Rec TV
Rec TV

Rec TV indir v14.0 Son Sürüm (Reklamsız) 2023


Rec Tv mobil cihazınızdan kolayca ulaşabileceğiniz TV uygulamasıdır. İçerisinde bulunan dizi ve film içeriklerine telefonunuzdan kolayca ulaşabilirsiniz. Mobil cihazınızdan film-dizi içeriklerine hatta canlı maç yayınları gibi içeriklere ücretsiz şek

Android Android Eğlence
4 ( 421 puan )
Fiyat: $0
İsim Rec TV
Yapımcı Rec TV
Tür Eğlence
Boyut 17MB
Versiyon 10.8
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Rec TV is the most famous version in the Rec TV series of publisher
Mod Version 10.8

İndir (17MB)

Rec Tv mobil cihazınızdan kolayca ulaşabileceğiniz TV uygulamasıdır. İçerisinde bulunan dizi ve film içeriklerine telefonunuzdan kolayca ulaşabilirsiniz. Mobil cihazınızdan film-dizi içeriklerine hatta canlı maç yayınları gibi içeriklere ücretsiz şekilde ulaşabileceğiniz bir mobil TV uygulamasıdır. İzlemek istediğiniz film ve dizileri Full HD olarak mobil cihazınızdan tam ekran izleyebilirsiniz.

Rec_tv_apk Indir 1

TV kanallarını yayınlamak için hala kablo kabloları kullanıyorsanız, kablo ağında harcadığınız paradan tasarruf etmenize yardımcı olan IP TV uygulamalarının tam olarak farkında değilsiniz. Bugün yeni IP TV uygulamasıyla geri döndük. Rec TV APK size Premium IP TV kanalları için uygun ücretsiz bir çözüm sunar.

Film, Dizi, TV şovu, Canlı TV kanalı vb. gibi tüm video içeriğini tek bir uygulama altında almalarına yardımcı olan bu büyülü IP TV çevrimiçi akış uygulamalarından hala haberdar değil. En sevdiğiniz içeriği izlemek için başka bir uygulamaya ihtiyacınız olmaz.

Uygulamayı indirmek için basit adımlar bunun için endişelenmenize ve yukarıda belirtilen adımları izlemenize gerek yok. Bu nedenle, Rec TV APK ‘yı indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklamanız yeterli. Uygulama benzeri inat tv apk ‘yı da indirebilirsiniz.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rec TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir