Real Indian Cars Simulator 3D
Real Indian Cars Simulator 3D

Real Indian Cars Simulator 3D v9.0.1 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Bu, zikzak ve tehlikeli yollarda sürüş görevi oyunudur. Oyuncular gerçek Hint araçlarını deneyimleyecek ve profesyonel olarak sürüş pratiği yapacaklar. Dağ manzaraları ve dolambaçlı yollar ile yolda sürüş sürecini taklit eder.

Android Android Oyun
4 ( 851 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Indian Cars Simulator 3D
Yapımcı VIDHIGAMESSTUDIO (OPC) PVT LTD
Tür Oyun
Boyut 44M
Versiyon 10.0.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Real Indian Cars Simulator 3D is the most famous version in the Real Indian Cars Simulator 3D series of publisher VIDHIGAMESSTUDIO (OPC) PVT LTD
Mod Version 10.0.1
Total installs 50,000+

İndir (44M)

Real Indian Cars Simulator 3D, yolda bir arabayı gerçeklik gibi sürme sürecini simüle eder. Oyuncular bir arabayı gerekli yerlere kontrol edecek ve araba ormanlar ve tepeler gibi tüm arazilerden geçecek. Bu nedenle, oyuncular dikkatli sürmeli ve tehlikeli yollara odaklanmalıdır. Oyundaki Hint arabaları dar yokuşlar ve virajlı yollar için iyi tasarlanmış.

Gerçek Hint Arabaları Simülatörü 3D

YENİ BİR ARABA ALMAK VEYA YÜKSELTMEK İÇİN GARAJA GİRİN

Real Indian Cars Simulator 3D’de oyuncu, Hint arabalarından oluşan bir koleksiyon satın alabilir. Yakıt, hız, nitro gibi araç performans bilgi panelini görebilirsiniz. Klasikten spora, pek çok renk seçeneğiyle birçok farklı araba var. Yamaç yollarında sürmek için gerçek arabaları seçmenin heyecan verici hissini yaşayacaksınız. Böyle zorlu virajları geçmek bir sürücü için kolay bir iş değil. Gerçekçi oynanış nedeniyle oyun bağımlılık yapacak.

Gerçek Hint Arabaları Simülatörü 3D

YENİ YARIŞLAR ALMAK İÇİN SEVİYELERİ AÇIN

Zorluklarla dolu çeşitli yarış pistleri var. Oyuncu, verilen süre içinde görevi başarıyla tamamlamalıdır. Oyuncular, müşterilerin onları almak için bekledikleri yerlere arabayı kontrol edecek ve siz onları bulundukları yerlere götürecek ve görevleri tamamlayacaksınız.

Gerçek Hint Arabaları Simülatörü 3D, gerçekçi dağ sahnelerini simüle ederek oyuncuların en gerçekçi alanda sürüş deneyimi yaşamasını sağlar. Oyunun görevlerinde sürüş yeteneğinizi gösterebilecekler ve arabayı tehlikeli yollardan ve yoldaki engellerden kontrol etmek için yeterli güvene sahipsiniz. Oyuncuların trafik kurallarına uyması ve sürüş sırasında kurallara hakim olması gerekir.

Gerçek Hint Arabaları Simülatörü 3D

Sürüş sırasında tamamen odaklanacaklar ve yolda görünen işaretlere dikkat edecekler. Oyuncular arabayı çalıştırmak için makul bir yol kullanmalıdır. Deneyimli ve iyi eğitimliyseniz, görevi verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer yeniyseniz, o zaman bu, profesyonel bir sürücü olma alıştırması yapmak için uygun bir oyundur.

Gerçek Hint Arabaları Simülatörü 3D

BU OYUNUN ANA ÖZELLİKLERİ

– Oyuncuların deneyimlemesi için birçok gerçekçi Hint araba modeli var
– Araç bir kontrolör, göstergeli kokpit ve yan aynalar içerir
– Her seviyenin farklı bir görevi vardır, örneğin yolcuları gerektiği gibi alıp varış yerlerine bırakmak gibi
– Oyunda ünlü yerler heykeller, Shiva tapınakları, deniz ve çiftlik
gibi – Sürüş sırasında haritayı görüntülemek için iki mod vardır.


İndir (44M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Indian Cars Simulator 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir