Real Grand Gangster – Dz Crime
Real Grand Gangster – Dz Crime

Real Grand Gangster – Dz Crime v2 APK (Sınırsız Para, Ücretsiz Reklamlar) indir

Real Grand Gangster – Dz Crime MOD APKBelki de ilginizi çekti ve bir mafya işvereni olma deneyimini denemek istediniz? Mutlak en otantik yöntemi görmek için bugün Real Grand Gangster - Dz Crime MOD APK'ya katılın. Bir kahramana dönüşmek, eğlence oyun

Android Android Aksiyon
5 ( 427 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Grand Gangster – Dz Crime
Yapımcı Grand Gangster Games Studio
Tür Aksiyon
Boyut 76.62 M
Versiyon 2
MOD Sınırsız Para, Ücretsiz Reklamlar
Orjinal Google Play
Real Grand Gangster – Dz Crime is the most famous version in the Real Grand Gangster – Dz Crime series of publisher Grand Gangster Games Studio
Mod Version 2

Real Grand Gangster – Dz Crime MOD APK

Belki de ilginizi çekti ve bir mafya işvereni olma deneyimini denemek istediniz? Mutlak en otantik yöntemi görmek için bugün Real Grand Gangster – Dz Crime MOD APK‘ya katılın. Bir kahramana dönüşmek, eğlence oyunlarında bir rutindir. Pek çok insan, her zaman bu doğrunun bir parçası olmaktan bıkmış olarak gelişiyor, yepyeni bir şeyi kaçırıyorlar. Günlük aktivite sizin için çok sınırlayıcıysa, Real Grand Gangster – Dz Crime dünyasının istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir yer olmasına izin verin. Oyun içinde yetkililer her zaman sizi kovalayacak ama zar zor size ulaşabilecek. Sonunda kötü sonuçlara neden olan olası anlayış eksikliğini önlemek için, genel oyun 18 yaşında veya daha büyük kişilerin katılmasını gerektirir.

gerçek Grand Gangster – Dz Crime

Kötü şöhretli bir kanunsuz ol

Hayatın ilkelere bağlı kalmasına gerek yok, en iyi gangster olduğun bir şehirdesin. Oyuncular, gelir elde etmek için yasa dışı şeyler yapan kendi şirketlerine sahipler. Bu işlerin yanı sıra normal bireyler gibi yollara çıkmak da mümkündür. Seyahat edin ve insanlarla iletişim kurun, yeni bir iş arayın veya bir silah tedarikçisi bulun. Her gün oyun bir-dans sistemi değiştiriyor böylece siz de yapabiliyordunuz. İki ana temaya sahip 6 çevrimiçi oyun modu bulacaksınız: yarış ve silah kullanma. Takibi tamamladıktan sonra hepsini bulacaksınız.

Gerçek Büyük Gangster - Dz Crime

İstediğiniz her arabaya ve silaha sahip olun

Real Grand Gangster – Dz Crime, insanlara birçok araba seçeneği sunar. Bu arabalara sahip olmak için nakit para kullanabilirsiniz. Veya daha çılgın bir duygu istiyorsanız, yoldan geçen herhangi bir aracı alın. Kolluk kuvvetleri kesinlikle sizi kovalayacak, polisin ucunu kesmek için yollardan son hızla hareket edecek. Oranı engellemek için yetkililer lastikleri içinde ateş etmek için silahı kullanın. İnsanlar ne isterlerse yapabilirler.

Gerçek Büyük Gangster - Dz Crime

Sezgisel kontrol ekranı

Kontrol ekranı genel modu, kişiliğin yönünü ayarlamak, yumruk atmak veya gerekirse bir silah açmak için bir tuşa sahip olacaktır. Her oyun modunda yer almaya karar verdikçe, yazılım değişiklikleri. Yarışa katılmanın benzini yükseltme, arabayı frenleme, araba kapısını açma, araç kullanma ve alet kullanma gibi sırları vardır. Bağlantılar, oyuncunun tüm çerçeveyi görmesi için doğru boyutlara ve şeffaflığa sahiptir. Ancak uygun olmadığını düşünüyorsanız, ayarlayabilirsiniz.


İndir (76.62 M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Grand Gangster – Dz Crime ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir