. İyi giyinmiş.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIM İŞLERİ

Reface ayrıca Facebook, Instagram, Twitter ve daha fazlası gibi popüler sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlanır. Benzersiz klipler oluşturduktan sonra, başarılarınızı sergilemek için bu sosyal ağlarda yayınlayabilir ve esas olarak arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki insanları aynı deneyimi yaşamaları için tanıtabilirsiniz. Bunu yapmak için Sonuçları paylaş’a tıklamanız ve paylaşmak istediğiniz bir web sitesi seçmeniz veya aynı anda paylaşmak için birden fazla web sitesi seçmeniz gerekir.

ÇOKLU KARAKTERLERE GİRİŞ

Binlerce video ve canlı GIF resimlerinin sağlanmasıyla, kullanıcılar dünyaca ünlü yıldızlar, Marvel süper kahramanları veya dünyadaki diğer ünlü aktörler ve modeller gibi takip etmek istedikleri herhangi bir karakteri seçebilirler. Ayrıca Reface, kullanıcıların arama sürecini kolaylaştırmak için eğlenceden müziğe, spordan birçok aksiyon filmi, korku ve daha pek çok alanı kategorilere ayırıyor.

Reface, profesyonel fotoğraf editörleri ve hatta eğlenceli ve eğlenceli videolar oluşturmayı seven yeni başlayanlar için etkili silahlardan biri olarak kabul edilebilir. Pek çok üstün özelliğin mükemmel kombinasyonu sayesinde size harika bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.


İndir (28MB)

Artık indirmeye hazırsınız Reface ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir