REAL DRUM
REAL DRUM

REAL DRUM v10.17.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

GERÇEK DRUM: Elektronik Davul Seti size gerçek davul çalma gibi inanılmaz deneyimler sunar. Herhangi bir bateri seti satın almadan kullanabileceğiniz en iyi bateri ses setine sahip bir uygulama aradığınızı varsayalım. Parmağınız bir baget olsun, her

Android Android Uygulama
4 ( 66 puan )
Fiyat: $0
İsim REAL DRUM
Yapımcı Kolb Apps
Tür Uygulama
Boyut 74M
Versiyon 10.17.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
REAL DRUM is the most famous version in the REAL DRUM series of publisher Kolb Apps
Mod Version 10.17.0
Total installs 100,000,000+

GERÇEK DRUM: Elektronik Davul Seti size gerçek davul çalma gibi inanılmaz deneyimler sunar. Herhangi bir bateri seti satın almadan kullanabileceğiniz en iyi bateri ses setine sahip bir uygulama aradığınızı varsayalım. Parmağınız bir baget olsun, her dokunuşta; harika sesler en özgün şekilde görünecektir. Tarz ne olursa olsun, ne pahasına olursa olsun tadını çıkarın.

REAL DRUM: Elektronik Davul Seti

DERHAL AKILLI TELEFONUNUZDA

Bir davulcuysanız ancak şu anda herhangi bir bateri kitiniz yoksa veya bu heyecan verici davulu deneyimlemek istiyorsanız, o zaman REAL DRUM uygulamadır. Mobil cihazınızı çok yönlü ve mükemmel bir davul aletine dönüştürmenize olanak tanıyan büyüleyici bir uygulama.

REAL DRUM: Elektronik Davul Seti

TÜM DÜZEYLER İÇİN

Deneyimli bir davulcuysanız, pahalı bir bateri setine ihtiyaç duymadan tutkunuzu serbest bırakabileceğinize dair iyi haberi duyurmak harika. Veya yakınlarda bir bateri setiniz olmadığında, bir yere gidiyorsunuz ama yine de bateri yeteneğinizi herkese göstermek mi istiyorsunuz? Seviyenizi gerçekçi ve tam sesle göstermek için bu uygulamayı kullanın.

Acemi iseniz, REAL DRUM davulları öğrenmeye başlamanız için mükemmel bir uygulamadır. Bir bateri seti satın almaya gerek yoktur; Şimdi yapmanız gereken tek şey, bu harika müziği başlatmak için elinizdekileri kullanmak. Zaten sahip olduğunuz akıllı cihazı kullanarak bu uygulamayı indirin ve davullarla ilgili her şeyi heyecanla öğrenmeye başlayın. 60’tan fazla eğitim videosu keşfetmenizi ve daha birçok heyecan verici şey öğrenmenizi bekliyor.

REAL DRUM: Elektronik Davul Seti

BENZERSİZ MÜZİĞİNİZİ OLUŞTURUN

Sıradan müziği istediğiniz tarza dönüştürmek ister misiniz? Neden kendi kişisel tarzınızı yaratmaya çalışmıyorsunuz ve bunu herkese göstermiyorsunuz. Kaydınızı Mp3’e aktarın ve boş zamanınızda dinlemek veya arkadaşlarınıza göstermek için kaydedin. Bu gerçekçi sese sahip araç seti sizi sonsuz müziğe kaptıracak.

REAL DRUM: Elektronik Davul Seti

KOLAYLIK

Belirtildiği gibi, genel olarak müziği ve özellikle davulları seven herkes pahalı kitleri karşılayamaz. Diğer bir kısmı ise davul setlerinin çok fazla yer kaplaması ve odanızın ses yalıtımı yeterince iyi değilse, etraftaki insanlar bunu gürültülü ve dikkat dağıtıcı bulacaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca rahat olmak için kimseyi rahatsız etmeyecek ve hiçbir şeye mal olmayacak harika sesler yaratın.


İndir (74M)

Artık indirmeye hazırsınız REAL DRUM ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKolb Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir