Real3D
Real3D

Real3D – Icon Pack v1.3 APK (Yamalı) indir 2022


Real3D, kullanıcılara cihazları için güzel bir 3D simge paketi sağlayan bir uygulamadır. Kullanıcılar, telefonlarının görünümünü değiştirmek için bu simge paketini uygular.

Android Android Araçlar
4 ( 675 puan )
Fiyat: $0
İsim Real3D
Yapımcı Olivera Onias Design
Tür Araçlar
Boyut 99MB
Versiyon 1.3
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Real3D is the most famous version in the Real3D series of publisher Olivera Onias Design
Mod Version 1.3
Total installs 50+

İndir (99MB)

Real3D, kullanıcılara telefon arayüzünü değiştirmek için güzel 3D simgeler sağlayan bir uygulamadır. Bu, uyumlu başlatıcılarla tasarlanmış birçok simge paketinin bir uygulamasıdır ve kullanıcılar favori simgelerini özelleştirebilir veya önizleyebilir.

ÇEŞİTLİ VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR İKON SİSTEMİ

Oyuncuların seçim yapabilecekleri ve tercihlerine göre özelleştirebilecekleri 4800’den fazla simge vardır. Simgeler güzel 3D olarak tasarlanmıştır ve yapı normal simgelere benzer. Uygulama, arayüzlerini daha yeni olacak şekilde değiştirmek için yeni modelleri düzenli olarak güncelleyecektir. Temanıza bir simge paketi uygulamadan önce, zevkinize uygun olup olmadığını görmek için simge paketini önizleyebilirsiniz veya değiştirilecek başka simgeler arayabilirsiniz.

Real3D – Simge Paketi Real3D – Simge Paketi

DİNAMİK TAKVİM VE BELGE TABLOSU

Yukarıdaki özelliklere ek olarak, Real3D ayrıca kullanıcı tarafından kullanılabilen bir dinamik takvim ve bir belge sayfası içerir. Bu özellik, kullanıcılara simge paketlerini seçme konusunda daha fazla esneklik ve yeni simgelere kolay erişim sağlar.

İKONLARI KOLAYCA ÖZELLEŞTİRİN

Bu ikonu çok beğenmediyseniz, beğeninize göre düzenleyebilirsiniz. Uygulama, düzenlemeyi olabildiğince yetkin ve anlaşılır hale getirmeniz için eksiksiz araçlar sağlar. Ayrıca, simgeler kendi kategorilerine ve temalarına göre sıralanacak ve bu da kullanıcıların favori konularını aramasını kolaylaştıracak. Ancak, bazı özel uygulama çekmecesi simgeleri de vardır, bu nedenle hepsini düzenlemeden uygulamanız gerekir.

ÇEŞİTLİ BAŞLATICILAR VE CİHAZ UYUMLULUĞU

Nova başlatıcısı ile ilgili olarak, kolayca düzenlenebilmesi ve yeniden boyutlandırılabilmesi için ayar simgesi normalleştirmesini devre dışı bırakabilirsiniz. Küçük simgeleri seviyorsanız, %85’e ayarlayın ve büyük simgeleri seviyorsanız, cihazın ekran boyutuna uyacak şekilde %100 – %120’ye yükseltin. Uygulamanın başlatıcıları zengindir ve ADW, Atom, Aviate, Holo, Lucid, Nougat başlatıcıları gibi simge paketleriyle uyumludur. Ayrıca, Microsoft Launcher, ASAP Launcher, Flick Launcher, iTop Launcher vb. gibi diğer bazı uyumlu başlatıcılar uygulama bölümüne dahil edilmemiştir…

Real3D – Simge Paketi Real3D – Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

– Kullanıcıların seçebileceği zengin ve çeşitli simgeler.
– Kullanıcılara benzersiz simgeler vermek için yeni simge şablonları düzenli olarak güncellenecektir.
– Kullanıcıların cihaza başvurması için mevcut dinamik takvim ve belge tablosu.
– Kullanıcıların bazı gerekli gereksinimleri yeniden boyutlandırabilmesi ve düzenleyebilmesi için özel klasör simgeleri.
– ADW, LG Home, Zero, ZenUI, Solo Launcher, Peek Launcher,… gibi uygulamalarla uyumlu çoklu başlatıcılar


İndir (99MB)

Artık indirmeye hazırsınız Real3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir