Real Coaster: Idle Game
Real Coaster: Idle Game

Real Coaster: Idle Game v1.0.401 APK (Ücretsiz Alışveriş) indir


Real Coaster: Idle Game MOD APK HakkındaMacera oyunlarına ve karnavallara hayran kalacak mısınız? Cevabınız evet ise, Real Coaster: Idle Game MOD APK'sını görmezden gelemezsiniz. Oyun, 3 veya daha fazla yüzyıldan beri son derece çekici simülasyon tür

Android Android Oyun
4 ( 938 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Coaster: Idle Game
Yapımcı Raventurn Games
Tür Oyun
Boyut 144.69 M
Versiyon 1.0.401
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Real Coaster: Idle Game is the most famous version in the Real Coaster: Idle Game series of publisher Raventurn Games
Mod Version 1.0.401

İndir (144.69 M)

Real Coaster: Idle Game MOD APK Hakkında

Macera oyunlarına ve karnavallara hayran kalacak mısınız? Cevabınız evet ise, Real Coaster: Idle Game MOD APK‘sını görmezden gelemezsiniz. Oyun, 3 veya daha fazla yüzyıldan beri son derece çekici simülasyon türlerinden biridir. Burada oyuncu bir parkın yöneticisi olur. Parkla ilgili ana motifi, her hızlı tren yolunu veya diğer macera oyunlarını kendi başınıza geliştirin. Tüketicileri çekmek ve mümkün olduğu kadar çok para kazanmak için mümkün olan her şeyi yapın. Tutkulu olduğunuz şeyi yapmaktan daha iyi bir şey yoktur. Bu yolları faaliyete geçirmeden önce kendiniz deneyimlemeniz kesinlikle müstesnadır. Binlerce ve binlerce insan bu oyunu yükledi ve olumlu övgüler verdi.

real coaster idle game 1

Kendi eğlence parkınızı yaratın

Bu temelde, Real Coaster: Idle Game bireylerinin yapması gereken ilk iştir. Genel oyun, acemiler için adım adım yönergelere sahip olabilir. Başlangıçta az miktarda sermaye ile sadece kolay oyunlara başlamak mümkündür. Yine de müşterileri çeker ve biraz para kazanmanıza izin verir. Tüm oyun alanınız için birincil motifi seçin. Devasa maketlerin, ilkel ağaçların olduğu bir dinozor oyun alanı gibi. Hatta gece boyunca şehrin merkezinde yüz yüze gelmek için yanıp sönen ışıkların kullanıldığı çok renkli renklere sahip oyun alanı bile. Tasarım ve yönetim yeteneklerinizi gösterin!

real coaster idle game 2

Sürekli güncelleyin ve yeni oyunların kilidini açın

Bir süre sonra kazandığınız para miktarı daha da artıyor. Oyuncu daha yüksek miktarlara ulaştığı için, ayrıca diğer özelliklerin kilidini açar. Video oyununun yeni bölümlerini oluşturmak için sürekli olarak para kullanın. Örneğin, roller coaster hattını genişletmek, çok daha çeşitli arazi bölümleri oluşturmak gibi. İnşaat biraz zaman alacaktır, bu yüzden erken yatırım yapmalısınız. Çok sayıda site ziyaretçisini çekmenize ve harcadığınızdan daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacağına bahse gireriz.

real coaster idle game 3

Oyunların çoğunu kendiniz deneyimleyin

Bu işin en ilginç yanı, Real Coaster: Idle Game‘ın insanların bu oyunları kendi başlarına görmelerini sağlaması. Örneğin, yeni bir parça veya çevrimiçi bir oyun oluşturduktan sonra, herhangi bir sorun olup olmadığını görmek için kişisel olarak test edersiniz. Yüksek çözünürlüklü 3D fotoğraflarla oyunun tamamı son derece yumuşak hareket sağlar. Canlı sesle birleştiğinde, oyuncular gerçekten içinde yer aldıklarını hissediyorlar. Herhangi bir bileşende bir hata varsa, müşterilerinizin korunması söz konusu olduğunda bunu düzeltmeniz gerekir.


İndir (144.69 M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Coaster: Idle Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRaventurn Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir