Real Racing 3
Real Racing 3

Real Racing 3 v10.4.3 APK + MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022


Real Racing 3, oyuncuların hayranlık uyandıran bir yarış deneyimi ile güzel bir dünyaya dalacağı bir yarış oyunudur. Özellikle, bu oyunun kontrol mekanizmasına kolayca erişebilecek ve kendinize göre ayarlamak için zaman ayırabileceksiniz. Ayrıca etki

Android Android Oyun
5 ( 948 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Racing 3
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Oyun
Boyut 46MB
Versiyon 10.4.3
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Real Racing 3 is the most famous version in the Real Racing 3 series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 10.4.3
Total installs 100,000,000+
MOD 1
 • Sınırsız MS
 • Sınırsız $
 • Sınırsız altın (kask)
 • Kilidi açılmış arabalar
 • Kilidi açık mod

MOD 2
 • MENÜ MODU
 • Aptal botlar (sadece yarış sırasında etkinleştirin! Bitirdikten sonra menü öğesi devre dışı bırakılmalıdır)
Veri Modu:
 1. 30 milyon R $, 4 milyon M $ ve 15.000 kask (fazlası varsa hesap yasaklanabilir);
 2. Birçok araba satın aldı.
Oyun verilerini yüklemezseniz para modu olmayacak)

İndir (46MB)

Real Racing 3, oyuncuların hayranlık uyandıran bir yarış deneyimi ile güzel bir dünyaya dalacağı bir yarış oyunudur. Özellikle, bu oyunun kontrol mekanizmasına kolayca erişebilecek ve kendinize göre ayarlamak için zaman ayırabileceksiniz. Ayrıca etkileyici sayıda araçla, kilidini açmak için biraz paraya ihtiyacınız olacak ve birçok farklı seviyeye katılmak zorunda kalıyorsunuz. Gerçekten de birçok etkinlik, birçok mod ve birçok etkileyici ortam sizi bekliyor.

Gerçek Yarış 3

OYUNCULARIN GÖZÜNDE BİRÇOK YENİ ARAÇ GÖRÜNÜYOR

Real Racing 3’e benzer bir yarış oyunu deneyimlediğinizde güncellemede yer alan bilgiler nihayetinde ilginizi çekecek, oyuna yeni eklenen etkinlikler ve araçlar olacak. Özellikle, bu oyunda ilginç bir nokta, farklı araçlarla ilgili olayların ortaya çıkmasıdır. Buradan Bugatti La Voiture Noire, Ferrari 488 GT3 ve diğerleri gibi etkileyici görünüme sahip arabalar elde etmek için çeşitli etkinliklere katılmanız gerekecek.

Gerçek Yarış 3

EŞSİZ VE ETKİLEYİCİ ORTAMI DENEYİMLEYİN

Real Racing 3’ü deneyimlemeye başladığınızda, getirdiği güzellik nedeniyle herhangi bir oyuncunun seveceğinden tamamen etkileneceksiniz. Kendinizi tamamen bu dünyaya kaptırabilecek ve diğer oyuncularla olan yarışlardan gözlerinizi alamayacaksınız. Aynı zamanda bu güzel grafikler nedeniyle oyun, kullanıcının kullanacağı cihaza en az 2,5 GB Ram ve üzeri oynaması gerekecek. Yani, bu oyunun içinde etkileyici bir eğlence zamanı geçirmek istiyorsanız bu da anlaşılabilir.

Arabanızı diğer yarış oyunlarına benzer şekilde üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve hızlı bir şekilde pisti kapsamlı bir şekilde gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda sürücü pozisyonunu sevenler için görüş değiştirme butonu ile deneyiminizi de değiştirebilirsiniz. Ayrıca görüş açısını değiştirdiğinizde, dikiz aynası ile arkanızdaki arabaları görebileceğiniz için mobilya ve eşyalar işlevlerini tam olarak geliştirecektir.

Gerçek Yarış 3

FARKLI YARIŞ OYUNLARINDA BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

Real Racing 3’te oyundaki özelliklere aşina olmak için öğretici bir oyun ekranıyla karşılaşacaksınız. Yani zamanla pistteki becerilerinizi kesinlikle artırabilecek ve diğer oyuncularla yüzleşebileceksiniz. Oyuncuların yaşadığı ana oyun, belirli ırklarla bir maçta diğer birçok oyuncuyu alt etmeye çalışacağınızdır. Kazandığınızda, karşılık gelen bir miktar alacaksınız.

Yukarıdaki birincil oyun modunun yanı sıra, başka biriyle 1vs.1 yüzleşme gibi oyunlar da bulabilirsiniz. Arabanız ve kontrol becerilerinizle bu oyuncuyu alt etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında hız gerektiren yollarda ne kadar hız elde edebileceğinizi de bilebiliyorsunuz. Önünüzde sizi bekleyen birçok etkileyici yarış pisti olacak ve dünya çapındaki ünlü yerler onlara ilham veriyor.

Gerçek Yarış 3

YENİ ARABA SATIN AL VE YÜKSELT

Real Racing 3’te kazandığınız paranın tamamı, daha sonra açacağınız yeni arabanız için yükseltmelerin kilidini açmak ve satın almak için kullanılır. Özellikle, etkileyici bir araba listesi gözlerinizin önünde belirecek ve para kazanmak ve kilidini açmak için zaman harcayacaksınız. Ayrıca, bazı araçlar bazı etkinliklerle gelecek, bu yüzden onları kaçırmayacaksınız. Ayrıca arabanın motorunu yükseltebilmek için biraz para hazırlamanız gerekiyor.+


İndir (46MB)

Artık indirmeye hazırsınız Real Racing 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir