Real Commando Shooting
Real Commando Shooting

Real Commando Shooting v2.4.3 APK indir (Tanrı Modu, Aptal Düşman) 2022


Real Commando Sniper Shooting'e gelen oyuncular, benzersiz görevlerle birlikte daha fazla yeni şeyin tadını çıkaracak ve keşfedecekler. Oyuncular ayrıca paraşütle atlama ile yeni bir iniş hissi yaşarlar. Görevin bu oyunda sivilleri kurtarmak ve azılı

Android Android Aksiyon
5 ( 803 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Commando Shooting
Yapımcı Spiritual Games Studio
Tür Aksiyon
Boyut 55M
Versiyon 2.4.3
MOD Tanrı Modu, Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Real Commando Shooting is the most famous version in the Real Commando Shooting series of publisher Spiritual Games Studio
Mod Version 2.4.3
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Reklamlar kaldırıldı


İndir (55M)

Real Commando Sniper Shooting’e gelen oyuncular, benzersiz görevlerle birlikte daha fazla yeni şeyin tadını çıkaracak ve keşfedecekler. Oyuncular ayrıca paraşütle atlama ile yeni bir iniş hissi yaşarlar. Görevin bu oyunda sivilleri kurtarmak ve azılı düşmanları alt etmek. Oyun gerçekten bağımlılık yapıyor ve size inanılmaz dinlenme anları sunmayı vaat ediyor.

Gerçek Komando Keskin Nişancı Atış

KARAKTERLERİ ÇEŞİTLİ MODERN SİLAHLARLA DONANIM

Real Commando Sniper Shooting’e katılırken oyunculara çeşitli modern ve gelişmiş silahlar verilir. Modern silahlarla dolu son derece zengin ve çeşitli bir cephaneliğe sahip olacaksınız. Oyun, yeni ve benzersiz silahlara ek olarak, el bombası, bomba vb. gibi birçok ek silah da sunuyor… Her silahın kullanıcının ihtiyaçlarına hizmet etmek için özel bir işlevi ve kullanımı olacak. Savaşınız daha sorunsuz ilerliyor.

Gerçek Komando Keskin Nişancı Atış

ÇEŞİTLİ İLGİ GÖRÜŞLER

Oyunculara çeşitli ilginç görevler emanet edilir. Oyun, insanları korumanızı ve kötü ve saldırgan düşmanları yok etmenizi gerektirir. Sadece bu değil, gerçek bir ordu komandosu olarak tüm teröristleri ve diğer birçok gizli görevi ortadan kaldırmanız gerekiyor. Düşmanla savaşmak için envanterdeki silahları kullanmanıza izin verilir.

Gerçek Komando Keskin Nişancı Atış

BAĞIMLILIK YAPAN OYUN, BASİT ÇEKİM KONTROLLERİ

Basit oynanışa sahip ancak bu oyun oyuncular üzerinde derin bir izlenim bırakıyor. Real Commando Sniper Shooting’in oynanışı gerçekten bağımlılık yapıyor ve zamanınızı tatsız veya sıkıcı değil, aynı zamanda daha çekici ve eğlenceli hale getiriyor. Birkaç basit hareketle gerçek özel askerler gibi ustaca ve profesyonelce silahları kontrol edebilirsiniz.

BİRÇOK FARKLI SAVAŞ ALANINDA OYNAYIN

Oyuncular birçok korkunç teröristle karşılaşacak ve birçok farklı yeni yerde savaşlara katılacak. Düşmanlar ülkemizde önemli yerleri işgal etmeye çalışıyor, bu yüzden oyuncuların onları kovalamak için mükemmel planlar yapması gerekiyor. Her yer bir düşman olarak görünecek, bu yüzden ülkenin barışını korumak için birçok farklı cephede de savaşmanız gerekiyor.

Gerçek Komando Keskin Nişancı Atış

ANA ÖZELLİKLER

– Oyuncunun çekici savaş sürecine mükemmel bir şekilde hizmet etmek için tabancalar, tüfekler, el bombaları, bombalar dahil olmak üzere çeşitli modern silahlar sağlayın.
– 50’den fazla farklı çekici görev, özellikle oyuncuların yeteneklerini deneyimlemesi ve meydan okuması için sayısız çekici ve heyecan verici görev.
– Son derece çekici oyun, oyuncuların içinden çıkması zor olan kolay bir şekilde yakalanmasını sağlar ve mükemmel eğlence anları getirir.
– Oyuncular, farklı savaş alanlarında birçok farklı çekici savaşı deneyimleyebilir ve daha önce hiç görülmemiş yeni şeyler hissedebilir.
– Canlı, yüksek kaliteli bir ses sistemi ile birleştirilmiş keskin 3D grafikler, oyunun cazibesini arttırır ve tüm oyuncuların gözlerini tatmin eder.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Commando Shooting ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir