Real FPS Gun Shooting
Real FPS Gun Shooting

FPS Encounter Shooting v1.21.0.10 MOD APK (Tanrı Modu, Cephane) indir 2022


Gerçek FPS Silah Atış Oyunları 3D, gizli bir görevde bir ordu komando askerini canlandıran ilgi çekici bir ordu atış oyunudur.

Android Android Aksiyon
5 ( 373 puan )
Fiyat: $0
İsim Real FPS Gun Shooting
Yapımcı CupTie Fun Games
Tür Aksiyon
Boyut 34M
Versiyon 1.21.0.8
MOD Tanrı Modu, Cephane
Orjinal Google Play
Real FPS Gun Shooting is the most famous version in the Real FPS Gun Shooting series of publisher CupTie Fun Games
Mod Version 1.21.0.8
Total installs 50,000,000+

İndir (34M)

Gerçek FPS Silah Atış Oyunları 3D, yoğun silah savaşlarını nefes darlığı noktasına getiriyor ve terk edilmiş savaş alanına saldıran güçlü bir terörist kuvvetle karşılaşıyor. Refleksleri ve atış becerilerini geliştirmek için eğitilmiş orduya katılarak gizli görevler yapacaksınız. Düşmanı yok etmek ve orduyu güvende tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Atıcılık oyun türünü sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Deneyimi yeni bir düzeye taşıyın ve oyunun unutulmaz deneyimler sunan seviyelerini keşfedin.

Gerçek FPS Silah Atış Oyunları 3D

DÜŞMANLARI YOK ET VE EN İYİ KOMANDO OL

Bir komando ordusu asker eğitiminin hayatını deneyimleyin. Muazzam bir kapsama sahip terk edilmiş bir savaş alanında savaşa katılacaksınız. Düşmanı yok etmek ve en iyi komando takımı olmak için gizli bir görevde ordunuzla birlikte olacaksınız. Güçlü terörist güçlerle karşılaşın, becerilerinize uygun en güçlü silahlarla kendinizi donatmalısınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz saldırı silahlarından keskin nişancı tüfeklerine kadar en modern silahların geniş bir yelpazesine sahip büyük silah deposu.

Size sınırsız el bombası ve mühimmat sağlayarak, sizin için doğru silahı seçmek için atış becerilerinizi rakiplerinize karşı test edebilirsiniz. Terörist kuvvetin tavizsiz karşılaşmasıyla heyecan verici atış savaşlarının tadını çıkarın. En iyi komando olun ve size en iyi atış deneyimini veren gizemli görevlerde iyi performans gösterin.

Gerçek FPS Silah Atış Oyunları 3D

GERÇEKÇİ ORTAM OYUNU

Oyun, size yoğun ve dramatik savaşlar verecek birçok karmaşık zorlukla birlikte birçok benzersiz mekanik sunuyor. Oyun, yüksek kaliteli 3D grafikler ve otantik savaşları getirecek gerçekçi bir ortam ile tasarlanmıştır. Ordu komandoları için tamamlanması gereken bir dizi farklı görevden geçeceksiniz. Gelişmiş silah sesleri ile düşmanlarınızı öldürün; Keşfetmeniz için daha zorlu seviyelerin kilidini açan görevleri tamamladıkça seviye atlayacaksınız.

Düşmanlarınız terörist; çok tehlikelidirler, aniden size saldırabilirler ve tepki veremezsiniz, bu nedenle öznel olmamanız ve kendinizi sürekli hazır durumda tutmanız gerekir. Bir görevi tamamlarken karakter yükseltmenizi desteklemek için daha fazla eşya toplayacaksınız.

Gerçek FPS Silah Atış Oyunları 3D

ÇOK OYUNCULU OYUN MODU

Harita uçsuz bucaksız dünyaya açılıyor, harita erişimi, silah seçimi ve oyun modu özelleştirmesi değişiklik gösteriyor, ancak savaşa girerken ana hedefiniz aynı. Gerçek bir komando olmadan, güçlü bir orduyla savaşmadan ve çok sayıda rakiple karşılaşmadan önce eğitim alacaksınız. Savaşlarda düşmanlara karşı dövüş becerilerinizi test edin; komandolar, bu terk edilmiş savaş alanına girerken gizemli bir görevde bir araya gelir.

Çok oyunculu mod, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla oynamanıza veya savaşmak için bir ordu oluşturmanıza olanak tanır. Yüksek yoğunluklu heyecan verici atış oyununun tadını çıkarın, atış oyunu türünü sevenler için bağımlılık yapan bir oyun olacak. Gerçekçi 3D savaş alanı simülasyonu size en gerçekçi deneyimi sunar.

Gerçek FPS Silah Atış Oyunları 3D

GENİŞ SAVAŞ ARALIĞI

Ön saflarda bir atış komandosu olmaya hazır mısınız? Bu savaşa katılırken göreviniz, orduyu terk edilmiş bir savaş alanına götürmek ve terörist güçlerle savaşmaktır. Oyun, geniş bir savaş yelpazesine ve geçmeniz gereken bir dizi zorlu mücadeleye sahiptir.

Ordunun üzerinde olduğu gizli görevde kahraman bir savaşçı olmak için kahramanını yükselt. Bu büyüleyici dövüş oyununda düşmanlarınız basit değil; Görev boyunca savaşmanıza ve karşı saldırıya geçmenize destek olacak güçlü bir orduyla kendinizi donatmanız gerekecek. Düşmanları öldürme becerilerinizi test edin ve kahramanınızı geliştirmek ve yükseltmek için neyin eksik olduğunu tespit edin.

Gerçek FPS Silah Atış Oyunları 3D

ANA ÖZELLİKLER

  • Eşsiz oyun planı, adaleti korumak için savaşan bir komando askerinin hissini yaşayacaksınız.
  • Oyun, oyunculara gerçekçi bir deneyim yaşatmak için gerçekçi bir aksiyon ortamıyla birlikte 3D grafiklerle tasarlanmıştır.
  • Keskin nişancı tüfeklerinden saldırı silahlarına kadar modern silah sistemleri, yeteneklerinize en uygun silahı seçin.
  • Bir dizi karmaşık zorluk ve güçlü düşmanla karşı karşıya olan gizemli görev, gerçek bir hayatta kalma oyunu hissi yaşayacak.
  • Canlı ses efektleri, net grafik kalitesi, uyumlu renk kombinasyonları ve eğlenceli bir ortam oyuncuları heyecanlandırıyor.


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız Real FPS Gun Shooting ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCupTie Fun Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir