REAL PADS
REAL PADS

REAL PADS v8.4.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


GERÇEK PEDLER: Drum Pads'in DJ'i olmak, kendi müziğinizi yaratmanın eşsiz dünyasına kendinizi kaptırmanızı sağlar. Oynaması ücretsiz, birinci sınıf özelliklere sahip devasa haftalık müzik setleri dünyasına girin. Bu, amatör ya da profesyonel müzisyen

Android Android Uygulama
4 ( 704 puan )
Fiyat: $0
İsim REAL PADS
Yapımcı Kolb Apps
Tür Uygulama
Boyut 59M
Versiyon 8.4.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
REAL PADS is the most famous version in the REAL PADS series of publisher Kolb Apps
Mod Version 8.4.0
Total installs 10,000,000+

İndir (59M)

GERÇEK PEDLER: Drum Pads’in DJ’i olmak, kendi müziğinizi yaratmanın eşsiz dünyasına kendinizi kaptırmanızı sağlar. Oynaması ücretsiz, birinci sınıf özelliklere sahip devasa haftalık müzik setleri dünyasına girin. Bu, amatör ya da profesyonel müzisyen, ne olursa olsun müziğe tutkusu olan herkes için kesinlikle önemli ve faydalı bir uygulamadır.

GERÇEK PEDLER: Davul Pedlerinin DJ'i Olun

ARKADAŞLARLA KOLAY PAYLAŞIM

Kullanıcılar harika eserler yarattıktan sonra, sadece tek başına keyfini çıkarmakla kalmaz veya harika müziğin keyfini çıkarmalarını sağlamak için doğrudan yeni arkadaşlar ve akrabalarla tanışamazsınız. Artık, REAL PADS kullanırken, oyuncular popüler sosyal ağ sitelerine gönderi paylaşabilir, ayrıca arkadaşlarının eğlenmesi ve yorum veya iltifat yapması için şarkıları, parçaları ve hatta şarkıları doğrudan paylaşma yeteneği de vardır.

GERÇEK PEDLER: Davul Pedlerinin DJ'i Olun

KAYIT ÖZELLİKLERİ

Bu sadece davullar ve ritimlerle ilgili harika özelliklere sahip bir müzik yapımcısı değil, aynı zamanda güzel vokalistlerinizin şarkı söylemesi için bir yer. REAL PADS, harika bir podcast yapmak için yumuşak müzik üzerinden rap yapabileceğiniz, şarkı söyleyebileceğiniz ve hatta güvenebileceğiniz bir ses kayıt özelliği sunar. Bu kaydı uygun mp3 formatına aktarabilirsiniz.

GERÇEK PEDLER: Davul Pedlerinin DJ'i Olun

STÜDYODA SES KALİTESİ

Bunun gibi bir üçüncü taraf uygulaması aracılığıyla çevrimiçi müzik uygulamalarını kullanırken, çoğu kullanıcı genellikle düşük ses kalitesinden, etkisizliğinden ve ihtiyaçlarını karşılamadaki yetersizliklerinden korkar. Ancak REAL PEDLER sizi kesinlikle şaşırtacak çünkü ses kalitesi daha iyi olamaz; stüdyodaki sese benzetiliyor ki tüm uygulamaların yapamadığı ama tek bir uygulama bizim gibi bedava ömür yine tamamen başarılı. Peki bugün hızlı bir şekilde indirip bu müzik dünyasının keyfini çıkarmadan ne bekliyorsunuz?

GERÇEK PEDLER: Davul Pedlerinin DJ'i Olun

SAYAÇA DOKUNUN

Bu yer, mobil cihaz ekranınızı gerçeğe yakın bir MPC simülasyonuna dönüştürüyor. Sonuç birinci sınıf bir araç gibi olsa da, bu uygulamada yaptığınız her şey basittir. Şimdi yapmanız gereken iş, uzun bir süre boyunca yaratıcılığınızın yanı sıra birinci sınıf müzik yeteneğinizi de gösteren, türünün tek örneği müzikler yaratmak için pedlere dokunmaktır.


İndir (59M)

Artık indirmeye hazırsınız REAL PADS ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKolb Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir