Recovery
Recovery

Recovery v8.7 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Şu anda, akıllı telefonlar yaygın ve istenen özelliklerle yaygın olarak kullanılmaktadır ve işinizde ve hayatınızda önemli belgeleri içermektedir. Ancak talihsiz veya kötü durumlarda ihmalkarsanız, telefonunuzdaki tüm belgeleri kaybedebilirsiniz. Bu

Android Android Araçlar
5 ( 369 puan )
Fiyat: $0
İsim Recovery
Yapımcı Background Changer Eraser & Booth Photo Editor
Tür Araçlar
Boyut 27M
Versiyon 8.7
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Recovery is the most famous version in the Recovery series of publisher Background Changer Eraser & Booth Photo Editor
Mod Version 8.7
Total installs 10,000,000+

İndir (27M)

Şu anda, akıllı telefonlar yaygın ve istenen özelliklerle yaygın olarak kullanılmaktadır ve işinizde ve hayatınızda önemli belgeleri içermektedir. Ancak talihsiz veya kötü durumlarda ihmalkarsanız, telefonunuzdaki tüm belgeleri kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, bu uygulamanın görünümü, kullanıcıların endişelerini giderecek ve elektronik cihazları kullanırken kaybettiğiniz şeyleri kurtarmanıza yardımcı olacaktır.

Silinen Tüm Fotoğrafları, Dosyaları ve Kişileri Kurtar

MUHTEŞEM KURTARMA ÖZELLİKLERİYLE DENEY

Hala bir gün akıllı telefonunuzdaki belgeleri kaybedeceğinizden endişe ediyorsanız, Silinen Tüm Fotoğrafları, Dosyaları ve Kişileri Kurtar, başka sorunlardan endişe etmeden özgürce kullanmanız için kurtarıcı olacaktır. Uygulama size benzersiz, kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte ilginç, kullanımı kolay özellikler getirecektir.

Dosyaları kurtarmak sadece birkaç basit adımla hiç bu kadar kolay olmamıştı ve hızlı kullanım için ayrıntılı talimatlarla birlikte işlevleri öğreneceksiniz. Ayrıca bu uygulamadaki kurtarma özellikleri ile fotoğraflarınız ve videolarınız uzun bir süre kaybolduktan sonra yeniden ortaya çıkacak; kayıp dosyalarınızı bulma ve kullanma sürecini başlatın. Bu uygulama her şeyin eski haline dönmesini sağlar.

SİLİNEN BELGELERİ BELLEKTEN KURTAR

Belki de kullanıcılar her zaman kendilerine tüm kaybolan belgeleri nasıl hızlı bir şekilde geri alacaklarını soracaklar; basit cevap, bu uygulamanın tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağıdır. Çoğu insan akıllı telefonlarını tamir için mağazaya götürmeyi seçecek ve elbette hafızasında ne yazık ki kaybolan yeteneği kurtarmak için büyük miktarda para harcayacak.

Ancak bu uygulamanın tanıtılması, dahili bellekten belgeleri hızlı bir şekilde kurtarmanız için harika bir arkadaş olacak, ayrıca daha birçok çekici özelliği deneyimleyeceksiniz. Şu anda, uygulamanın sunduğu eğlencenin tadını çıkarmakta özgürsünüz ve kayıp belgeler konusunda endişelenmeden rahatça kullanabilirsiniz.

Silinen Tüm Fotoğrafları, Dosyaları ve Kişileri Kurtar Silinen Tüm Fotoğrafları, Dosyaları ve Kişileri Kurtar

DAHA HIZLI VE DAHA UYGUN YEDEKLEME

Ancak tamamen ücretsiz bir uygulama ile heyecan verici işlevlere sahip birçok benzersiz özellik içerir. Karşılaştığınız problemlere göre size farklı tematik fonksiyonlar sunulacaktır. Uygulama, kaybettiğiniz belgelerle birlikte size çeşitli seçenekler sunacak, daha sonra hızlı bir şekilde kurtarma sürecini başlatacak, böylece deneyimlemek için fazla zaman harcamayacaksınız.

Ayrıca, uygulama maksimum seviyenizi destekleyeceği ve istediğinizi geri yükleyeceği için herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Sorunsuz yedekleme için mobil verilere veya kablosuz ağa bağlanmanız yeterlidir, ancak kesintisiz verileri geri yüklemek için sabit bir bağlantınız olması gerekir. Depolamaya yedekleme, tüm belgeler geri yüklendikten sonra başlayacak ve sonuçların keyfini çıkarabilirsiniz.

HER GÜNCELLEMEYLE DAHA BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ TEST EDİN

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için uygulama, her eski sürümdeki küçük hataları düzeltmek için sürekli olarak yeni özellikleri güncelleyecektir. Artık akıllı telefon kullanırken tüm sorunlar basit işlemlerle düzgün bir şekilde çözülüyor. Ayrıca, bellekteki belgelere veya resimlere ve videolara ek olarak, eski kişileri geri yüklemeyi de seçebilirsiniz.

Bir sorununuz varsa ve telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekiyorsa, uygulama bir bilgisayara veya daha önceki herhangi bir yedeklemeye gerek kalmadan her şeyi yedekleyecektir. Ayrıca bu uygulama kurtarma araçlarını otomatik olarak yedekler ve etkinleştirir ve apk yedeklemesi sağlar, böylece kurtarma işlemini gerçekleştirdikten sonra kolay veri sonuçları alabilirsiniz.

Silinen Tüm Fotoğrafları, Dosyaları ve Kişileri Kurtar Silinen Tüm Fotoğrafları, Dosyaları ve Kişileri Kurtar

ANA ÖZELLİKLER

  • Akıllı telefon kullanırken veri kaybı endişesini ortadan kaldırın ve yalnızca bu uygulamada bulunan tüm benzersiz özellikleri deneyimleyin; verilerinizi yedekleme ve arama işlemini başlatın
  • Son derece benzersiz ve çekici özelliklerle deneyim; İşyerinde önemli verilerin kaybolmasına neden olan talihsiz durumlarla karşılaşırsanız, uygulama hepsini geri almanız için size maksimum destek sağlayacaktır.
  • Fotoğraflar, videolar veya kişilerinizdeki yanlışlıkla sildiğiniz kişiler dahil olmak üzere, kaybolan tüm belgeleriniz yalnızca birkaç basit adımla hızlı bir şekilde olacaktır. Uygulama, orijinal konumu geri yüklemenize ve yedeklemenize yardımcı olacaktır.
  • Dahili bellek, birçok gerekli verinin depolandığı yerdir, bu nedenle bu bellekteki dosyalar tarafından desteklenecek ve dahili ve harici bellek arasında esnek bir şekilde hareket edeceksiniz.
  • Yardımcı programlarla dolu bir arayüzle kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için yeni özellikleri sürekli olarak güncelleyin. Hala sahip olduğunuz problemlerden veya yedekleme ve geri yükleme probleminden endişe ediyorsanız, hepsini çözeceğiniz uygulama bu.


İndir (27M)

Artık indirmeye hazırsınız Recovery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir