Rebel Inc
Rebel Inc

Rebel Inc. v1.10.2 APK + MOD (Premium/Kilidi Açılmış Öğeler) indir 2022


Rebel Inc bir strateji oyunudur; oyuncunun isyan karşıtı önlemleri kullanması ve alanları stabilize etmesi gerekir; Bu oyun politikacılar, iş adamları, politikacılar, gazeteciler ve uluslararası hükümet arasında işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Android Android Oyun
5 ( 647 puan )
Fiyat: $0
İsim Rebel Inc
Yapımcı Ndemic Creations
Tür Oyun
Boyut 70M
Versiyon 1.10.1
MOD Premium/Kilidi Açılmış Öğeler
Orjinal Google Play
Rebel Inc is the most famous version in the Rebel Inc series of publisher Ndemic Creations
Mod Version 1.10.1
Total installs 5,000,000+
Premium / Unlocked - satın alınan premium ve tüm ücretli içerikler (haritalar, valiler, hileler ve danışmanlar - hepsini oyun oynayarak açılabilir veya satın alabilirsiniz).

İndir (70M)

Oyun, oyunculara harika bir deneyim getiriyor. Temel sorunları mükemmel bir şekilde çözebilmek için planlamada ve zamanında stratejiler vermede keskin ve esnek olmanız size yardımcı olacaktır. Bu oyun kapsamlı bir şekilde araştırılmış ve geliştirilmiştir. Rebel Inc daha önce hiç olmadığı kadar duygular getiriyor ve oyunculara isyanlara dayalı çeşitli ilgi çekici, heyecan verici stratejiler veriyorsunuz.

Asi A.Ş.

BARIŞ OLUŞTURMAYA ÇALIŞIN

Bu oyuna katılırken, oyuncular kaostan kaçınmak için yedi alanı stabilize etmelidir. Oyuncuların burada barışı korumak için stratejilerinde akıllı ve yumuşak olmaları gerekir. “Azure Barajı”nı azılı düşmanlardan korumak için özenle çalışmak gerekiyordu. Oyuncular ayrıca uyuşturucu kaçakçılığıyla mücadele etmek için zorlayıcı yeni stratejiler geliştirmelidir. Bir dizi bölgesel barış ve istikrar stratejisi uygulayın.

ÖZEL ÖZELLİKLERE SAHİP 8 HÜKÜMET

Rebel Inc, oyunculara ustalaşmak için benzersiz yeteneklere sahip farklı valiler verir. Her valinin lider olmak için benzersiz bir yeteneği ve avantajı vardır. İktisatçılar için, bir kerede bütün bir yılın gelirini alacaklar ve eğer lordlarsa, güçlü bir ordu yetiştirecekler. Oyuncuların sonraki yaşamları için birçok seçeneği vardır. Ağır zırhlı ordulara katılmak veya kaçak mal pazarına girmek için kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, iki ayrı alanı aynı anda stabilize etmek için diğer oyuncularla da çalışabilirsiniz. Oyuncular kendi arzularını gerçekleştirmek için ortaklarına birlik ve kaynak gönderebilirler.

Asi A.Ş.

GERÇEK ARAŞTIRMAYA DAYALI GERÇEK AÇIKLAMA

İşte gerçek yaşam girişimlerini ve isyan karşıtı stratejileri içeren oldukça ayrıntılı bir simülasyon. Oyun, Dünya Bankası’ndan büyük eleştiriler aldı ve büyük bir barış konferansında yer aldı. Birden fazla bölgede pratik büyük ölçekli stratejiler yürütün. Görüntüler ayrıca net, çok gerçekçi bir şekilde tanımlanıyor ve yakınlık hissi veriyor.

Oyuncular zekalarıyla burada yerel halkın ihtiyaçlarını modellemek için karmaşık algoritmalar yapacaklar. Ve asi düşmanların şiddetli saldırıları, üretkenliğinizi azaltmak için üzerinizde derin bir baskı oluşturuyor. Bu algoritmalar, verdiğiniz kararlarla şekillenir. Oyuncuların barışı korumak ve isyancılarla savaşmak için akıllı, yaratıcı stratejiler oluşturması gerekiyor.

Asi A.Ş.

KARMAŞIKLIKLAR VE SONUÇLARDAN İLHAM ALINMIŞTIR

Oyuncuları heyecanlandıran ve heyecanlandıran birçok heyecan verici kampanya sunuyor. Oyuncuların kaynakları dikkatli ve titiz bir şekilde yönetmesi ve yeni yükseltmeleri seçmesi gerekir. Oyun sizin için 150’den fazla strateji sunuyor ve harita ile birleştirilen taktikler oyunun oynanışını oluşturuyor. Oyuncuların asi güçleri iyi kontrol etmeleri ve güçlerini eğitmeleri ve dengede tutmaları gerekiyor. Oyuncuların yeteneklerini sorgulamaya ve değerlendirmeye açık, kolaydan karmaşığa birçok farklı seviye vardır.

Asi A.Ş.

Rebel Inc, oyunculara birçok yeni özellik, birinci sınıf müzik, 3D görseller ve verimli problemler getiriyor. Oynarken, bölgeyi inşa etmek ve geliştirmek ile isyancı güçlerle savaşmak arasında bir denge bulmanız gerekiyor. Bu mükemmel bir oyun çünkü uluslararası beğeni topladı. Oyun, oyuncular için harika zihin rahatlama anları getiriyor. Bu, geliştirme araştırmacıları tarafından tanınan ve yaygın olarak tanıtılan gerçeklikle ilişkili pratik bir oyundur. Oyun birçok yararlı bilgi getiriyor ve oyunculara can sıkıntısı getirmiyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yedi alan için stabilizasyon çalışması yürütün.
  • 8 valinin farklı modları.
  • Akıllı taktiklerle çok gerçekçi simülasyon.
  • Oyuncuların gereksinimlerini karşılamak için yeni algoritmalar oluşturun.
  • Birçok olağanüstü ve benzersiz taktik sunun.
  • Gelişmiş seslerin eşlik ettiği çarpıcı grafikler, mükemmel bir arayüz oluşturur.


İndir (70M)

Artık indirmeye hazırsınız Rebel Inc ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNdemic Creations

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir