Real Coaster: Idle Game
Real Coaster: Idle Game

Real Coaster: Idle Game v1.0.339 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Real Coaster sizi özel bir eğlence cennetine götürüyor ve işte buradasınız, zengin patron. Bu heyecan verici bir simülasyon oyunudur; oyuncular eğlence cennetini fethetmek için kendi hayallerini inşa edecek ve geliştirecekler. Daha da ilginci, yaratt

Android Android Simülasyon
5 ( 786 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Coaster: Idle Game
Yapımcı Raventurn Games
Tür Simülasyon
Boyut 167MB
Versiyon 1.0.339
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Real Coaster: Idle Game is the most famous version in the Real Coaster: Idle Game series of publisher Raventurn Games
Mod Version 1.0.339
Total installs 100,000+

İndir (167MB)

Real Coaster sizi özel bir eğlence cennetine götürüyor ve işte buradasınız, zengin patron. Bu heyecan verici bir simülasyon oyunudur; oyuncular eğlence cennetini fethetmek için kendi hayallerini inşa edecek ve geliştirecekler. Daha da ilginci, yarattıklarınızın oyunu bir sonraki seviyeye taşıma, para kazanma ve kendi cennetinizde gezinme gücü olmasıdır. Eşsiz özelliklerle, oyun biçimindeki yenilik, bu oyun için çekici vurgular yaratacaktır.

Gerçek Coaster: Boşta Oyun

HAYALLERİ FETHET

Günümüzün en popüler oyunlarının tümü ile uçsuz bucaksız bir eğlence cenneti açmak gibi bir hayaliniz var. Şimdi bu rüya gerçek oldu çünkü Real Coaster bu özel dileğinizi gerçekleştirmenizi istiyor. Dünyanın en heyecan verici oyunlarıyla dolu destansı bir cennet sistemi ile. Hepsi, herkesin ihtiyaçlarına hizmet etmek için burada toplandı.

Açık hava oyunları ve iç mekan oyunları yerleşik iki sistem vardır. Her türün kendi heyecan verici özellikleri vardır ve kesinlikle çok sayıda ziyaretçi çekecektir. Daha da eşsizi, oyuncunun bu cennetin tüm faaliyetlerini yönetmesi ve tüm meselelere karar vermesi gerekecek. Turistlerin ihtiyaçlarını anlamanız ve oradan başka ilginç aktiviteler uygulamanız gerekir.

Gerçek Coaster: Boşta Oyun

YARATICILIĞIN KEYFİNİ ÇIKARIN

İş dünyasında bir insan olarak yaratıcılık, cennetin faaliyetlerinin büyük bir belirleyicisidir. Real Coaster her zaman pazarın bir adım önünde olmanızı ve oradan birkaç modern bina daha ekleyip inşa etmenizi ister. Çalışmanız zayıf pazarın ihtiyaçlarını karşılarsa, gelir oldukça artacaktır. Deneyim için bilet almak için sıraya giren binlerce insan, dikkat edilmesi gereken bir cazibe merkezimizdir.

Gerçek Coaster: Boşta Oyun

ALINACAK İNANILMAZ KÂRLAR

Her oyuncu cennete bilet aldığında, bu önemli bir avantajdır. Daha da ilginç olanı, oyunun her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayarak yankı uyandırmasıdır. Her oyunun güçlü bir noktası olacak ve onu derinlemesine kullanabilecek olan sizsiniz. Real Coaster size her zaman yatırım işbirliği ve geliştirme fırsatları sunar. Ayrıca, gelir de odaklıdır ve neyse ki yeteneğinizle toplanan para miktarı az değildir.


İndir (167MB)

Artık indirmeye hazırsınız Real Coaster: Idle Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRaventurn Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir