Real Steel
Real Steel

Real Steel HD v1.85.58 APK + OBB indir (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2022


Dreamworks filmine dayanan Real Steel, zengin ve benzersiz bir oynanışa sahip Robot savaşçıların savaşında bir rol yapma oyunudur. Oyuncular, en sevdikleri karakterlerle filmin konusu gibi Turnuva ve Hayatta Kalma modu dahil olmak üzere iki yeni oyun

Android Android Aksiyon
5 ( 784 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Steel
Yapımcı Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited
Tür Aksiyon
Boyut 56M
Versiyon 1.85.58
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Real Steel is the most famous version in the Real Steel series of publisher Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited
Mod Version 1.85.58

İndir (56M)

Dreamworks filmine dayanan Real Steel, zengin ve benzersiz bir oynanışa sahip Robot savaşçıların savaşında bir rol yapma oyunudur. Oyuncular, en sevdikleri karakterlerle filmin konusu gibi Turnuva ve Hayatta Kalma modu dahil olmak üzere iki yeni oyun moduna katılabilecekler. Hugh Jackman’ın başrolde olduğu boks aksiyonu, bu gizli dünyada yüksek teknoloji ürünü hale geldi. Oyuncular, robot demirlerini daha ağır çelik rakiplere karşı savaşlara katılmaya yönlendirecek ve onlara bu büyüleyici oyunun heyecan verici deneyimini getirecek.

Gerçek Çelik

ÜCRETLİ VERSİYONDA YENİ GÜNCELLEMELER

Harika seviyelerin tadını çıkarmak için Real Steel, kullanımlarını ve deneyimlemelerini kolaylaştırmak için yeni özellikler ekledi. Bu eşsiz oyunda sizin için çok fazla eğlence var ve oyunun birçok karakterle daha güçlü kullanmanız ve savaşmanız için sunduğu harika yeni Valor olan Cesur Metal Barajı’nı alma şansınız olacak.

Dayanıklılık, cesaret ve cesaret enerjisinin özünü bulmak için derinlere inmek, oyuna yeni başlayanların keşfetmek istediği en önemli şeylerdir. Başparmağınız çılgın ve korkunç aksiyona hazırlanırken rakibinizi döndürürken harika etkinliklerde savaşmaya hazır olun. Ayrıca oyun, oyuncuların daha sorunsuz ve mükemmel bir deneyim yaşamaları için küçük hata düzeltmeleri yaptı ve bazı özellikleri optimize etti.

Gerçek Çelik

ROBOTLARIN SAVAŞI

Real Steel, oyunculara 2.000 pounddan daha ağır ve benzersiz özelliklere sahip 8 fit uzunluğa ulaşan çelik makineler arasında sansasyonel ve son derece şiddetli savaşlar getirecek. Bu dev robotların gücü ile oyundaki maçlar, tribünleri sallayabilen ve arenada seyircilerin tezahüratlarını teşvik eden sıradan boks maçları gibi olmayacak.

Bu oyunun diğer oyunlara göre özel bir yanı var, çünkü seyirci kesinlikle rakiplere odaklanıyor, bu yüzden tezahürat olmayacak. Robot savaşçıların fiziksel rekabeti oyunun ana odak noktası olacak ve her hareket, güçleri nedeniyle rakip için tehlikeli durumlar yaratıyor. Bu oyun sizi son derece güzel aksiyonlu güçlü oyun modlarına açar ve oyuncular savaşçıları kolayca ayarlayabilir.

Gerçek Çelik

SAVAŞ ALANLARINDA ÇOKLU OYUN MODLARI

Oyuncular, turnuva ve hayatta kalma dahil olmak üzere iki temel oyun moduna katılabilirler. Her oyun modu, oyuncuların meydan okuması ve deneyimlemesi için birçok farklı seviyeye sahip olacaktır. Bu nedenle, oyuncular daha fazla savaşa sahip olacak ve varsayılan oyun modunda oynamaktan sıkılmayacak.

Oyunun sağladığı özel becerilerle bu oyunda istediğiniz gibi yarışmaya veya ölüm maçına katılabilirsiniz. Kazanmak için Real Steel’de zorlu seviyelere girmeden önce robotunuzu her yönüyle iyice hazırlamanız gerekir.

FARKLI VE KOLAY ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ROBOT

Devasa robot sistemi, kişilik, güç, soğukkanlılık ve farklı boyutlar gibi çok çeşitli farklı stiller ile özgürce seçilebilecek 65’ten fazla savaşçıya sahiptir. Rol yapmak ve kontrol etmek istediğiniz robotu seçiyorsunuz ve rakibinize kolayca yenilmemesi için tam bir beceri sistemi hazırlıyorsunuz. Robotun parçaları ayrıldığı için istediğiniz zaman başınızı veya kolunuzdan düşebilirsiniz. Seviyeler her zaman farklı zorluklar ve baskılar içerecektir, bu yüzden rakiplerinizi küçümsemeyin.

Gerçek Çelik

Yalnızca çeşitli bir robot sistemine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kendi tarzınızda benzersiz robotlar oluşturmak için özelleştirmenize de izin verilir. Oyunda bulunan karakterleri seçecek ve robotların görüntüsünü yenilemek için rengini, boyutunu, zırhını değiştireceksiniz. Ancak, güzel ve benzersiz bir görünüm, bu çelik dövüşçüler dünyasında daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olmayacak. Harika bir enerjiye ve özel dövüş becerilerine sahip olmanız gerekir. Bu oyun, sınırsız güce sahip bir çelik savaşçı rolüyle rekabet alanına atılmanın acısını size hissettirecek.

Bu heyecan verici bir savaş rol yapma oyunudur ve yeni eklenen özelliklerle size çelik savaşçıların benzersiz savaşlarını sunar. Farklı oyun modlarında robotları kontrol edecek ve düşmanlarını alt edeceksiniz. Ayrıca, kendi tarzınızda yeni savaşçılar yaratmak için robotun görünümünü de özelleştirebilirsiniz. Metal robot savaşçılar arasında harika savaşlar yaratarak, en makul şekilde kullanmanız ve savaşmanız için beceriler mevcut olacak.


İndir (56M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Steel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanReliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir