Redline Rush
Redline Rush

Redline Rush v1.4.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Redline Rush Mod APK, piste hakim olmanıza yardımcı olacak benzersiz bir yarış oyununa girmenizi sağlar.

Android Android Yarış
4 ( 188 puan )
Fiyat: $0
İsim Redline Rush
Yapımcı DogByte Games
Tür Yarış
Boyut 56M
Versiyon 1.4.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Redline Rush is the most famous version in the Redline Rush series of publisher DogByte Games
Mod Version 1.4.2
Total installs 10,000,000+

Her zaman bu gezegende efsanevi bir yarışçı olma arzunuz olduysa, o zaman Redline Rush, hayalinizi gerçekleştirmeniz için bir basamak taşıdır. Bu dünyaya ayak bastığınızda, dönen tekerleklerin sıcaklığını hissedeceksiniz. Özel bir rakiple savaşta efsanevi bir araba kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Genellikle, benzer yarış oyunlarında oyuncular, diğer kötü şöhretli yarışçılarla doğrudan rekabet edeceklerdir. Ancak, size yepyeni bir neşe getiriyoruz. Sirenlerin çaldığı bir polis kovalamacası.

Redline Rush: Polis Chase Yarışı

BÜYÜK SUPERCARS KOLEKSİYONU

Önünüzde birçok efsanevi süper otomobilin görüntüleri beliriyor. Oyuncuların gözlerine uyan herhangi bir arabayı seçmelerine izin verilebilir. Ancak bu seçimin arkasında akıllı ve yaratıcı bir itme stratejisi var. Seçtiğiniz araba sizi şöhretin doruklarına çıkaran koz olabilir mi? Hepsi inanılmaz heyecanlı, kendi sonuçlarınızı bekliyor.

SUPERCAR’A KİŞİLİK GETİRMEK İÇİN SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME ÖZELLİKLERİ

Orada durmadan, size uygun arabayı seçtikten sonra Redline Rush ile kişiselleştirmenize de izin veriliyor. Bu, başarınızda önemli bir rol oynayan aşamalardan biri olarak kabul edilir. Her şeyden önce, oyun arabanın dış rengini en kutsal şekilde değiştirmenize izin verir ve beyaz, siyah gibi basit renkler veya hatta kalabalığın arasından sıyrılan renk paletlerinin görünümü olabilir.

Redline Rush: Polis Chase Yarışı

RAKİPİNİZ POLİSDİR

Redline Rush’a özgü benzersiz şeylerden biri de rakip. Arabanızın arkasındaki efsanevi karakter, geleneksel yarış oyunlarındaki gibi diğer profesyonel yarışçılar değil. Rakibiniz dürüst polislerin varlığıdır. Eşsiz polis memurlarının düşmanı olarak yarış becerilerinizi test edeceksiniz. Siz ve polis arasında olsun, kazanan kim olacak.

HIZ SAVAŞI SİZİ HOŞ GELDİNİZ

Redline Rush, otoyol yarışlarının kapılarını açıyor. Burada mümkün olan en yüksek hız ile karşılaşacaksınız. Kendi harika sürüş yeteneğinizi ve deneyiminizi göstermek için çeşitli zorluklarla karşılaşmanız gerekecek. Otoyolda birbirleriyle itişip kakışan insanların varlığından bahsetmiyorum bile. Herhangi bir kazaya neden olmadan yarış arabanızı bunlar üzerinden kontrol etmeniz gerekecek. Değilse, baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Redline Rush: Polis Chase Yarışı

Her yol farklı zorluklar içerecek ve bunların üstesinden geleceksiniz, kaçınılmaz bir görevdir. Başarırsanız, ödülünüz güç ve daha profesyonel ve ilerici bir sürüş deneyimidir. Bununla da kalmayıp daha efsanevi spor arabalara da sahip olabilirsiniz. Ve bu aynı zamanda herkesin buraya gelirken sahip olmak istediği arzudur.

PİST ÜZERİNDEKİ KONUM, LİDER TARİHİNDEKİ KONUMU BELİRLER.

Redline Rush ayrıca rekabetçi bir yarış pisti lider tablosu sunar. Bu imparatorlukta, yarış ve yetenekli yarışçıların yakınlaşması hakkında bilgi edinmek isteyen amatör yarışçılar var. Skor tablosunu fethedebilirsen ne kadar gurur duyduğunu hiçbir kelime anlatamaz. Yarış pistinin sıcağı hiç bu kadar sıcak olmamıştı ve bunun nedeni uluslararası sıralamada en üst sırayı kazanma hırsıydı.

Redline Rush: Polis Chase Yarışı

Bununla da kalmayıp Redline Rush size destansı, beklenmedik olaylar da yaşatıyor. Olaylar, aniden dışarı çıkan arabaları veya doğal olarak düşen ağaç dallarını içerir. Tamamen deneyimliyseniz ve geniş bir vizyona sahipseniz, hepsinin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Arkanda amansız bir takip var ve onlar seni çarkın arkasından takip ediyor gibi görünüyor. Bu, meydan okumaya yükselmeniz, kendinizi aşmanız için motivasyon haline geldi. Ayrıca araç seçimi, dış ve iç kişiselleştirme gibi diğer özellikler de sizi sürekli olarak bize çekiyor.

  • Hız pistlerinde sınırsız oyuncuya meydan okuyan süper spor arabaların dünyasında kaybolun.
  • Favori arabalarınıza sahip olmanıza izin verilir ve aynı zamanda bunları kolayca özelleştirebilirsiniz.
  • Aniden saldıran arabaların görünümü de dahil olmak üzere destansı olaylar ve nitro fethetmenizi bekliyor.
  • İlerleyen sarsıcı trafikte başarılı bir şekilde yolunuzu örebilir misiniz?
  • Arkanızda, sizi yakalamak için yaklaşan sirenleri çalan polis arabalarının görünümü var.


İndir (56M)

Artık indirmeye hazırsınız Redline Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir