Real Driving School
Real Driving School

Real Driving School v1.8.7 APK (Sınırsız Para) indir


Sürüş ve park etme simülasyon oyunu Real Driving School Mod APK, muhteşem grafiklere ve gerçeğe yakın dinamiklere sahiptir. Arkadaşlarınızla çok oyunculu modda ücretsiz oynayın!

Android Android Oyun
5 ( 954 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Driving School
Yapımcı Qizz
Tür Oyun
Boyut 524.56 M
Versiyon 1.8.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Real Driving School is the most famous version in the Real Driving School series of publisher Qizz
Mod Version 1.8.7
  • Sınırsız para;
  • Tüm arabalarda polis sirenlerinin kilidi açıldı (görünmeleri için, bir araba satın aldıktan sonra başka bir arabaya geçmeniz ve ardından satın aldığınız arabayı tekrar seçmeniz gerekiyor).


İndir (524.56 M)

REAL DRİVİNG SCHOOL MOD APK HAKKINDA

Araba kullanmak olağan bir iştir, ancak birçok kişinin düzgün bir araba kullanma şansı olmayacaktır. Bu nedenle, sanal olarak nasıl sürüleceğini hissetmek ve öğrenmek için piyasada bulunan sürüş simülasyon oyunlarını arıyorlar. Ne mutlu ki, bu kısa makale size canlı 3D fotoğraflar ve pek çok gerçekçi fizik içeren çevrimiçi bir sürüş simülasyonu oyunu olan Real Driving School sınıfına daha yakın bir bilgi sağlıyor. Aynı şekilde, sürüş ve park etme konusunda ayrıntılı eğitimler içerecek ve bu da onu sürüş için kısmen çok iyi bir akademik uygulama haline getirecektir. Dahası, oyuncuların birçok birinci sınıf süper araba kullanma, hatta kişiselleştirme ve oldukça büyük bir dünyada kendi başlarına dalma şansına ihtiyaçları var.

1 real driving school 2

GERÇEK VE GERÇEK SÜRÜŞ SİSTEMİ

Real Driving School, oyuncular için her çerçeve için özgün bir his yaratmak için birçok çevresel fizik öğesiyle birleştirilmiş gerçekçi ve çok yönlü bir kontrol cihazına sahiptir. Dahası, muhtemelen, cihazı hassas ve oyuncunun dünyayı kullanarak iletişimine özen gösteren, farklı arabaları kullanma deneyimini ve heyecanını canlandıran bir dizi dokunsal geri bildirim bileşeni içerecektir. Çalışma mekaniğinin neredeyse tamamı tamamen simüle edilmiştir. Bununla birlikte, daha oyuncu dostu hale getirmek için birçok optimizasyon elde edildi ve aynı zamanda yüksek hızda hassasiyet ve akıcılık ile sürüş için yeni kontroller ortaya çıktı. Bunun da ötesinde, oyuncuların temel trafik kurallarına uyması ve içinde bulundukları ülkeye göre çeşitli sürüş tasarımları arasından seçim yapması gerekir.

1 real driving school 4

ÇEŞİTLİ DERSLER VE SEVİYELER

Video oyunu, insanları özgürce idare etmek veya manevra yapmak için etkili bir anlayış elde etmek için bir sürücü kursuna götürür. Her ders, arabanın çalıştırılmasını, verimli sürüş ipuçlarını ve çevrenin türüne göre uygun veya uygun park etmeyi bile kapsayabilir. Bunun bir sonucu olarak, genel oyun bazı dersler sunacak, ayrıca içeriğiyle insanları eğlendirmek için çeşitli zorluk derecelerinde birkaç seviyeye bölünmüştür. Aynı zamanda ana gelir kaynağıdır ve dersleri tamamlamanız için gereken miktar veya süre, örnekten sonra top oyuncusunun alacağı teşviklerin tam sayısını belirleyecektir. Oyuncunun ilerlemek için dersleri tamamlamak istememesi durumunda, ücretsiz yolculuk modu aracılığıyla dolaşabilir ve şehri takdir edebilir.

1 real driving school 3

BÜYÜK VE HAREKETLİ BİR ŞEHİRDE SÜRÜŞ YAPIN

Serbest sürüş modunda, insanlar etrafta dolaşmak veya genel oyundaki potansiyel iyileştirmeyi takdir etmek için bu seçeneklerden herhangi bir otomobili seçebilirler. Ayrıca, Real Driving School, insanları en canlandırıcı hisle araç kullanmaya teşvik etmek için çok sayıda küçük görevle birleştirilmiş bir açık dünya tablosu kullanır. Oyuncunun derslerdeki gelişimine bağlı olarak, video oyunu daha fazla yeni yerin kilidini açacak ve yavaş yavaş gevşemelerine izin vermek için daha iyi sorun ve eğlence üretecektir.

1 real driving school 5

SEÇTİĞİNİZ OTOMOBİLİ ÖZELLEŞTİRİN

Real Driving School, sevdikleri herhangi bir arabanın görünümünü özgürce tasarlayabilecekleri ve değiştirebilecekleri derin bir otomobil modifikasyon sistemini benimseyecek. Sadece bu da değil, her motor aracılığıyla bu arabanın genel performansını veya birçok aktivite veya sınıf aracılığıyla aldıkları performans parçalarını dönüştürebilirler. Modifikasyon sistemi zor değil, ancak derinlik ve esnekliğe sahip, ayrıca insanların kendi özel arabalarını üstün hassasiyet ve rahatlıkla tasarlamaları için daha arzu edilen işlevleri ortaya çıkarıyor.

1 real driving school 6

Real Driving School‘un görsellerinin ve oynanışının inandırıcılığı, parlaklığı ve canlılığı olağanüstü ve etkileyicidir, hatta oyuncuların şehrin her yerinde operasyon yapmaktan keyif alması ve gösterişli ve yaratıcı bir şekilde tasarlanmış araçlarla birlikte bu oyunların güzelliğini takdir etmesi için en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilir.


İndir (524.56 M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Driving School ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanQizz

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir