Real Boxing
Real Boxing

Real Boxing v2.9.0 APK + MOD (MOD, Sınırsız Para) indir 2022


Real Boxing, arenayı en kaslı boksörler için sadakatle yeniden yaratır; oyuncular, temel beceri ve ekipman hazırlığı ile başlayabilir. Düşmanla yüzleşirken ağır darbelerden kaçınmak için sakin olun. Savaşçılar, KO Dövüş Kulübü arenasında sağlam durab

Android Android Oyun
4 ( 783 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Boxing
Yapımcı Vivid Games S A
Tür Oyun
Boyut 300M
Versiyon 2.9.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Real Boxing is the most famous version in the Real Boxing series of publisher Vivid Games S A
Mod Version 2.9.0
Total installs 10,000,000+

İndir (300M)

Real Boxing, arenayı en kaslı boksörler için sadakatle yeniden yaratır; oyuncular, temel beceri ve ekipman hazırlığı ile başlayabilir. Düşmanla yüzleşirken ağır darbelerden kaçınmak için sakin olun. Savaşçılar, KO Dövüş Kulübü arenasında sağlam durabilmek için en sıkı eğitimden geçerler. Güçlü bir PacMan, hükümdar olarak sizi istila edecek ve rakiplerinizi gözlerinizin önünde nakavt edecek!

Gerçek Boks – Dövüş Oyunu

NİHAİ MÜLKİYETLE MÜCADELE

Boksörlerin, en istikrarlı dövüş koşullarına sahip olmaları için Real Boxing’de bir dizi katı standarda uymaları gerekir. Yumrukların ve atlatmanın düzenli kombinasyonu klasik bir zafer yaratır. Her kafa kafaya maçın kendi oranları vardır; değerini artırmak için boksörün gücünü kartlarla ekleyin. Düşmanlarınız birçok farklı disiplinden geliyor ama merak etmeyin, boksun temel becerilerini bildiğiniz sürece kazanırsınız!

Her grup son derece şiddetli olacak çünkü sırayla 30 farklı boksörü yenmeniz gerekiyor. Kendi başarıları ve özel hileleri var. Kendinizi dünyanın en kaslı boksörü olarak iddia edebilmek için bu mücadeleye katılın. Performans sırasında tehlike her zaman sizi bekliyor olacak; derslerde, dikkatli ol!

Gerçek Boks – Dövüş Oyunu

BİR GÜREŞÇİNİN EN İYİ HALİ

Bu zorluklarla karşı karşıya kalan Real Boxing oyuncularının ekipman açısından belirli stratejilere sahip olmaları gerekir. En iyi dövüş durumunu yaratmak kolay değildir ve Boksörlerin saç stillerini, ayakkabılarını veya yarışma kıyafetlerini değiştirmeleri gerekir. Daha da önemlisi, iyi bir dövüşçünün iyi bir direnç seviyesine sahip ve sınıfına uygun bir eldivene ihtiyacı vardır. Ne giyeceğinize yetecek kadar bozuk paraya ihtiyacınız olduğunda ekipman sahibi olmanın yolları da oldukça zordur.

Gerçek Boks – Dövüş Oyunu

Oyunun eksiksiz spor salonunu kullanarak kendinizi ifade edin. Burada kum torbası egzersizlerine, ip atlamalarına ve dayanıklılık esnemelerine ulaşabilirsiniz. Sadece geleneksel arena ile sınırlı değil, bazen savaş yerini de değiştirmenize izin veriliyor. Bir plaj, tatil yeri veya hatta yerde olabilir! Modların benzersiz işlevselliğinin keyfini çıkarın ve zaferi talep edin.

SİSTEMİN POZİTİF DESTEĞİ

50 milyondan fazla insan boş zamanları için Real Boxing’i kullanıyor ve bu güven nedeniyle sistem kalbini en dostane alanı geliştirmeye adadı. Güzel 3D render tekniklerinin görünümü ve maçın gerçekçi sesleri onunla daha uzun oturmanızı sağlayacaktır. Özellikle turnuvaya katılırken oyuncular, lider tablosuna yaklaşarak kazananların ödüllerini de keşfedebilirler.

Gerçek Boks – Dövüş Oyunu

BOXING MUCİZESİ İÇİN UNUTMAYIN

Gerçek Boks, diğer oyuncularla birlikte savaşmak ve bu sanal alandan beceriler öğrenmek için güçlü bir spor olan boks hayranları içindir. Sisteme soru veya yorum gönderdiğinizde her zaman ilgi bekliyoruz. Oyunun yeniliği ve ekipman, bir sonraki görevinizi iyi bir şekilde destekleyecektir. Turnuva bir gençlik atılımı bekliyor; hadi bu sefer iyi bir iş çıkaralım!

ANA ÖZELLİKLER

– Boks turnuvası şampiyonasını fethedin.
– Özel ekipman koleksiyonuna danışın.
– Ringde yeteneğini göster.
– Dövüşün yeri değiştirildi.
– Teknik desteğin keyfini çıkarın.


İndir (300M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Boxing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVivid Games S A

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir